Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam problem z nagraniem filmów.
Nagrywajac domyślną aplikacją dźwięk jest bardzo cichy i zniekształcony tak jakby zapchany mikrofon.
Jednak korzystając z np. Open Camera takich problemów już nie mam.

Może to jakiś domyślny system redukcji szumów powoduje. Tylko nie wiem gdzie to wyłączyć.
Mam miui Global 9.1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, flood napisał:

Witam,
Mam problem z nagraniem filmów.
Nagrywajac domyślną aplikacją dźwięk jest bardzo cichy i zniekształcony tak jakby zapchany mikrofon.
Jednak korzystając z np. Open Camera takich problemów już nie mam.

Może to jakiś domyślny system redukcji szumów powoduje. Tylko nie wiem gdzie to wyłączyć.
Mam miui Global 9.1

Od kiedy masz ten problem (od której wersji)? Kiedyś był podobny problem, potem go usunięto. Czyżby wrócił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy masz ten problem (od której wersji)? Kiedyś był podobny problem, potem go usunięto. Czyżby wrócił?
Dokładnie nie pamiętam bo zainstalowałem open camera i przestałem używać domyślnego programu. Ale może to być od tej aktualizacji do 9.1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to chcę sprawdzić jak na global dev grzeje się telefon. Wybrałem epic ROM i jakoś tak bardzo mi przypasował, ale podczas grania tel się bardzo grzeje (48C). W opisie na epic jest wspomniane, że autor coś grzebał w kernelu i nie wiem właśnie czy to wina tego grzebania czy wersje global tak po prostu mają.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Epic chyba jest całkiem ok. Ogólnie w miui wkurza mnie odwieczny problem z powiadomieniami. Zawsze coś gdzieś nie działa. Nawet głupi Messenger. Dlatego często skakałem na customach. W epic dostaję powiadomienia, wydaje mi się, że bateria lepiej trzyma, powiadomienia lepiej wyglądają. Poza tym to to samo co xiaomi.eu. Nigdy na żadnym romie nie narzekałem na GPS a używam cały czas w pracy. Jakość rozmów ok, zasięg jest.... Na plus właśnie jest bateria i działające powiadomienia

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zielonyBB napisał:

Potwierdzam. Epic jest OK. Używam dwóch ostatnich wersji. W 12.28 dodali zaokrąglone rogi w widoku otwartych aplikacji emoji5.png

Za to przestały, przynajmniej u mnie, poprawnie działać powiadomienia z WhatsApp. Dzięki za taki deal. To ja już wolę kanciaste narożniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.01.2018 o 17:41, cezar1125 napisał:
Global 9.1.1.0
Czy może ktoś sprawdzić u siebie na tym samym systemie czy ma wszystko w porządku?

Ja mam Global 9.1.1.0 i u mnie ta opcja jest w Ekran Blokady i hasła. Bez problemu zmieniam.

3ead04e87072c9e773faada59926da63.jpg

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Szybkie pytanie. W końcu przyszedł ten czarny dzień kiedy podnosząc telefon po upadku szkło z tyłu okazało się popękane na kawałeczki (obudowa też chyba pęknięta i odchodzi) :|  Co z tym najlepiej teraz zrobić? Czy będę w stanie w ogóle założyć taką obudowe: http://allegro.pl/xiaomi-mi-5-nowa-obudowa-tyl-tylna-klapka-baterii-i6888615664.html?fromVariant=6877430240#thumb/1  czy najlepiej oddać gdzieś do serwisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z allegro są tylko zamienniki, które nie pasują idealnie będzie tylko odstawać. Sam kupiłem i sam się przekonałem tutaj http://www.dragon-tt.com/ kupisz oryginalna klapkę,która kosztuja z 80-100 zl. Sam możesz zrobić nic trudnego jedynie co potrzebujesz to przyssawki żeby ściągnąć tył.

Edytowane przez lockerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...