Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, skay77 napisał:

Rozumiem zainteresowanie tym modelem ale nie rozumiem napychania kasy pseudi importerom (: to sa tacy sami uytkownicy jak my a oni zeruja na strachu sprowadzenia telefonu ,jaki jest problem z sprowadzeniu tego modelu z hungary warehaus czy hiszpanii ,oj polacy wszedzie latacie uwazacie sie za globalnych europejczykow a strach Wam mgli oczy

Wysłane z mojego MI 5s Plus przy użyciu Tapatalka
 

Akurat w przypadku Mi5 ma to jakiś sens, o ile ten januszowy sklep na allegro nie upadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, latet napisał:

Może wysyłają do naprawy do Acida, wtedy to może być prawda :)

Za pięknie by było. Z doświadczenia wiem że jak ktoś zachwala swój produkt w ofercie a inne są nie dobre to jest za tym jakiś przekręt. Powinno być ''Dzieło chwali Mistrza''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, latet napisał:

A jak się spisuje serwis oficjalnego dystrybutora? Do tej pory na pewno jest już wiele doświadczeń (ale jakoś nic nie słyszałem, ani dobrego, ani złego).

Ciężko słyszeć, jak z oficjalnej się kupować nie opłaca, a większość osób co kupiła nie wie co to global i xiaomi,eu i tu nie wchodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aplikacji WhatsApp powiadomienia działają tylko przy wybraniu dźwięków systemowych. Ustawiając własny dźwięk powiadomienie dźwiękowe nie działa,  a w aplikacji klonowanej wyskakuje błąd przy otrzymaniu wiadomości i aplikacja zostaje zamknięta. Ktoś potrafi odczytać ten komunikat? 

IMG_20170812_145019.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie powtórzyć mój post z innego tematu  tutaj, to może ktoś szybciej mi podpowie a mam wolne więc bym podziałał

 

Siedzę jakiś czas na xiaomi.eu miałem wgraną wersje 7.7.20 jednak bateria znikała zbyt szybko więc wróciłem do 7.6.8  mimo to dalej mam jakieś dziwne problemy typu slaby zasięg lub jego gubienie, a także wariuje czujnik światła. 

 

Chce przesiąść się na china dev, sporo dobrego słyszałem o wersji 6.4.21 którą na wstępie chce zainstalować, a potem ewentualnie przejść wyżej na 6.11.10.  Problem z tym że nie wiem skąd mam ściągnąć obie wersje na mój telefon mi5 3/64.

 

Wiem że muszę sobie wszystkie pliki skopiować, a potem z przez miflasha wgrać 6.4.21.

 

ktoś wspomoże linkiem? :)  Może być jakas podpowiedź która ułatwi instalacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Orientujecie się ile może kosztować wymiana Jacka w xiaomi mi5? Mój obecny w telefonie skończył żywot.
Telefon kupiony u maj frienda z Chin także można uznać że jest bez gwarancji.
No i czy warto wysyłać telefon do serwisu we Wrocławiu czy też nie jest to jakiś ciężkie zadanie i jakiś lokalny matador sobie z tym poradzi?

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos jakies info czy i ewentualnie kiedy bedzie mi5 w gearbest za 199usd?
Nie chce się ogłaszać ale ja akurat sprzedaje praktycznie nowy. Zajrzyj do działu Giełda jeśli jesteś zainteresowany. Nie ma tam zdjęć bo nie miałem czym zrobić jeszcze, ale ogólnie nienaruszony stan.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy więc sorry jeżeli to nie ten wątek. Przymierzam się do kupienia swojego pierwszego Xiaomi i teraz mam kilka pytań i wątpliwości , mam nadzieje że pomożecie.

Chcę kupić Mi 5 z tych aukcji :

http://allegro.pl/xiaomi-mi5-64gb-3ram-etui-szklo-global-miu8-fv23-i6754432085.html

http://allegro.pl/xiaomi-mi5-3gb-64gb-lte-miui-pl-dual-z-pl-24h-fv-i6889968283.html

 Czy są jakieś obawy co do kupowania mi 5 z takich źródeł ??

BTW lepiej biały czy złoty ?? :)

Ewentualnie jeszcze się zastanawiam czy może jednak redmi note 4 - przemawia do mnie duża bateria

Pomóżcie, z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...