Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

czy romy MIUI Global/China lub jakiś inny posiada OTA?

chodzi mi o to aby nie trzeba było tak jak to robię teraz na xiaomi.eu wgrywać przez TWRP lub updater manualnie plików tylko żeby ciągnęło się z automatu wszystko?

Edytowane przez tutek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tutek napisał:

czy romy MIUI Global/China lub jakiś inny posiada OTA?

chodzi mi o to aby nie trzeba było tak jak to robię teraz na xiaomi.eu wgrywać przez TWRP lub updater manualnie plików tylko żeby ciągnęło się z automatu wszystko?

i global i china mają OTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że po kilku godzinach nie przyszedł mi mail aktywujący konto na stronie miui.com?

Próbowałem też zrobić konto z gmaila i po stworzeniu konta, przeniosło mnie na jakiś dziwny loop przekierowań pomiędzy dwoma stronami na forum.

Konto chciałem założyć, żeby aplikować o odblokowanie bootloadera, ponieważ po wielu próbach nie mogę zainstalować softu Stable Global, a nie chcę kupować dodatkowego kabla USB, tylko po to, żeby zbootować się do EDL.

Edytowane przez memory
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dość trywialny problem, mianowicie gdy ktoś do mnie dzwoni dzwonek uaktywnia się rosnąco, co w połączeniu z faktem że mam go w kaburze i wibrację też są niejako tłumione często nawet nie wiem że ktoś do mnie dzwoni i nie zdążam odebrać telefonu. W opcjach nie widziałem możliwości żeby od razu zaczął dzwonić z maksymalną głośnością. Ma ktoś jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o MIUI forum? Kojarzę że wcześniej była ikonka z samym MIUI ale chyba zostałą usunięta, da radę jakoś to przywrócić? :) To mój pierwszy smartfon, nie do końca ogarniam.

I od razu dopytam o to miui forum, jak połączyć tamto konto z tym? TJ tam mam chyba angielską wersję forum, próbowałem logować się na konto na którym teraz jestem [ na komputerze] i mi pokazuje że invalid login.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem ostatnio Mi5 narazie działa na romie z którym przyszedł, ale przyszłościowo pewnie przejdę na miui.pl tylko mam pytanie czy ktoś się orientuje czy można z jednego konta odblokować bootloader na kilku urządzeniach ? Bo robiłem już to przy okazji Mi4s i nie widzę bardzo opcji na koncie żeby dodać jakieś kolejne urządzenie, czy muszę zakładać kolejne konto na kolejny tel ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@luki156

Zastosuj się to mojej porady.

Zalogowałem się w telefonie na konto MI a następnie włączyłem ustawienia > Informacje o telefonie > Kliknąłem 5 razy na napis ''Wersja MIUI'' aż pojawiła się informacja ''Jesteś teraz programistą!'' > Cofnąłem się do ustawień > Dodatkowe ustawienia > Opcje programistyczne > Mi Unlock Status > Kliknąłem w Add account and device > Pojawiła się informacja że konto dodane > Wyłączyłem telefon > Włączyłem Fastboot w telefonie > Podłączyłem telefon do komputera > Włączyłem MiFlashUnlock > Zalogowałem się na konto MI > Odblokowałem Bootloader.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...