Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, bergmen napisał:

może facebook jest uruchamiany przez np messenger? Może w facebooku jest też jakieś ustawienie uruchamiania?

Nie mam Messanger'a.
FB nie ma takiej opcji.

Takie apki jak ACR, LinkedIn, Kalendarz, (Facebook) Lite, Skype, Twitter, WhatsApp też po wyłączeniu się same aktywują w Autostarcie :?
Mi FIT, OLX oraz RSO poprawnie reagują.

Edytowane przez K4r0lSz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bergmen napisał:

wyłącz odpowiednie uprawnienia w ustawieniach->zainstalowanych aplikacjach

@bergmenJakie to jest odpowiednie uprawnienie?
Wyłączenie Rozpocznij w tle nic nie zmienia.

35 minut temu, okulowiec napisał:

wyłącz wzajemne otwieranie aplikacji w opcji oszczędzania baterii.

@okulowiecNie widzę tam takiej opcji/funkcji.
W przypadku każdej aplikacji Zachowanie aplikacji w tle mam ustawione na  Oszczędzanie baterii MIUI (zalecane)

Edytowane przez K4r0lSz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka pozycja Zapobiegaj uruchamianiu aplikacji przez inne aplikacje po przeanalizowaniu zużycia baterii, Panel Sterowania > Bateria > Analizuj zużycie baterii domyślnie zaznaczona, jednak nie wyłącza ona "trudnych" aplikacji, tylko te które sam też mogę wyłączyć z Autostartu.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Edytowane przez K4r0lSz
Rozszerzono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam moderatorów za offtop ale...

 

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Na przyszłość, jak nie wiesz co robisz, to lepiej nie baw sie w serwisowanie telefonu. Osobny wątek sobie załóż i napisz dokładnie co klikałeś, póki jeszcze pamiętasz :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.
Zauważyłem dzisiaj nie za fajną rzecz. Otóż mam ustawione uśpienie po 1min. Podczas rozmowy tradycyjnie ekran przygasa przy zbliżeniu i podświetla się po oddaleniu. Jednak po upłynięciu 1 min blokuje się i nie mogę zakończyć rozmowy bez odblokowania ekranu. Czy to normalne zachowanie? Da się to obejść, żeby nie blokował ekranu podczas rozmów? Czy może to jakaś wada sprzętu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, petrosdbz20 napisał:

Hej.
Zauważyłem dzisiaj nie za fajną rzecz. Otóż mam ustawione uśpienie po 1min. Podczas rozmowy tradycyjnie ekran przygasa przy zbliżeniu i podświetla się po oddaleniu. Jednak po upłynięciu 1 min blokuje się i nie mogę zakończyć rozmowy bez odblokowania ekranu. Czy to normalne zachowanie? Da się to obejść, żeby nie blokował ekranu podczas rozmów? Czy może to jakaś wada sprzętu?

A jak ustawisz na 30 sekund, to też blokuje po 30 sekundach rozmowy? Myślę, że to kwestia gdzieś w ustawieniach, bo osobiście nie ważne ile rozmawiam, czy 15 sekund, czy 15 minut, ekran gaśnie, ale jak chcę zakończyć rozmowę - wraca do okna rozmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem czy Xiaomi.eu (Android 7, najnowsza wersja) bez problemu zainstaluje się na 

Spoiler

gemini_global_images_7.3.2_20170302.0000.00_7.0_global_722c026bcc

Czy może nie iść na skróty i pobrać Global Developer na Android 6 (ostatnia wersja) i zainstalować Xiaomi.eu (Android 6, ostatnia wersja) a potem zainstalować Xiaomi.eu (Android 7)?

Kiedyś jak czytałem trochę postów to było zalecane zainstalować ostatnią wersje Android 6 a potem Android 7, czy może się coś zmieniło?

@Acid co o tym sądzisz?

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TWRP i ROM global działa. ROOT tez, jedynie co to nie działają ogonki, nie chcą sie zainstalować. Spróbuje jeszcze z poziomu TWRP ale nie wiem czy cos nie popsuje.

Z dodatków miui polska mimo instalowania to brak klawiatury sony, ogólnie nie ma jej przy wyborze dostępnej tak jakby jej nie było.

 

Bede chciał przejść na ROM xiaomi.eu czy wszystkie dane mi sie skasują czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...