Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą, majdan12 napisał:

@Wako1986

Głupio by było zrobić drugi flagowy procesor który był by zły :-D

w sumie tak ;), ale snapy 808 czy 810 nie były znowu takie złe, 810 pierwsze rewizje grzały jak piekarnik, ale później coś tam poprawili, nie wiem czy zjechali z taktowaniem rdzeni czy co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy który sprzedał mi dziś swojego mi5 3/64gb całkiem chłodny na jakiejś zimnej powierzchni osiągnął ponad 150000 , czyli coś w podobnym stylu jak ty..... nie wiem ile faktycznie wyciąga np s7, ale z tego co widać na screenach w necie to ok 125-130tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wako1986

Wynik to ma się nijak to wydajności telefonu, oczywiście to informacja dla młodych użytkowników :) 

Mi 5 - 3/32 GB można też podkręcić i będzie miał zbliżoną/taką samą wydajność jak Mi 5 - 3/4 GB RAM - 64/128 GB ROM (te edycje można podkręcić jeszcze :) )

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha no możliwe :D, ale powiedz mi skąd szkolniki biorą kase na flagowce?? :D, przeciętny kowalski zarabiający najniższą krajową musi wziąć pożyczke na taki telefon lub raty , taka prawda niestety :P, nie każdy ma bogatego tatusia czy mamusie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wako1986

Z tego co ja wyczytałem to jak ci nie przeszkadza android 6 to trzymaj się tego systemu, tylko zrób sobie kalibracje stabilizacje obrazu.

Jeśli jednak chcesz coś innego niż MIUI a świat nie kończy się na nim dla ciebie to polecam zajrzeć do mojego tematu, który dziś aktualizuje o nowy system a raczej nowszą wersje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bawiłem sie na redmi note 2 i mi4c i końcowe wnioski są takie że - czym nowsza aktualizacja to albo większy drenaż bateri, albo jakieś bugi.... zamykanie aplikacji itp.... troche mi sie odechciało testowac po tym wszystkim, dlatego zapytałem czy ktoś ma doświadczenia z mi5 i z jego romami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wako1986

Ja Mi 5 posiadam 8 dni i trochę systemów miałem przez ten krótki czas i mam swoich faworytów, choć nie można lekceważyć reszty systemów, więc jest co testować.

Śledź mój temat na MIUI Polska bo będę co jakiś czas wstawiał opinie o kolejnym testowanym przeze mnie systemie/kernel/firmware.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wako1986

Podstawową różnica MIUI a reszta świata jest taka że w MIUI jest gorsze zarządzanie pamięcią RAM i to nie jest moja teoria a fakty.

Inne systemy (mam na myśli te rozbudowę) mają więcej ciekawych ustawień na start w MIUI (Android 6) można sobie dużo tych ustawień dodać przez Xposed, ale nie jest to co dostanie tych ustawień razem z systemem a jak używasz MIUI (Android 7) to chyba Xposed jeszcze jest marzeniem :)

Znalazłem .gif idealnie opisujący MIUI 

Spoiler

4K7kPM.gif

 

Edytowane przez majdan12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI 8 Global 7.3.16 Dev
Mam ja Ci w Autostarcie "ulubioną" aplikację Facebook, która pamięć zajmuje.
Odznaczam, aby się nie uruchamiała, ale po wyjściu i wejściu do Panel Sterowania > Uprawnienia > Autostart jest ona ponownie załączona.

Jaki jest sposób, aby się nie uruchamiała (w Autostarcie)? i sama nie dodawała/aktywowała?
Kłódki założonej nie mam.

-=-=-
Hmm, widzę, że to więcej apek nie chce się słuchać... ale taki Mi Fit jednak posłusznie się włącza i wyłącza.

Edytowane przez K4r0lSz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...