Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

zapytam raz jeszcze: a pake dla v87 *.zip sciągnąłeś i zaimplementowałeś ją z poziomu TWRP (install)?

ja apk ściągałem z: https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=3034811

zaś zip stąd: https://forum.xda-developers.com/xposed/unofficial-xposed-miui-t3367634

Edytowane przez t.bone
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za odpowiedź! Zrobię wg zaleceń @t.bone. Teraz, żeby odinstalować tą wersję którą aktualnie posiadam, muszę jakiegoś konkretnego uninstallatora ściągnąć? Pytam, bo na stronie jest kilka do wyboru... 813aa47362cd210367c24557a906bd9f.jpg

Wyslane z MI5 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  zamierzam kupić mi5 juz od jakiegoś czasu ale po przeczytaniu działu technicznego widze sporo problemów większych mniejszych ale dotycza prawie wszystkiego.  Czy dotyczy to modeli z początku produkcji czy pojedynczych modeli,  martwi mnie glownie z powodu gwarancji ktora niby jest ale nie przekonuje opiniami i czasem realizacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce go kupic na allegro od sprzedawcy PL-GSM,  moze ktoś z was kupywal juz od niego i mam jakieś zdanie.  Interesuje mnie tez czy będę musiał cos wgrywać w aukcji ma podane takie info "oprogramowanie Miui 7 bądź nowszy, z językiem polskim oraz możliwością automatycznych aktualizacji" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamawiałem z Chin i taką opcję polecam, najlepiej dopłacić do kuriera. Według tego opisu to powinien być global, ale nigdy nie wiadomo, trzeba zapytać sprzedawcy, a problemów dużo, bo i popularność spora, jakiś procent zawsze jest wadliwy, u xiaomi może nieco większy, ale też bez przesady. Nie ma co się oszukiwać, to nie jest Samsung, czy Apple, ale niedużo mu do nich brakuje, a kosztuje sporo mniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, QBAQ napisał:

@Miui2017 teść kupił u niego Mi5S. Co do oprogramowania miał na nim to chińskie badziewie z nie do końca przetłumaczonym menu PL.

Według mojego rozeznania gwarancja jest realizowana zwyczajnie w Chinach. 

@Miui2017 czyli ten sklep zapewne bezpośrednio kupuje w chinach i podaje adres kupca w PL, czyli szczerze mówiąc lepiej sam sobie zamów z chin, bo po co jeszcze przez pośredników, im więcej pośredników tym więcej problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, tutek napisał:

otrzymałem swoją mi5 i mam dziwny problem bateria nie jest naładowana ma 50% ładuje się a dioda już świeci cały czas na zielono, nie powinna ona się zrobić zielona jak ma 100% bateria? MIUI Global 8.0 Stabilna 8.2.0 9 (MAAMIDG)

Wyłącz w ustawieniach żeby dioda się nie swiecila podczas ładowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tutek napisał:

 przyszedł telefon od Goldiego i oczywiście ładowarka nie działa muszę ładować przez USB komputera :-/

Też mam Mi5 od Goldiego i też nie działało ładowanie z oryginalnej ładowarki na większości kabli, jakie mam (w tym na tym z kompletu). Ale znalazłem jakiś kabel, którym mogę ładować nawet z tej ładowarki. Natomiast wieloma innymi kablami mogę ładować ten telefon z innych ładowarek. Reasumując: spróbuj inny kabel, bo szkoda ładować powolnie z kompa, skoro masz szybką ładowarkę od Xiaomi. Problem z nią dotyczy, jak sądzę, "luzów" w gniazdku. Dlatego tylko niektóre kable z nią zadziaiałają (chodzi i wtyczkę, a nie o sam kabel). No, chyba, że Ci się trafiła całkiem zdechła, co też nie jest niemożliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie 100% naładowania to powinna zgasnąć. Nie pamiętam przy ilu % zmienia się z żółtej na zieloną. 

 

Zielona dioda świeci od 90% naładowania. Mój mi5 współpracuje z każdym kablem i ładowarką, choć ostatnio gdy na szybko podłączyłem stary kabel USB od Samsunga, do gniazda ładowarki xiaomi, to się zjarał (kabel).

 

Mi5 przez Tapatalk

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Wiem, że to nie temat o romie 6.11.10, ale tamten zablokowany, a taki soft mam obecnie.

Powiedzcie czy domyślna aplikacja mail miui na ww. romie ma opcję trybu synchronizacji "push"?

Na poprzednim romie, który miałem - xiaomi.eu 8.1.9 na 100% była taka opcja.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś wrzucić zaawansowane power menu? Korzystałem z http://en.miui.com/thread-478019-1-1.html niestety nie mogę wykonać tej czynności " Extract folder in "com\android\server\policy/MiuiGlobalActions$1.smali" Open The Notepad++. " bo u mnie gdy otworzę plik wygląda tak:

1.thumb.jpg.1b3c516a2bc587ab28af13781329557a.jpg

 

Nie wiem co robię źle i jak to ugryźć a przydało by się takie menu ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...