Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 15.01.2017 o 13:01, majdan12 napisał:

Tego akurat ci nie jestem w stanie powiedzieć,ale jako system MoKee daje radę,ale to nie jedyny dostępny system ''Custom ROM''.

Gdybym stworzył sobie odpowiednie warunki (takie samie oświewietlenie podczas wykonywania testu aparatu/kamery) to może bym przetestował aparat w moim Xiaomi.

Nie musisz, wystarczy czy sprawdzisz jak działa OIS i fps w 4K. Wtedy wyjdzie, czy custom romy jednak nie są opierane na libsach itp z MIUI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takich ustawień w telefonie. W ustawieniach mam grupę ustawień SIECI i w niej Karty SIM i sieci komórkowe, Wi-Fi, Bluetooth, Hotspot, Więcej. I to wszystko.

 

PS. Znalazłem coś takiego jak Tethering przez USB. Czy to o to chodzi? 

Edytowane przez qwerty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Tomek_Zawadzki napisał:

Mi w custom rom RR 5.8.0 nagrywał 26fps niezależnie na jakiej rozdzielczosci.
Pytanie jak zmienić w miui domyślny pulpit launchera bo nie widzę takiej opcji nigdzie?

MIUI niezbyt się lubi z innymi launcherami. Jeśli nie masz dużego ciśnienia na zmiane, zostań przy zwykłym miui

 

edit. a dobra, jak o tapete chodzi to tak jak kolega wyżej pisał. myślałem że inny launcher chcesz

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tym internetem bo jak włączę Tethering przez USB to wiesza mi Centrum Sieci i udostępniania w Windows 10. Jak wyłączę to wszystko wraca do normy.

 

PS. Internet działa ale nie mogę włączyć menu start ani panelu sterowania.

Edytowane przez qwerty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, galakty napisał:

Czyli bazują na najnowszych miui. Takie to dopracowane customy.

No... to tak jakby kotlety z soi w restauracji dla wegan smażono na wieprzowym smalcu... A naiwny weganin się cieszy, że przechytrzył ten podły mięsny przemysł :)

Edytowane przez latet
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś podłączyć swoje Mi5 w trybie Tetheringu USB aby zobaczyć czy telefon pojawia się w menadżerze urządzeń w kartach sieciowych jako remote ndis based internet sharing device? Jeśli się pojawi to jaka wersja sterownika i czy można normalnie korzystać z panelu sterowania ustawień sieci itp na komputerze? 

 

Edytowane przez qwerty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy na co patrzeć. Problem z fps nadal występuje ( 26 ), jeszcze jakieś drobne rzeczy są do poprawy. Bateria na pewno na plus, aktualnie 3h15min sot i  jeszcze 56% baterii. Wiadomo sot jeden drugiemu nie równy ale poprawa widoczna gołym okiem, warto o tym wspomnieć choć mi to lotto jak mam słabą baterię to ładuję :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Remorka napisał:

Czy u Was też by wybudzić telefon podwójnym stuknięciem trzeba najpierw dotknąć lub musnąć ekran dopiero potem stuknąć 2 razy? Dzięki z góry za odpowiedzi :)

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

Co prawda mam Mi4C, ale.. W ciągu dnia jest dobrze. Ale gdy np. telefon leży całą noc, to rano mogę pukać i pukać (telefon) a on się nie wybudzi. Trzeba przejechać palcem albo guzikiem go wybudzić. Potem działa dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...