Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, magik-thc napisał:

Ok, a idzie ustawić wybudzanie telefonu przez czytnik lini papilarnych? w tej chwili przy wygaszonym ekranie nie działa,

Musisz po prostu wcisnąć tym znanym palcem przycisk home, tak nie za szybko (przytrzymać go z ćwierć sek. w pozycji wciśniętej).

Moim zdaniem to całkiem sensowne i wygodne rozwiązanie. Polecam wczytać odciski więcej niż 1 palca, aby można było w różnych sytuacjach i różnymi rękoma, różnymi palcami szybko odblokować.

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@magik-thc instalujesz zip przez twrp + aplikacja xposedinstaller z poziomu telefonu.

http://en.miui.com/thread-78894-1-1.html

Korzystałem z xposed sporo czasu później odstawiłem i powiem tak, jeśli nie musisz mieć pilnie xposed nie instaluj. Po instalacji telefon dostaje jakiegoś "muła" i nie jest to tylko moja opinia ale już kilka razy taką czytałem tu na forum więc coś w tym musi być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3 godziny temu, grizzly napisał:

Dzisiaj rozładował mi się na zewnątrz mimo 20%. Było może -2 stopnie. Jak podłączyłem do lądowania w domu to nadal było 20%...

Wow, niesamowite...

Mój telefon też dzisiaj padł na dworzu przy 60%. Bardzo się tego przestraszyłem i myślę, że to epidemia... Twój też to złapał musisz go ratować!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, XiaoRén napisał:

 

Wow, niesamowite...

Mój telefon też dzisiaj padł na dworzu przy 60%. Bardzo się tego przestraszyłem i myślę, że to epidemia... Twój też to złapał musisz go ratować!

Serio czy to ironia? Mam Xperie S od praktycznie wydania (tak, bardzo często wszystko ładuje się wolno i zawiesza) i nigdy nie doświadczyłem takiego czegoś, by przez zimno czy cokolwiek nagle telefon się "rozładował" lub wyłączył i nie dało włączyć przez temperaturę.

Właśnie do mnie leci MI5 i już mnie straszycie. Czy owa sytuacja jest normalna w nowocześniejszych smartfonach? Często występuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, srgn1 napisał:

Serio czy to ironia? Mam Xperie S od praktycznie wydania (tak, bardzo często wszystko ładuje się wolno i zawiesza) i nigdy nie doświadczyłem takiego czegoś, by przez zimno czy cokolwiek nagle telefon się "rozładował" lub wyłączył i nie dało włączyć przez temperaturę.

Właśnie do mnie leci MI5 i już mnie straszycie. Czy owa sytuacja jest normalna w nowocześniejszych smartfonach? Często występuje?

Spoko. To była ironia/srakazm.

Coś takiego może się zdarzyć ale nie regularnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...