Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Tak i tak Ok to już wiem aby na noc wyłączać internet

Ja mam ustawioną opcję wyłączania pakietu po zablokowaniu urządzenia ( po 1min). Starczy aby po kliknięciu home odczytać pocztę itp. A wifi nie wiem czy nie wyłącza się samo jeśli urządzenie jest dłużej zablokowane bo często po odblokowaniu nie mam połączenia z siecią wifi np w domu. Dopiero po chwili połączenie jest wznowione.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opcja odblokowywania podwójnym kliknięciem jest na mi5, jednak podobno działa słabo.
Nie ma ona zbytnio sensu, jeżeli używasz czytnika linii papilarnych. Na telefonach bez tej funkcjonalności ta opcja jest bardzo wygodna. Ale mi5 do nich nie należy :).


A jak u Ciebie z czytnikiem? Chodzi mi o to że u siebie wpierw muszę i tak wybudzić ekran a dopiero czytnik odblokowuje. Tak żeby od razu to niestety nie. Tak ma być czy coś źle mam ustawione?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Sotom napisał:

 


A jak u Ciebie z czytnikiem? Chodzi mi o to że u siebie wpierw muszę i tak wybudzić ekran a dopiero czytnik odblokowuje. Tak żeby od razu to niestety nie. Tak ma być czy coś źle mam ustawione?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
 

 

U mnie?

Ja nie mam mi5 :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedługo stanę się posiadaczem mi5. Z góry zaznaczam, że jestem laikiem więc proszę o wyrozumiałość. Na stronie głównej znalazłem dwie instrukcję jak wgrać MIUI Polska na Mi5. Mianowicie Instalacja MIUIPolska/Xiaomi.eu Multilang dla MI5 oraz Instalacja MIUI 2016. Nie wiem z której mam skorzystać ponieważ różnią się od siebie. W pierwszej jest napisane, żeby po odblokowaniu wgrać rom przez MiFlash, w drugiej instalacja recovery. Czy w związku z tym mógłby mi ktoś napisać którą mam się sugerować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Vilge napisał:

Witam, niedługo stanę się posiadaczem mi5. Z góry zaznaczam, że jestem laikiem więc proszę o wyrozumiałość. Na stronie głównej znalazłem dwie instrukcję jak wgrać MIUI Polska na Mi5. Mianowicie Instalacja MIUIPolska/Xiaomi.eu Multilang dla MI5 oraz Instalacja MIUI 2016. Nie wiem z której mam skorzystać ponieważ różnią się od siebie. W pierwszej jest napisane, żeby po odblokowaniu wgrać rom przez MiFlash, w drugiej instalacja recovery. Czy w związku z tym mógłby mi ktoś napisać którą mam się sugerować?

Dosłownie 2 dni temu miałem podobny dylemat https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Vilge napisał:

Szokda, że są dwie instrukcje bo jest to mylące i nieczytelne. Jakby ktoś nagrał filmik jak od zera wgrać miui polska to by zarobił niezły hajs adsense :)

No niestety tym bardziej że sposób z miflashem wydawał się bardziej przekonujący, a potem okazało się że to jakiś stary poradnik który na dodatek jest na głównej i wiąże się z ryzykiem.

Edytowane przez Strawqens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy istnieje może jakiś sposób, aby zwiększyć max. głośność głośniczka (tego dolnego) w Mi5? Może jakaś apka typu Equalizer, albo jakiś tweak w jakichś plikach konfig.? Chodzi mi tylko o to, aby głośniej było słychać komunikaty Yanosika i nawigacji. Mój nowy piękny Mi5 jest tu niestety wyraźnie cichszy od starego Redmi Note LTE (nie wspominajac już o Redmi 3s) no i niestety mam podczas jazdy autem czasem duży problem aby zrozumieć komunikat.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...