Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, pacik19 napisał:

Jak u was wygląda SOT? Ogółem to jestem zadowolony jak na prawie cały dzień z wifi i paroma aplikacji, ale widziałem ludzi co wyciągali nawet po 9h, co dla mnie jest miazgą.


 

Screenshot_2016-10-13-16-37-07-975_com.miui.securitycenter.png

Screenshot_2016-10-13-16-42-28-444_com.miui.securitycenter.png

Nie masz deep sleepa. ROM nie działa prawidłowo. Jeśli to 6.9.29 to jest spierniczony i tak ma, na 6.9.22 jest poprawnie. Jak telefon jest uśpiony to wybudzenia nie ma prawa być. U Ciebie procesor działa na 300MHz i nie przechodzi w tryb uśpienia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Stable Global ROM 8.0.2.0, co w ogóle daje ten deep sleep? W sensie jak procesor jest uśpiony, to w tedy nie dostaję powiadomień? Warto zmieniać dla niego roma oraz czy da się jakoś zainstalować dev wersję bez utraty danych(bootloader nie odblokowany).
Dzięki za pomoc z góry :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Redmi2 napisał:


Zgoda musi byc. Dostales smsem? Jesli jeszcze nie to czekaj. Ale nie ma ona wplywu na ten komunikat, musisz wgrwc przez updater oficjalny rom no glibal dev lub china dev. Pobierz i sprawdz czy pojdzie.
A jesli miflash to:
edl wchodzisz na wyłączonym tel vol- i vol+ i power, lub z komend adb.
Ale chyba mi5 ma blokowany edl i potrzebny jest kabel serwisowy.
 

W edl poszło ! :) Super !

Udało się wgrać globala. Teraz mogę spokojnie poczekać na odblokowanie i wgranie MIUI Polska.

Edytowane przez IMSth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość aby TWRP czytało pendrive który jest sformatowany w NTFS? Mam 64 gb i chciałbym na nim robić backup ale muszę go sformatować do FAT32 bo android go nie czyta a w twrp pokazuje pojemność 0MB, z drugiej strony jak zmieszczę na nim backup skoro ma on(backup)ponad 5gb a system w jakim będzie sformatowany pendrive aby czytał go android obsługuje do 4gb? 

Edytowane przez AdamKli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, RSL napisał:

Szybkie pytanie

Mam stable xiaomi.eu a chciałbym przejść na dev xiaomi.eu, co muszę zrobić?

Full wipe i instalacja romu przez TWRP - miałem podobny problem, tylko w drugą stronę, ale od strony instalcji wygląda to tak samo. Tutaj na 2 stronie jest to nieźle wytłumaczone 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...