Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, rodzyn889 napisał:

Kurczę bardzo dużo :( daleko im do samsunga.

Zastanawiam się właśnie czy zamawiać mi5 czy nie .

Bardzo dużo to byłoby 2W/kg. Tutaj masz bardzo mało. Do którego Samsunga porównujesz skoro piszesz, że daleko?

Jeśli do S7, S7 Edge czy Note 7 to te modele mają zdecydowanie więcej, odpowiednio: 0.62, 0.64 i 0.39 W/kg.

Starsze Samsungi, jak S6 (Edge) mają po 0.31 W/kg. S5 ma 0.56 W/kg.

Dla przypomnienia, MI5 ma 0.33 W/kg, więc jest to praktycznie ta sama wartość co w S6 (uwzględniając warunki pomiarowe to jest dokładnie to samo).

Edytowane przez sp4ubw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AdamKli napisał:

@bartos38 najświeższą xiaomi.eu 6,9,29 usunąłem za pomocą apki "usuwanie aplikacji systemowych". Już po raz któryś raz usuwam i nigdy nie było problemów aby system się sypał. 

@AdanKli na dev 29  poszło za pomocą tej apki co podałeś dzięki wielkie a dał byś radę podać jakie apki można jeszcze usunąć chodzi o apki miui i nie tylko będę bardzo wdzięczny nic nie znalazłem na ten temat przydał by się osobny temat w tej kwesti

 

Edytowane przez bartos38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, sp4ubw napisał:

Bardzo dużo to byłoby 2W/kg. Tutaj masz bardzo mało. Do którego Samsunga porównujesz skoro piszesz, że daleko?

Jeśli do S7, S7 Edge czy Note 7 to te modele mają zdecydowanie więcej, odpowiednio: 0.62, 0.64 i 0.39 W/kg.

Starsze Samsungi, jak S6 (Edge) mają po 0.31 W/kg. S5 ma 0.56 W/kg.

Dla przypomnienia, MI5 ma 0.33 W/kg, więc jest to praktycznie ta sama wartość co w S6 (uwzględniając warunki pomiarowe to jest dokładnie to samo).

Ale piszes O body , A Head ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...