Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Po zainstalowaniu automapy (aAM_3.0.0_crk_3a.apk) przy uruchomieniu pojawia się błąd permission WRITE_SECURE_SETTINGS

Ktoś zna rozwiązanie??

Zainstaluj wersję z Google Play na próbę. Jeśli ruszy to wina leży po wersji cukierkowej. Przeważnie do wersji cukierkowej potrzeba root i Lucky Paczera.

Wysłane z Mi5

aAM.4.0.0.1606.apk mam taką wersję na mi5. Działa ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, JacekBB napisał:

 

 

Zainstaluj wersję z Google Play na próbę. Jeśli ruszy to wina leży po wersji cukierkowej. Przeważnie do wersji cukierkowej potrzeba root i Lucky Paczera.

 

Wysłane z Mi5

aAM.4.0.0.1606.apk mam taką wersję na mi5. Działa ok.

Tak też myslałem ze będzie trzeba wgrać wersje 4.0. Myslałem, że uda się bez roota.
Oryginalna wersja uruchamia się bez problemu
Zapoda ktoś szybko paczke Super SU dla xiaomi.eu MI5 stable 8.0.10
 

Edytowane przez emaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy wysyłaniu większej ilości sms'ów wyswietla sie komunikat ostrzegający "aplikacja sms próbuje wysłać wiele ..." i ciągle trzeba klikać pozwól. 

Można to jakoś wyłączyć?? Przekopałem chyba juz wszystkie ustawienia 

Edytowane przez emaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2016 o 09:59, Acid napisał:

Odblokowanie nie zależy już od romu. Można bez problemu na Global dev/stable.

Chyba, że soft jest syfiasty to nie.

Z Mi5 Pro

@okulowiec

Mi5 64 kupiony z IBUYGOU z zainstalowanym romem Global stable. Zmieniłem na versje Global dev i odblokowanie poszło za pierwszym razem.

 

 

Z innej beczki czy ktoś wie jak wyłączyć zalaczanie podświetlenia ekranu na zablokowanym ekranie  gdy przychodza wiadomości z mesengera? Mam wyłączona opcje podświetlenia ekranu w ustawieniach aplikacji. Za to w miui nie mogę tego znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania ogólne w dziale ogólnym :D :

Zablokowany Mi5. 

Przykładane są różne, obce palce.... potem mój... i mojego nie czyta. 

Czy przez to mam rozumieć, że po iluś tam błędnych próbach, nawet swojego boga już woła o hasło? ;) 

Edytowane przez Eragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak oceniacie awaryjność Mi5? widziałem w paru miejscach jak Acid pisał o dużej awaryjności tego modelu. Padających płytach, słabym spasowaniu. Trochę mnie to odstrasza, chociaż są po 1500 w technosie w najprostszej wersji. Niewiele w sumie drożej od mi4s, w którego do tej pory celowałem (a którego nie ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, pyra666 napisał:

Panowie, czy MI5 Wspiera ANT+? Widziałem specyfikacje, w których była informacje ze MI5 posiada ANT'a, ale u mnie jakos to nie chce zatrybyc.

jest jakaś aplikacja ANT zainstalowana w systemie więc pewnie tak.

Edytowane przez grizzly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wrócić na stabilną poprzednią wersję miui posiedzieć na niej z miesiąc bez instalacji roota i xposed. Sprawdzić czy można się przyzwyczaić do korzystania z systemu bez tych rzeczy. Ponoć bateria także trzyma lepiej na siódemce ale czy jest sens wracać do wcześniejszej wersji dla samej baterii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...