Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, grizzly napisał:

U mnie gorzej z gps na 6.9.8

Nie tylko u Ciebie :) Pomijam, fakt, że MI5 ma ogólnie kiepski odbiornik GPS (lub antenę) ale co aktualizacja to dodatkowo gorzej z tym. Jechałem teraz Audi A8 z szybami podwójnymi i jak Redmi 3 miał GPS z drobnymi przerwami, LG G3 po otwarciu okna, Samsung S5 tak jak Redmi - działał z lekkimi przerwami, tak MI5 przez 400km czekał na fixa.

Wiem, że autko takie i problemy są ale mając Nexusa 5 nie było żadnego problemu przy zamkniętych oknach więc da się zrobić dużo lepiej.

Bardzo udany model z bardzo nieudanym odbiornikiem GPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synchronizowałem kontakty z kontem google. Wszystko fajnie, ale jak ktoś dzwoni to nie wyświetla mi sie jego zdjęcie.
Da się to jakoś naprawić??

 

Drugi problem to błąd przy instalacji automapy pojawia się komunikat:write_secure_settings

Edytowane przez emaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam konfigurację automatycznego wyłączania pakietu gdy ekran zostanie zablokowany. Czy da się jakoś ustawić aby transmisja danych została ponownie włączona dopiero po odblokowaniu urządzenia? Teraz włącza się nawet gdy chcę sprawdzić godzinę na zablokowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o poradę.  Czy w celu odblokowania Mi5 jest wymagana wersja developerska miui global czy może byc stable powyżej jakiejś wersji? Bo znajduję sprzeczne informacje. Mam wersję chyba  7.5.x.x. Nie wiem gdzie leży problem z weryfikacja telefonu podczas odblokowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dostałem Mi5,ale nie włacza sie chyba jest rozładowany,więc podlłaczylem do ładowania i podczas gdy sie ładuje miga czerwona lampka czy to normalne zachowanie trzeba poczekac az bedzie miało siły wstac :P ?

EDIT

Dobra nie ważne właczył sie :D

Edytowane przez lockerek
głupota
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pyra666 napisał:

Proszę o poradę.  Czy w celu odblokowania Mi5 jest wymagana wersja developerska miui global czy może byc stable powyżej jakiejś wersji? Bo znajduję sprzeczne informacje. Mam wersję chyba  7.5.x.x. Nie wiem gdzie leży problem z weryfikacja telefonu podczas odblokowania.

Ja odblokowywałem na china dev.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

Mam pytanie do posiadaczy Mi5 jak wciśniecie powierzchnie ekranu miedzy przeciskiem home a ekranem na dole czarne pole (albo mocniejsze wcisniecie przycisku home ) to czy na ekranie pojawiaja sie wam takie biale przebarwienia migoczące (wystepuja tylko na dole ekranu i na szerokosci wciskanego obszaru) widać to tylko na czarnym tle

Edytowane przez wojtrac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka wersja jest lepsza Global czy Miui Polska ?

 Aktualnie posiadam taki - MIUI Global 8.0.1 Stabilna 8.0.2.0(MAAMIDG) - To jest global tak ?

Masz oficjalny rom. Jeśli wszystko działa to siedź na nim. Wszyscy rzucają się na custom romy od xiaomi.eu, a potem płaczą, że bateria leci, lub jakieś inne cyrki. Ja siedzę na oficjalnym global dev i jestem zadowolony.

Wysłane z mojego MI 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, marti701 napisał:

 

 

Masz oficjalny rom. Jeśli wszystko działa to siedź na nim. Wszyscy rzucają się na custom romy od xiaomi.eu, a potem płaczą, że bateria leci, lub jakieś inne cyrki. Ja siedzę na oficjalnym global dev i jestem zadowolony.

 

Wysłane z mojego MI 5

Chyba troszkę nie rozumiesz  co to Miui Polska, no ale każdy robi jak uważa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szymam napisał:

Jest jeszcze szansa dostać gdzieś nowe Mi5 z ceramicznymi pleckami?

 

Jakieś 2 miesiące temu, zamAwiałem na ibuygou.com i bez zbytniego czekania dostałem. Była to wersja pro 128 GB pamięci z  ceramicznymi pleckami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba troszkę nie rozumiesz  co to Miui Polska, no ale każdy robi jak uważa.

Romów od Miui Polska już nie ma od dawna, więc co mam rozumieć?

Kiedyś trzeba było je instalować, lub xiaomi.eu, bo oficjalne romy nie posiadały języka PL.

Aktualnie nie widzę potrzeby przechodzenia z oficjalnego na custom.

Wysłane z mojego MI 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...