Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

A co z tym endo jest nie tak? U mnie były problemy do czasu aż nie zablokowałem aplikacji by nie dała się "ubić" od tego czasu żadnych problemów już nie mam.

Jedyny problem jaki mam to tylko czasami zdarza się że czujnik oświetlania nie zareaguje na nagła zmianę warunków oświetleniowych (nie rozjaśnia gdy potrzeba) ale trafia się to tak sporadycznie, że nie udało mi się do tej pory ustalić w jakich warunkach to się dzieje.

 

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, adi997 napisał:

Też macie problem z grą Fruit Ninja? Nie wiedziec czemu żadna wersja nie chce mi się uruchomić, ta najnowsza z Google Play się zamyka, a inna wiesza sie na czarnym ekranie. :? Stable 7.5.7.0

Wejdź w panel sterowania i przyznaj grze wymagane uprawnienia. Zacznie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sposób na wyłączenie sprawdzania pisowni google? Przeczytałem kilka tematów odnośnie tego problemu (podkreślenie tekstu na czerwono) ale nie znalazłem rozwiązania na miui8. Klawiatury google odinstalować nie można, jakieś pomysły?

Ja odinstalowalem klawiaturę Google za pomocą tego wątku. Restart mi5 i już nie podkreśla.

http://miuipolska.pl/forum/index.php?/topic/15712-Swiftkey---podkreślanie-słów

Wysłane z Mi5

A co do aplikacji 8sms i zablokowania jej kłódką to dalej mi nie dochodzą SMS od xiaomi jak chce zalogować się na chmurę z kodem. SMS z banku dochodzi.

Wysłane z Mi5

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam rom miuipolska , jak zrobić aby np gg działało mi w tle ?  zauważyłem że po jakimś czasie się wyłącza , w oszczędzaniu w aplikacjach dodałem gg do wyjątków i nic to nie dało ..

Jeszcze jedno pytanko czy idzie ustawić aby każda rozmowa nagrywała się automatycznie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, ziomeczek napisał:

To w jaki sposób mam wgrać MIUI PL na global developer? korzystam z tej instrukcji https://miuipolska.pl/instalacja-miuipolskaxiaomi-eu-multilang-dla-mi5/

W taki sposób jak w niej napisano masz wgrywać. Czegoś konkretnego nie rozumiesz, czy tak ogólnie pytasz?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdź w aplikacje domyślne i tam go ustaw

Nie było tego drugiego. Był tylko ten systemowy do wyboru.

Wysłane z Mi5

A czy po wgraniu aktualizacji muszę na nowo w trwp instalować dodatki od miui polska i pakiet zip do szybszego ściągania z Google Play?

Wysłane z Mi5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ziomeczek napisał:

Soft 6.9.1 Mi5 nie otrzymuje powiadomień z massangera. Restartowałem telefon. Ustawienia poniżej. Dopiero jak go odpale ręcznie otrzymuje.

Screenshot_2016-09-09-10-51-07-851_com.android.settings.pngScreenshot_2016-09-09-10-52-56-498_com.miui.securitycenter.pngScreenshot_2016-09-09-11-01-40-805_com.miui.securitycenter.png

Dajesz do autostartu i zakładasz kłódke. Ewentualnie sprawdź czy w oszczędzaniu energii nie masz coś namotane.

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem dane stockowej aplikacji sms + zatrzymałem ją. Usunąłem kłódkę, zamknąłem/odpaliłem textra i ponownie zablokowałem. Na razie jest ok. Czy da się usunąć apke SMS od miui jakąś zewnętrzną apką do usuwania systemowych aplikacji? Nie posypie się system? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...