Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Dochodzą Wam kody sms na telefon z chmury xiaomi w celu weryfikacji?

Teraz nic.Cisza.

Jak prosiłem o odblokowanie BL 2 tygodnie temu to sms po chińsku dochodziły ( dochodziły na rozbitego nexusa bo już wtedy prosiłem o zgodę na odblokowanie )

Edit.

Problem leżał po stronie aplikacji 8sms której używałem od 2lat na nexusie i było wszystko ok.

Przełączyłem na sms stock i kody dochodziły. Wina aplikacji 8sms.

Edytowane przez JacekBB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć tylko uwagę na opis przejściówek:

Cytat

xiaomi czarny nie działają na OTG

huawei biały praca dla kabel OTG

I jeśli chcesz potem korzystać z OTG to wybierz wersję od Huawei z przejściem do OTG, te od Xiaomi nie mają fizycznego połączenia do czwartego pinu micro USB i nie zadziała OTG, poza tym nie będzie różnicy w działaniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba o pomoc - miałem już jakiś czas temu zainstalowany root na Mi5. Robiłem to tak, że najpierw rom, który nie dał roota a później osobną paczką instalacja uprawnień przez TWRP. Działało aż mi się zachciało wrzucić aktualizację z zeszłego tygodnia (6.8.25) - straciłem roota. Teraz za cholerę nie mogę znaleźć tej paczuszki nadającej prawa roota. Ktoś to kojarzy gdzie można pobrać? Przeszukałem historię wyszukań w Google, to forum, forum miui.com i nadal nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Redmi2 napisał:

 

 

 

 

Kto wycofal? U chinczykow dalej i fastboot i recovery rom pod mi5 to 6.9.1

 

4ad918fded69b4a860e6f0c4b8c38762.jpga1f275e0190f4062835b450e3a5ca7b0.jpg

 

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Ale xiaomi.eu nie ma, o nim chyba jest ten temat. przynajmniej na http://miuif.celogeek.com/6.9.1/

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, wtbn napisał:

No niby jest wrzucone tutaj, wdziałem. Ale z jakiegoś powodu nie ma na miuipolska i na tym co pisałem wcześniej. Może wykryli że coś nie śmiga i znów wydadzą np. jutro z numerkiem innym.

MI5  śmiga na nim aż miło może nawet jakby szybciej ale być może to tylko złudzenie  ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj otrzymałem swój telefonik :)  ogarnięcie fona poszło gładko zero jakichkolwiek problemów.Jest to mój pierwszy xiaomi i jestem jak na razie bardzo zadowolony.Jakby ktoś potrzebował pomocy z ogarnięciem telefonu to pisać :) pomogę:)

Edytowane przez wojtrac
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pomoże ktoś we Wrocku z instalacją softu? Mam wersję 64 GB, soft  MIUI 7.3.4.0.0 (jakiś fake z tego co pisaliście wcześniej). Dostałem zgodę na odblokowanie bootloadera. Czytałem instrukcje.. wiele razy ale nie zdecyduję się na samodzielne grzebanie:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, feanr napisał:

Witam. Pomoże ktoś we Wrocku z instalacją softu? Mam wersję 64 GB, soft  MIUI 7.3.4.0.0 (jakiś fake z tego co pisaliście wcześniej). Dostałem zgodę na odblokowanie bootloadera. Czytałem instrukcje.. wiele razy ale nie zdecyduję się na samodzielne grzebanie:) Pozdrawiam

Tu jest wszystko: http://micenter.pl/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, feanr napisał:

Witam. Pomoże ktoś we Wrocku z instalacją softu? Mam wersję 64 GB, soft  MIUI 7.3.4.0.0 (jakiś fake z tego co pisaliście wcześniej). Dostałem zgodę na odblokowanie bootloadera. Czytałem instrukcje.. wiele razy ale nie zdecyduję się na samodzielne grzebanie:) Pozdrawiam

Ja też pierwszy raz grzebałem w miui. Przedtem sledziłem forum oraz Ytube.... Dasz radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...