Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

d...y nie urywa, czytałem o zmianach n N i prócz multiwindows nic nowego czego nie mielibyśmy w miui lub nie używali zewnętrznych programów funkcji już od dawna stosowanych i powszechnie znanych użytkownikom którzy choć trochę grzebią  w komie, nie wnosi. nie ma na co czekać

Zmiany to nie tylko to co widać gołym okiem. To również, a może przede wszystkim, zmiany "pod maską".

Wysłane z LG G2 D802 (32GB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Redmi2 napisał:

Oj chyba bedzie ciezko za odpowiedz, bo musialby miec ktos oba modele mi5, musialbys znalezc jakiegos testera co testuje kazda wersje :-)

 

Pewnie racja, hmm bardziej intrygującym pytaniem w takim razie jest czy warto dopłacać do wersji 64GB jeżeli 32 (pojemnościowo) wystarczy? No nic, zaryzykowałem i zamówiłem tańszą :) mimo to sądzę ze raczej nie będę żałował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie do końca prawda :) Generalnie w Chinach najlepiej mieć swojego Chińczyka, z którym robi się interesy. Niekoniecznie trzeba kupować rzeczy ze sklepów online. Są też ludzie tam na miejscu, którzy trudnią się wysyłaniem rzeczy, za jakąś tam małą opłatą tak, abyś jednak Vat nie zapłacił. Każdy orze jak może...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawienia-

4 minuty temu, ciechuu napisał:

Mam pytanie - gdzie znajdę opcję włączenie/wyłączenie telefonu o określonej godzinie? W ustawieniach znalazłem jedynie godziny ciszy. Korzystam z wersji stable MIUI 8.

Ustawienia-bateria i wydajnosc-profile bateri-oszczedzanie bateri

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ogólnie przymierzam się do zmienienia mojego mi 4c na mi5 

 

Czy warto zakupić wersję pro?

Jak sprawuje się ta obudowa ceramiczna?

Najbardziej zależy mi na aparacie czy bardzo on odbiega od aparatu w Galaxy s7 ktoś ma jakieś porównanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...