Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 1.08.2016 o 15:19, wtbn napisał:

Na poprzednim sofcie też Ci długo wybudzało chyba pisałeś, nie? Może spróbuj zrobić wipe całkowite i jeszcze raz zainstalować to oprogramowanie... u mnie wogóle ten problem nie występował.

Zrobiłem całkowity wipe (3 razy), nawet z pamięcią wewnętrzną i dalej to samo... Nadal długo się wybudza (a i zdarza się że wcale), a poza tym wszystko działa bez zarzutu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

chciałam się dopytać, czy ktoś u siebie stwierdził podobny problem do mojego. Od dwóch dni jestem posiadaczką MI5 32/3, Miui 7 Global 6.5.3 Beta.

Zauważyłam niepokojący symptom związany z transmisją danych. Zdarzyło mi się kilka raczy, że przerywało mi dosłownie na chwilke transmisję danych, pojawiała się informacja "Brak usługi". Po chwili zaraz łapie. Zdarza się tak przy zmianie typu dostepu do transmisji danych , zazwyczaj przy h+ a czymś innym. Niestety powoduje to, że np przy wyszukiwaniu czegoś w przeglądarce, proces ładowania strony się przerywa i po krótkiej chwili pojawia się komunikat ERR_NETWORK_CHANGED.

Mam trefny model, czy tak może jest? Zastanawiam się nad oddaniem telefonu.

Help!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś chęć sprawdzić na ostatnim sofcie czy za pierwszym kliknięciem przycisku "ON" włącza się od razu latarka bo jakiś dziwny bug miałem na MI5. U mnie już chyba ok ale nie jestem pewny do końca.

https://play.google.com/store/apps/details?id=appinventor.ai_sp4ubw.Latarka&hl=pl

Żeby nie zaśmiecać wątku to poproszę info prywatnie, z góry dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maszmol napisał:

Mam pytanie. Chciałbym ustawić po swojemu motyw. Gdzie do jasnej Anielki jest ta opcja bo w motywach ni ma. Chciałbym ustawić szczegóły motywu choćby zmienić ikony. 

Rom ostatni stabilny xiaomi.eu

Motywy-w lewym górnym rogu masz ikonkę ludzika-głowa i tułów-klikasz,na dole Własne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Slashu napisał:

Orientuje się może ktoś czy istnieje możliwość aby czytnik lini papilarnych działał bez potrzeby naciskani na niego lub we włączonym ekranem? 

Też wczoraj myślałem właśnie nad tym, że byłoby to nieco wygodniejsze, ale doszedłem do wniosku że ciągłe (lub w miare częste) skanowanie (a takie coś musiałoby być włączone) zwiększyłoby pobór prądu. Więc nawet gdyby była taka opcja, to ja bym jej jednak nie włączył. Ale nie wiem czy jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wtbn napisał:

Też wczoraj myślałem właśnie nad tym, że byłoby to nieco wygodniejsze, ale doszedłem do wniosku że ciągłe (lub w miare częste) skanowanie (a takie coś musiałoby być włączone) zwiększyłoby pobór prądu. Więc nawet gdyby była taka opcja, to ja bym jej jednak nie włączył. Ale nie wiem czy jest.

Siostra ma tak w OnePlus 3 i nie spada jej bateria tak szybko :/ ja bym to z przyjemnością używał( mniejsze zużycie przycisku :P)

4 godziny temu, maszmol napisał:

A u mnie na stałe v7.5.7.0 z xiaomi.eu nie ma tego. No cóż dzięki.

A spróbuj tak: Ustawienia- motywy- obierz darmowy potyw- Pojawia się ludzik po lewej stronie( powinien) - własne i powinna być możliwosć edycji

Edytowane przez Slashu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Redmi2 napisał:

 

 

Tak? Od niby kiedy? Ponizej jest na 4G, na wifi mam 5-7MB/s czy to plik duzy czy maly.

Problem raczej jest na xiaomi.eu bo zostaje wycięty xunlei, btw. Mija 38 dzień na china i xunlei dalej mi śmiga. Ilo dniowy ten trial?

 

 

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

No właśnie o romach eu mówię i podejrzewam że poprzednicy również. Raczej mało kto siedzi na oficjalnych. I to że problem dotyczy xunlei też jest wiadome. Szkoda tylko że xiaomi nie che się przyznać

Edytowane przez hcboria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Redmi2 napisał:

To co da zgloszenie kolegi wyzej na en.miui.com jak xiaomi.eu nie jest oficjalnym i przez nich tworzonym romem.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Ale problem jest ze strony xiaomi a nie eu. To x blokuje prędkość po wycięciu xunlei - przynajmniej tak pisał acid

Swoją drogą dziwne że na eu nikt tego nie zgłasza

Edytowane przez hcboria
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, astusia2 napisał:

Cześć

chciałam się dopytać, czy ktoś u siebie stwierdził podobny problem do mojego. Od dwóch dni jestem posiadaczką MI5 32/3, Miui 7 Global 6.5.3 Beta.

Zauważyłam niepokojący symptom związany z transmisją danych. Zdarzyło mi się kilka raczy, że przerywało mi dosłownie na chwilke transmisję danych, pojawiała się informacja "Brak usługi". Po chwili zaraz łapie. Zdarza się tak przy zmianie typu dostepu do transmisji danych , zazwyczaj przy h+ a czymś innym. Niestety powoduje to, że np przy wyszukiwaniu czegoś w przeglądarce, proces ładowania strony się przerywa i po krótkiej chwili pojawia się komunikat ERR_NETWORK_CHANGED.

Mam trefny model, czy tak może jest? Zastanawiam się nad oddaniem telefonu.

Help!

Nikt ? Trefny model?

Operator: Play.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Redmi2

A czytałeś może moje zgłoszenie na en.miui.com? Oficjalny global dev 6.5.30, stable 7.5.2 i na nich też mam pobieranie do 500KB/s (u mnie wlasciwie do 300 dla apek 100MB) , więc jeśli nie działa oficjalny rom to go zgłaszam.  Aby nie balansować ile to dokładnie MB jest, to zawsze testuje na hearthstone i nfs no limits, mają około 1GB.

Więc nie trzeba dodawać, że coś zostało wycięte, bo nie ma podstaw do dodania. Zaś ja siedzę na starszym xiaomi.eu bo nie ma tego problemu.

Dla porównania kolega na RN3 Pro nie ma tego problemu...

Co prawda buglog robił hcboria pewnie na xiaomi.eu.

Edytowane przez Bohyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o film porównujący wczytywanie stron na Mi4 oraz Mi5.

Mój Mi4 zbyt długo się zastanawia i myślę nad przesiadką ;)

 

Edit:

Ok, nie odpowiadajcie.

Najwyższy czas zmienić markę, gdyż na powyższym filmie ta sama sytuacja co na moim Mi4 w porównaniu z kumpla LG G4 oraz S6.

Może Wam to nie przeszkadza, ale dla mnie jest to stanowczo zbyt wolno.

Edytowane przez Endriu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem do 3 minuty i wyłączyłem. Czas reakcji poszczególnych aplikacji zupełnie odbiega od tego co się dzieje na moim urządzeniu. I nie mówię tu tylko o tych których nie da się na oko sprawdzić bez położenia obok siebie różnych modeli. Niektóre aplikacje naprawdę mielą na tym filmiku, jakiś syfiasty system?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...