Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, onken napisał:
Kurcze, jak ten upierdliwy słownik wyłaczyc ??

Ciagle mi podkresla wyrazy bez PL znakow, gdzie bym nie pisał i chce wrzucac polskie frazy itd

Da sie to jakos wylaczyc ?? - Juz chyba wszystkiego próbowalem

Miui Polska najnowsze.

 

Musisz wyłączyć klawiaturę Google

Ustawienia/aplikacje/klawiatura google/odinstaluj aktualizacje/wyłącz

Wysłane z mojego Mi-4c

Edytowane przez Winiu89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki, poszło, dzięki :)

Wczesniej usunałem cos takiego jak słownik uzytkownika, i wydaje mi sie ze od teraz mam jakąs linie w podkresleniu jak pisze na GG a nie było tego wczesniej

Taka sam linia niebieska zrobiła mi się jak odpisuje na email - uzywam gokeyboard

No i bosko :/

Zainstalowałem ponownie Miui Polska i szlag trafił mi całego androida, musze wszystko od nowa instalowac :/

Przeciez instalacja ROMu miała nie kasowac poprzednich ustawien i apek :/

 

Edytowane przez onken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomozecie ???

Np na GG lub jak odpisuję na email w K9 to mam pod tekstem jakąś niebieska linie - podkreslnik

Jak sie tego pozbyc ?

Jak kliknę na to to mam opcje dodaj frazę ( popularne frazy ) czy cos w tym stylu

Wkurza mnie to

 

Edytowane przez onken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, grizzly napisał:

No właśnie nigdzie nie widzę listy zmian. Chyba jedynie łatanie dziur.

To i tak dobrze, bo mi po 6.5.26 telefon zaczął w kieszeni sam wydzwaniać do ludzi... :?

 

Dnia 31.05.2016 o 19:15, Acid napisał:

Pojawił się w końcu Global 5.6.30. Jest polski ;)

Czy instalacja tego Global z odblokowanym BL oznacza zablokowanie BL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, grizzly napisał:

Musiał się odblokować w kieszeni? Masz włączoną ochronę przed przypadkowym użyciem?

Wróciłem do 6.5.19 i ustawiłem to jeszcze na wszelki wypadek, ale wcześniej nie miałem tej ochrony w ogóle aktywnej i wszystko było OK, problem pojawił się po wgraniu 6.5.26

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Znajdę gdzieś lepszą ofertę niż tutaj? : https://www.xiaomiforsale.com/pl/telefony/322-mi5-332.html#/11-rozmiar_pamieci-32_gb/26-typ_sieci-lte/32-kolor-white

I drugie pytanie, może istnieje coś lepszego w tej cenie? (i tak może być za późno, bo się już zakochałem  )

Dobrze rozumiem ? Mamy szukać za Ciebie lepszych ofert ? W tej cenie ? Nic lepszego.

Wysłane z MI5

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie... czasami jest tak ze czlowiek skopiuje sobie numer telefonu np z chroma. Jak do jasnej anielki wrzucic do do dzwonienia... ja musze kombinowac ze stworzeniem nowej wiadomosci i potem jest opcja zadzwon.... zna ktos jakas szybsza wersje....??

Sent from Xiaomi Mi5 ver Karramba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich na forum moim pierwszym postem. Temat Mi 5 śledzę od dłuższego czasu, telefonu używam od prawie miesiąca.

Piszę, bo chciałem potwierdzić wspomniane tu restarty telefonu w różnych losowych momentach na romie miuipolska 6.5.30.

Telefon restartuje się średnio 2x dziennie, jednak zawsze ma to miejsce w czasie użytkowania (z zapamiętanych przeze mnie - przy zmianie budzika, przy wejściu do feedly, przy wejściu do Pocketa) przy włączonym ekranie - jeszcze nie miałem restartu w kieszeni, a zauważyłbym bo mam pin na obu kartach sim.

Na poprzednich romach od miuipolska tego nie było.

telefon z rootem + xposed, wspominam, bo może pozostałe osoby, które doświadczają restartów też mają xposed albo coś (szukam punktów wspólnych).

Tak ogólnie z wrażeń z użytkowania - wszystko pozytywnie, jestem zadowolony z przesiadki z LG G2. I to czego się na początku obawiałem - na baterii telefon działa porównywalnie długo i to mimo używania dual sim, a wcześniej tylko single sim na G2. Także taką przesiadkę polecam :-) Jedynie klawiszy głośności z tyłu mi brakuje, ale trzeba się przyzwyczaić.

Pozdrawiam.

[edit] I dziękuję Acidowi za robotę którą robi i wszystkim, którzy robili poradniki, nad czymś pracowali i generalnie przyczynili się do tego, że bez problemu zrobiłem "porządek" z telefonem po tym, jak przyszedł od chińczyka z fake romem i zablokowanym BL :-)

Edytowane przez b0jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...