Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, kierownikPL napisał:

A u mnie nie działa aplikacja wyszukiwanie ciagle zgłasza zwieche . Urzadzenie nie moze znalezc ID nie moze sie zaaktualizowac konta . Niewazne jak isnatluje czy przez aktualizacje  czy TWRP . Zawsze to samo .

Mam to samo cały czas wywala null i że nie może znaleźć id urządzenie 

Kierownik jaka masz wersie mi5 ja mam prime może to dla tego wywala bo ludzie wyżej na żadne problemy nie narzekają

Edytowane przez tomasz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wyszukiwanie działa bez zarzutu, ale zauważyłem  jeszcze jedno. Po nocy, po odlaczeniu od ładowania nie działa automatyczna jasność, ani regulacja w trybie automatycznym .

Edytowane przez johnny1836
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ibuygou.com pojawił się Mi5 Pro w wersji białej, ale tył jest zwykły, nie ceramiczny ---- i telefon jest dostępny !!!!!.

 

Zaczynam się zastanawiać, czy nie zmienić czarnego na wersję białą bo czekanie już mnie dobija trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocilem do 6.4.21 tam wszystko dziala ( oprocz latarki ktora trzeba odbugowac uruchamiajac raz aparat).Trzeba czekac na nowsza wersje moze bedzie miala mniej bugow niz 6.5.5. Czy ktos wogole testuje te romy na wszystkich wersjach mi5 zanim wypuszcza oficjalnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie na 6.5.5 czujnik światła działa z opóźnieniem ,dotyk Home słabo łapie czasem w ogóle, aparat łapie zawiechy czasami trzeba odczekać kilka sekund żeby zrobić zdjęcie , no i kwestia sms jak chce napisać sms to muszę kilka razy kliknąć w okno pisania żeby móc pisać to na razie tyle

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zielonyBB napisał:

Instrukcje instalacji czytałeś ?

Tapnięte z Lenovo

Czytałem niniejszą instrukcję. 
https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/
Tam jest tylko żeby zainstalować recovery z linku, który podałem, a pod tym linkiem jest kilka recovery. Innych instrukcji co do instalacji recovery do MI5 nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, bo już się trochę pogubiłem z tymi wersjami miui. Chiński stable ma numer 7.x i niedługo 8.x. Miui polska ma numer 6.5.5. Czy w wersji polskiej jest strata wersja nakładki?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Vatri91 napisał:

Mam do was pytanie, bo już się trochę pogubiłem z tymi wersjami miui. Chiński stable ma numer 7.x i niedługo 8.x. Miui polska ma numer 6.5.5. Czy w wersji polskiej jest strata wersja nakładki?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Nie, 6.5.5 - 2016.05.05.

Poza tym ten rom 'miui polska' to teraz raczej xiaomi.eu. Jest najnowszy 7.3.2 od xiaomi.eu. https://www.androidfilehost.com?w=files&flid=54760

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.05.2016 o 08:11, K4r0lSz napisał:

W nawiązaniu do postu #162658, dotyczącego złącza USB w Mi5... wygląda na to, że jednak to USB 3.0 (co najmniej), ponad 1GB plik przeleciał ze złącza USB 3.0 w komputerze w ~30sek; czyli średni transfer ~34MB/s :)

Przestestowałem z pendrivem Transcend JetFlash®890, czyli OTG przez USB typ C... plik 1,03GB przeleciał w 29 sekund; wynik porównywalny z powyższym... na USB 2.0 jakoś nie przekraczam 14MB/s (średnio 10MB/s) niezależnie od pendrive'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż daleko do specyfikacji usb 3.0. Generalnie snapdragon 820 powinien pozwolić na implementacje nawet usb 3.1 ale nie wiadomo jak to jest podpięte w środku, mogli nie zrobić tego jak należy i działa tylko w standardzie na mniej linii. Może o tym świadczyć chociazby kabel usb 2.0 dołączony do zestawu. No chyba że taki kabel dali w ramach oszczędności...

Edytowane przez wtbn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj otrzymałem Mi5 64 Gb z softem 7.2.4.0(MAAMIDC) MIUI Global Stable. Z tego co wiem to ten rom jest strasznie zabugowany i został wycofany więc ściągnąłem China stable i chciałem wgrać wg instrukcji na en miui, lecz wyskakuje nieszczęsne "Can't verify package". Na górze jest napisane, że trzeba zrobić "wipe all data" przez tryb recovry do którego można wejść jedynie z odblokowanym bootloaderem, który ja mam zablokowany. Prośbe o odblokowanie wysłałem kilka dni temu więc nadal czekam na odpowiedź. Da się coś z tym zrobić, czy muszę korzystać póki co z tego Globala i czekać na odblokowanie bootloadera, po czym wgrać rom multi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj otrzymałem Mi5 64 Gb z softem 7.2.4.0(MAAMIDC) MIUI Global Stable. Z tego co wiem to ten rom jest strasznie zabugowany i został wycofany więc ściągnąłem China stable i chciałem wgrać wg instrukcji na en miui, lecz wyskakuje nieszczęsne "Can't verify package". Na górze jest napisane, że trzeba zrobić "wipe all data" przez tryb recovry do którego można wejść jedynie z odblokowanym bootloaderem, który ja mam zablokowany. Prośbe o odblokowanie wysłałem kilka dni temu więc nadal czekam na odpowiedź. Da się coś z tym zrobić, czy muszę korzystać póki co z tego Globala i czekać na odblokowanie bootloadera, po czym wgrać rom multi? 

Na tym ROMie i tak BL nie odblokujesz więc czytaj o edl i Miflash.

Tapnięte z MI4 W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się bez najmniejszego problemu :)

Postępowałem według instrukcji:

http://en.miui.com/thread-248333-1-1.html

Robilem wszystko na windowsie 10 64bit.

Najpierw wg tej instrukcji trzeba wgrać China stable fastboot, po czym wgrać China dev już przez updater. Jak to wszystko się zrobi to można w końcu odblokować BL.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...