Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

xiaomi.eu_multi_gemini_6.4.28_v7-6.0.zip pobrane dzisiaj rano z działu Pobierz Miui dla MI5. Całkowicie zniknął polski. 
BL odblokowany. Instalowałem przez updater, a poczke pobralem od razu na  telefon

Edytowane przez Watch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Acid napisał:

Nie musisz bo do wersji Global nie musisz mieć odblokowanego bootloadera. Choć Global nie ma polskiego ;)

To już nie wiem co sądzić. Czytałem w kilku info w necie,że Global ma polski, choć nie do końca dobry. Nawet pisał mi w @ człowiek z x4y,że Global ma w 80% j.polski. Komu wierzyć????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wgralem 6.4.21 i jest rewelacja nawet nie chce mi się aktualizować bo wszystko tak pięknie śmiga ;) bateria trzyma mi spokojnie 2 dni przy pełnej synchronizacji na noc jak wylacze net i ubije apki to nie zezre nawet procenta hehe

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok po 7dniach otrzymalem w koncu zgode na odblokowanie bootloadera.  Zobaczymy co polski rom i inne maja do zaoferowania. Jest mozliwosc przywrocenia w ustawieniach kernela zwiekszyc taktowanie cpu i gpu w synapse tak jak to robilem w  Samsungu note 3,4, S6? Jest taki kernel ktory umozliwia zmiane? Probowal ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.04.2016 o 12:38, Zniwiarz napisał:

A działają Wam komendy głosowe w Google Now? Bo mi ciągle mówi że muszę odblokować telefon.

U mnie jest ten sam problem, mógłby ktoś to jeszcze potwierdzić. Próbowałem dać wszystkie uprawnienia do google ale nic nie pomogło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...