Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

@szymm2 Ok, dzięki za info....a a druga część pytania? Jak to zrobić? chodzi o konto na tym forum, czy na xiaomi? wszedłem an stronę http://www.mi.com/ ale albo jestem ślepy albo nie ma nigdzie opcji logowania, zakładania konta...  

@acocieto Pewnie masz rację ale dużo tutaj informacji a telefon nie jest sensem mojego życia, dlatego zwyczajnie po ludzku mogło mi to umknąć.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, johnny1836 napisał:

Panowie, czy ktoś jeszcze ma problem z obracaniem ekranu i długim wybudzaniem? Czasem musze kilka razy powciskać power żeby się obudził :/
ROM China Stable 7.2.13.0

Ja nie mam takich problemów na tym ROMie...  

Spoiler

2nks876.jpg

 

50 minut temu, Kurian napisał:

A jak ze zużyciem baterii? On jest na bazie china dev? Jak tak powinno być ok (bo teraz mam china dev i jest ok)

Nie wiem jak w ROMie Acida, ale mi po ostatnim update'cie do 7.2.13 China Stable trzyma bateria znacznie lepiej. W nocy spadło chyba 8% zamiast 20% jak wcześniej. Nadal jednak mam problemy z LTE (karty się blokują i jestem niedostępny jak ktoś dzwoni).

Edytowane przez Segor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Segor napisał:

Nie wiem jak w ROMie Acida, ale mi po ostatnim update'cie do 7.2.13 China Stable trzyma bateria znacznie lepiej. W nocy spadło chyba 8% zamiast 20% jak wcześniej. Nadal jednak mam problemy z LTE (karty się blokują i jestem niedostępny jak ktoś dzwoni).

To przejdź na rom Acida, na tym romie nie ma problemu z LTE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojutrze mają zacząć sprzedawać Mi5 Pro białe, ze szklanymi pleckami. Ktoś z was się orientuje czy to jedyne różnice w stosunku do pierwotnego Pro (ceramiczne, czarne)? Chyba się nie doczekamy nigdy tego ceramicznego -.- produkcja tych plecków pewnie jest skomplikowana i dlatego tyle schodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kurian napisał:

Nie zauważyłem różnic (ale mam dopiero od kilkunastu godzin dev-a). Przejść podobno trzeba bo podobno odblokować można tylko z dev (ale tak tylko słyszałem nie ręczę za to).

W tutorialu jest to zalecane, ale nie obowiązkowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TKN napisał:

Mi5 PRO nie miało czasami być tylko w wersji czarnej ceramicznej?

Na pudełkach na prezentacji jest nawet różowe :)

Tu jest link do sklepu z białym PRO (u nich to wersja Exclusive).

http://xiaomi-mi.com/mi-5/xiaomi-mi-5-ceramic-exclusive-4gb128gb-dual-sim-white/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, TKN napisał:

E to nie jest jakiś fake? Nigdzie wcześniej nie spotkałem informacji by wersja Pro miała być w kolorze białym.

Rozdzielili 2 wersje, jest pro biała z 3d glass i czarna z plecami z ceramiki a nie z szkłem jak w wersji białej. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie użytkowania ROM'u Acid'a. Czy to jest pewnego rodzaju bug czy tak zawsze w MIUI było, że tryb jednej ręki włączam się w przeciwnym kierunku od przesunięcia palca? Tj. Jak od przycisku home przeciągam do lewej to okienko zmniejsza się do prawej, tak powinno być? Jeśli tak to chyba lepiej byłoby w 2 stronę :).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zniwiarz napisał:

Ja mam pytanie odnośnie użytkowania ROM'u Acid'a. Czy to jest pewnego rodzaju bug czy tak zawsze w MIUI było, że tryb jednej ręki włączam się w przeciwnym kierunku od przesunięcia palca? Tj. Jak od przycisku home przeciągam do lewej to okienko zmniejsza się do prawej, tak powinno być? Jeśli tak to chyba lepiej byłoby w 2 stronę :).

 

z home do prawej zmniejsza sie do prawej bocznej krawędzi, z home do lewej zmniejsza się do lewej tak powinno być w MIUI 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...