Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie ja pisałem że na telefon dostajesz odblokowanie? Czytaj logicznie. Napisałem że xiaomi.com daje pozwolenia, nie eu. Czekaj, czekaj sobie na kupno konta na allegro... Ale glupszych rzeczy to chyba jeszcze nie czytałem. I polecam najpierw przeczytać dwa razy, później pisać, proste jak budowa cepa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj chyba jednak nie wiesz o co biega .  To moze Cie doucze. Zakladam sobie 3 konta Xiaomi . Z 3 kont pisze do chińczyków z prośbą o odblokowanie telefonu . Dostaje zgode na 3 rozne konta . Teraz moge sprzedac je osobom, którym odmówiono zgody lub nie chcą czekać . Myślisz, że to niemożliwe? Może mam ci kolego pokazac rozmowe moją z Acidem , który sam przyznał mi rację ? Chyba mało rzeczy jeszcze robiłes . Może mam Ci jeszcze douczyc jak mozna postapic z kontami steam ? Google nie boli .

Pytanie do was. Długo czekaliście na zgodę zdjęcia bootloadera do waszych Xiaomi w tym roku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty zaczynasz mnie irytować... Czy ja gdzieś napisałem że nie można założyć miliona kont? Napisałem że chyba zgody nie daje Xiaomi Europa!? Zacznij czytać a nie produkować farmazony bo tego już się czytać nie da. Google czytania ze zrozumieniem Cię nie nauczy, ale próbuj, może kopreteptycje na allegro znajdziesz i kupisz. I nie zapomnij edukować świata o śmiercionośnym QC.

Oj chyba jednak nie wiesz o co biega .  To moze Cie doucze. Zakladam sobie 3 konta Xiaomi . Z 3 kont pisze do chińczyków z prośbą o odblokowanie telefonu . Dostaje zgode na 3 rozne konta . Teraz moge sprzedac je osobom, którym odmówiono zgody lub nie chcą czekać . Myślisz, że to niemożliwe? Może mam ci kolego pokazac rozmowe moją z Acidem , który sam przyznał mi rację ? Chyba mało rzeczy jeszcze robiłes . Może mam Ci jeszcze douczyc jak mozna postapic z kontami steam ? Google nie boli .

Pytanie do was. Długo czekaliście na zgodę zdjęcia bootloadera do waszych Xiaomi w tym roku ?

Nikt nie dostał, kupili na allegro.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Segor napisał:

[...] wystarczy poświęcić 15 minut i ogarniesz sprawę. Jeżeli nie to może lepiej, abyś sam się za to nie brał. [...]

@Acid

Wybaczcie może zabrzmiałem jak kompletny tłuk/laik :D ale nie doczytałem paru rzeczy w poradniku Acida z linku. (Przejrzałem to na szybko w przerwie w pracy)

Nie takie rzeczy się robiło ;)

Dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym zakładaniem wielu kont... zastanawiam się czy to się sprawdza skoro Xiaomi wiąże telefon z konkretnym kontem. Acid o tym pisał jak dostał telefon do serwisu. Ja też tego doświadczyłem jak przechodziłem ze Stable na Dev - zostałem poproszony o zalogowanie się na swoje konto MI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok cos pogrzebałem  w opcjach folderów i odpało tylko jak wejdę w fastboot i kliknę unlock w aplikacji to na 50% mnie wywala bo telefon wychodzi z trybu fastboot samoistnie sie odpala hmm ,jak osiaga 50% weryfikacji telefon wychodzi z fastboot i traci łączność co robic ?

Edytowane przez Pytka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie trochę dla bardziej obeznanych: czy z zablokowanym bootloaderem uda mi się wgrać tutejszy ROM ale używając Emergency Download Mode? Już raz ucegliłem sobie modem i musiałem poprawiać NVRAM więc jakieś hardkory mi nie straszne, jednak przy (jeszcze) zablokowanym sprzęcie nie chce ryzykować zgonem całej słuchawki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bohyn napisał:

Wersja dev:

6 - rok 2016

4 - czwarty miesiac

21 - z ktorego dnia danego miesiąca

Dzięki, a oznaczenie "Stable 7.2.13.0"? 
Rozumiem, że oba te systemy DEV 6.4.21 oraz 7.2.13.0 działają na tej samej wersji MIUI, tyle że ten DEVowy jest aktualizowany częściej i ma więcej opcji stricte dev'owych, yup?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Eragon napisał:

@Cintulek

No nie znam się :D

Ale na logikę cyfra "7" to główne wydanie (tj. tak jak iOS 8, iOS9, Android 4.4, 6.0 itp)

A reszta cyferek to albo z d**y wzięta (kolejność kompilacji), albo też mają jakiś wyższy sens jak w wersji DEV. 

To jak to jest dokładnie, @Acid?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vatri91 napisał:

Lte na wersji acida już działa?

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Tak działa bez problemu. I jeszcze jedna dla mnie ważna rzecz, w końcu budzik normalnie działa i budzi o ustawionej godzinie :) 

Edytowane przez szymm2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mariusz Kowalski napisał:

Tyle się zastanawiałem że jeszcze poczekam na zgodę. Wolę jednak mieć na fonie miuipolska. Pozdrawiam

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Poczekaj kolego bo warto, jak już dostaniesz zgodę na odblokowanie to wgrywaj rom od ACID.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy :-) śledzę (chyba) wszystkie wątki związane z MI5 od miesiąca. Na dzień dobry podziekowania dla ACIDa za pracę jaką wykonuje dla MIUI Polska. 

Już wiem że czeka mnie trochę pracy zanim będę mógł go używać "normalnie". Nie boję się jednak, bo choć amatorsko to już bawiłem się w rooty, zmiany softu w tv i w routerach.  

Chciałbym się zapytać czy mogę nie mając jeszcze telefonu prosić o odblokowanie bootloadera? Dziś dostałem info od Isabeli z Ibuygou że poczekam jeszcze z miesiąc więc dobrze by było już mieć zgode jak telefon wpadnie mi w łapki. Jeśli można to jak? gdzieś się rejestrować, podawać jakieś dane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy :-) śledzę (chyba) wszystkie wątki związane z MI5 od miesiąca. Na dzień dobry podziekowania dla ACIDa za pracę jaką wykonuje dla MIUI Polska. 

Już wiem że czeka mnie trochę pracy zanim będę mógł go używać "normalnie". Nie boję się jednak, bo choć amatorsko to już bawiłem się w rooty, zmiany softu w tv i w routerach.  

Chciałbym się zapytać czy mogę nie mając jeszcze telefonu prosić o odblokowanie bootloadera? Dziś dostałem info od Isabeli z Ibuygou że poczekam jeszcze z miesiąc więc dobrze by było już mieć zgode jak telefon wpadnie mi w łapki. Jeśli można to jak? gdzieś się rejestrować, podawać jakieś dane?

Tak możesz. Prośba o odblokowanie jest przypisana do konta a nie do posiadanego telefonu.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...