Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

@Zniwiarz

Musiałem wprowadzić kilka profili linii papilarnych żeby palec czytał zarówno przy skanowaniu z dołu jak i z boku. Nie zauważyłem natomiast różnicy w skanowaniu przez lewą i prawą stronę. Tak, różnica w soku jest wyczuwalna

Z innej beczki - mam problem z instalacją jakiejkolwiek aplikacji z Google Play. Po instalacji pakietu usług ze sklepu Mi pokazuje mi się przy próbie pobrania taki komunikat (kod błędu oczywiście zawsze inny):

Screenshot_2016-04-16-12-51-26_com.android.vending.png

Widzę, że problem pojawił się też tutaj ale jedyną podpowiedzią jaka znalazła się w tamtym wątku jest instalacja najnowszego ROMU a ten już mam.

Edytowane przez corell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że przydatność wyjdzie w praktyce, bo to kwestia właściwego oprogramowania by zagospodarować tą funkcjonalność. Czytałem kilka recenzji iphona z tą funkcją i były pozytywne.

Wysłane z tapatalka

Recenzje iPhone zawsze są pozytywne... To jest jak religia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi PC Suite nie wspiera Mi5? Bo dobieram sprzeczne sygnały :) Na http://en.miui.com/download-299.html jest mowa o możliwości przeprowadzenia upadate'u przez to narzędzie ale na każdej stronie z  opisem MPS modelu Mi5 nie ma na liście wspieranych. Jak podłączam kablem do kompa też go nie wykrywa (instaluje poprawnie sterowniki i jest widoczny w systemie ale sam program go nie widzi).

EDIT:

Ok, mam swoją odpowiedź w tym wątku: http://en.miui.com/thread-240582-1-1.html

Cytat

Android 6.0 Marshmallow devices is not supported in this version of Mi PC Suite.

:-(

Edytowane przez corell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie techniczne w kwestii portu USB. Jest w formie Type C, ale czy obsługuje standard 3.0, czy 3.1, a może tylko 2.0 (jak udało mi się znaleźć odpowiedzi supportu)?

Cytat

Dear Sir or Madame,

the MI5 features an "infrared-sensor". Can one make use of it in the sense of a remote control?

Do you mabe know if the phone's memory is accessible close to the full speed of the usb 3.0 port?

Thank you for your kind attention.

Cytat

Xiaomi Device
Thank you for your mail.
Xiaomi Mi5 phone has an infrared sensor,
is 2.0
If you have any question, please do not hesitate to contact us.
We will do our best to supply you better products and services!
Thanks, Best regards!

 

 

Edytowane przez K4r0lSz
Dodano źródło 2.0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe, powiem wam jeszcze że dużo szybciej działa mi przeglądarka cmbrowser  niz chrome. stocowa tez dziala wysmienicie tylko nie można wybrac googla jako domyslnej wyszukiwarki 

A to czemu, jakieś opory wewnętrzne?

Ja wybrałem .

Pozdr

Sent from my Mi-4c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś ma też problem z  systemowym budzikiem jak ja, budzik zawsze dzwoni po czasie mam ustawiony na 4.20 a dzwoni 4.40. Próbowałem już chyba wszystkiego, nie pomogła nawet instalacja innego budzika z google play, zadzwonił 10 minut po czasie :). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,
Mam już swojego białego Mi5 64 i powiem szczerze, że wrażenia z jakości wykonania bardzo bardzo dobre. Spasowanie amelinium ze szkłem idealne, klawisze sztywne, bez najmniejszych luzów. Na prawdę jest to smatfon na najwyższym poziomie i czuć to trzymając go w rękach. Szkło na plecach nie jest może jakoś tak śliskie że telefon wypada z ręki, ale jest bardzo gładkie i przyjemnie się go trzyma. To mój pierwszy sprzęt od Xiaomi. Dodatkowo do telefonu posiadam słuchawki Piston Dazzle (czarne) i na prawdę jak na tą cenę to są mistrzowskie. Jeśli chcecie fotki, to wrzucę je na jakiś hosting w dobrej rozdzielczości./

Jedyne teraz co mi chodzi po głowie to system. Zaktualizowałem do najnowszego miui i jest elegancko, ale czy wiadomo coś nowego na temat globala? I czy ROMy w wersji dev które są aktualnie dostępne są w czymś lepsze od Stable'a, a przede wszystkim czy są równie stabilne? 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie zastanawiam się nad swoim pierwszym Xiaomi Mi5 32Gb . Miałem Samsunga S6 złotego sprzedałem z powodu palcowania się , mam wybór albo biały Samsung S6  ( Amoled, lepszy aparat gwarancja w pl ) albo Mi5 . Na allegro są już po 1550 -1680złotych dostepne od reki z gwarancja niby w pl lub UE . Martwi mnie ekran ( od lat miałem tylko Amoleda Note 2 , Note 3 , Note 4 i S6 ) a właściwie jego słabsza czerń , czy w nocy przy zgaszonym świetle widać zamiast czerni jasną poświate lub szarość.... oraz słabszy aparat wzgledem S6 , na filmach widze ze strasznie marnie działą stabilizacja strasznie trzesie filmami , wogóle fatalna jakośc filmów w porownaniu do S6 S7 . Co o tym sadzicie ? tylko niech sie wypowiedzą osoby, które Mi5 mają w domu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kierownikPL Już od dawna w dobrych IPS czarny jest... czarny, a nie szary... No i nie wiem co za filmy oglądałeś, ale ja widziałem recki na których aparat robił zdjęcia ostre jak żyleta, a do tego było stabilnie, a obraz nie rwał przy filmikach... https://www.youtube.com/watch?v=N6rjjdi1vq0&ab_channel=C4ETech

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...