Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Pytka napisał:

 Na jakim Windowsie robiłes ? kurna bo ja mam starą Vistę 32bit a tam coś piszą ze na 32bit nie robic :( no i którą metodą ?

Windows 7 64bit i zalecany jest 64 no i najlepiej chyba W7 bo na nowszych są problemy z podpisami cyfrowymi sterowników z tego co widziałem, trzeba wyłączać weryfikację. 

 

38 minut temu, Poohacz79 napisał:

Do Romu Global trzeba mieć odblokowany bootloader?

 

Na dole poprzedniej strony właśnie wytłumaczyłem, że nie trzeba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, janushek napisał:

U mnie niestety pojawia sie problem przy metodzie od @nafing.

 Telefon sie wylacza i powinno pojawic sie nowe urzadzenie  "QHUSB_BULK", a nie pojawia sie nic.

Sprawdź w menedżerze zadań w Portach czy masz tam qualcom.. możliwe, że już miałeś zainstalowane sterowniki, też tak miałem :).  Jeśli masz to nie musisz już nic instalować, przejdź do wgrywania romu

Edytowane przez nafing
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam win 10 64-bit, wylaczalem zgodnie z tym poradnikiem ( wersja temporary) http://en.miui.com/thread-237673-1-1.html

 

Kiedy probuje zrobic pierwsza metoda pokazuje sie komunikat w wierszu polecenia " wartosc jest chroniona przez zasade bezpieczengo ruchu i nie mozna jej zmieniec ani usunac"

 

Z tego co widze jest to komunikat na dole tej instrukcji http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html 

tylko czy bezpieczne bedzie podmienienie plikow Flash_all.bat and Rawprogram0.xml przygotowanych chyba tylko pod note3 pro

Edytowane przez janushek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, janushek napisał:

Mam win 10 64-bit, wylaczalem zgodnie z tym poradnikiem ( wersja temporary) http://en.miui.com/thread-237673-1-1.html

 

Kiedy probuje zrobic pierwsza metoda pokazuje sie komunikat w wierszu polecenia " wartosc jest chroniona przez zasade bezpieczengo ruchu i nie mozna jej zmieniec ani usunac"

 

Z tego co widze jest to komunikat na dole tej instrukcji http://en.miui.com/thread-235865-1-1.html 

tylko czy bezpieczne bedzie podmienienie plikow Flash_all.bat and Rawprogram0.xml przygotowanych chyba tylko pod note3 pro

Wpakuj może sobie na szybko W7 na wirtualnej maszynie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie z ramem tylko softem Dajcie im dopracować wszystko, to będzie w końcu różnica

1,5 roku to mało? Przez takie akcje coraz więcej ludzi na stable się przesiada bo chce mieć w końcu coś gdzie wszystko działa a tu nawet w stable takie szopki.

Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie z ramem tylko softem Dajcie im dopracować wszystko, to będzie w końcu różnica

1,5 roku to mało? Przez takie akcje coraz więcej ludzi na stable się przesiada bo chce mieć w końcu coś gdzie wszystko działa a tu nawet w stable takie szopki.

Wysłane z Xiaomi Mi4 LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was wie co to za szkło na szybce aparatu tylniego ? Dalej GG4? 

Zastanawiam się czy jestem w stanie użytkować telefonu bez żadnych etui, ale oczywiście nie chcę mieć rysek na zdjęciach :P 

Ps. Ktoś poza zniwiarzem potwierdzi? :D

Edytowane przez Eragon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś czary czemu nie ma już Global Romu na Mi5 ? było i sie zmyło ;P coś skopali czy co że usunęli ze stronki Miui.en bo chciałem zamówic kolejnego Mi5 i chciałem poprosic Top One żeby mi zainstalowali Global Rom ze stronki Miui.en a nie ten ich przerabiany , wchodze na stronke a tu zonk nie ma :)

Edytowane przez Pytka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...