Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

47 minut temu, Pytka napisał:

powiedzcie tak pokrótce czekam na MI5 jak najszybciej wgrac google play ? bo sciągnałem z neta jakąs .apk , czy wystarczy wywalic chińskie smieci i mi store zainstalowac ?

Mi store nie musisz instalowac, bo go dostaniesz z inwentarzem:) Nie wystarczy wgrac samego google play, bo zeby to hulało potrzebujesz kilka dodatkowych usług google zainstalowac. Na miui.com znajdziesz bez problemu instrukcje oraz instaler, ktory krok po kroku wszystko zainstaluje.

Chinskich smieci tez tak latwo nie wywalisz, jak Ci się wydaję:) Ale oczywiscie do zrobienia. Majac zerową wiedzę na początku - zajęło mi to dwa dni czytania forum, ale dałem radę:) No chyba, ze kolega @boober Ci podpowie jak mozna to zrobic latwo (bez rootawania), bo mówi że się da. Też chętnie bym się dowiedział na przyszłość:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszukujesz w mi store Google, klikasz na wyniki wyszukiwania Baidu, instalujesz, otwierasz apke instalatora, godzisz się na instalację z innych źródeł i voila. Pod recenzja mi5 masz screeny w komentarzach.

Napisali mi dzisiaj, żebym oczekiwał mi5 pro. To oczekuje.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i IBG wyzbywa się białego koloru poprzez kupony:

Cytat

 

$13.99 coupon code for MI5 64GB White color( only for white color) is MI564GBWHITE

$15.99 coupon code for MI5 32GB White color( only for white color) is MI532GBWHITE

 

Chcą Mnie... (NAS) złamać, i zmusić do kupna białego, i pogodzenia sie z tą ch***** ramką wokół ekranu... Wiadomo przynajmniej że szybciej przyjdzie... cierpię ! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eragon napisał:

No i IBG wyzbywa się białego koloru poprzez kupony:

Chcą Mnie... (NAS) złamać, i zmusić do kupna białego, i pogodzenia sie z tą ch***** ramką wokół ekranu... Wiadomo przynajmniej że szybciej przyjdzie... cierpię ! 

Gdzie masz info o kuponach na ich stronie?;d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Bobson napisał:

Gdzie masz info o kuponach na ich stronie?;d 

Sądzisz że na własnej stronie informowali by o kuponach które powodują że oni dostają nieco mniej kasy ? Robią je dla nas, na zachętę, ale jeśli mają okazję złapać jakiegoś osła nie wiedzącego że są kupony... to czemu nie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.03.2016 o 12:07, boober napisał:

 

Wyszukujesz w mi store Google, klikasz na wyniki wyszukiwania Baidu, instalujesz, otwierasz apke instalatora, godzisz się na instalację z innych źródeł i voila. Pod recenzja mi5 masz screeny w komentarzach.

 

Napisali mi dzisiaj, żebym oczekiwał mi5 pro. To oczekuje.

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Jak robię zgodnie z instrukcją kolegi instaluje Sklep Play i  przy włączeniu aplikacji wyskakuje chcecking info ... i kołuje do śmierci xD



( EDIT Już sobie poradziłem ) 

Edytowane przez swistak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zwykli śmiertelnicy i tak pewnie jeszcze z miesiąc poczekają na Mi5 Pro ;( powoli wymiękam tym czekaniem

Ja czekałem, czekałem, czekałem aż w końcu się wkurzyłem i kupiłem Huawei Mate 8 - genialny telefon (oczywiście jak ktoś lubi kobyły).

Z normalną gwarancją 2letnią, serwisem w PL, genialną baterią, pięknym wykończeniem etc.

Także Xiaomi przez dupawą produkcję i dystrybucję na pewno sporo klientów straci.

Wysłane z mojego HUAWEI NXT-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Wariat napisał:

Jakby taki Mate 8 był właśnie w rozmiarze Xiaomi to bym kupił również (jest extra) :) Ale jak piszesz, niestety to urządzenie to już do telefonów nie mogę zaliczyć :P

Zaledwie 3mm dłuższy i 2mm szerszy od Mi Note:-D a ten jest całkiem przyjemny w obsłudze. Co nie zmienia faktu,że MIUI to MIUI;-)

Edytowane przez andrzej55
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Mi5-M5-Mobile-Phone-Snapdragon-820-Quad-Core-3GB-RAM-64GB-ROM-5-15/32611770429.html kupiłem MI5 z tej aukcji i tam mają w opisie że instalują google play i o ile sie nie myle jakiś multilanguage , tylko piszą też ze nie jest w 100% przetłumaczony hmm co o tym myslicie ?

Edytowane przez Pytka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pytka napisał:

tzn ja wiem ze dobry tylko czy oni instalują google play ? no i ten jezyk multi ? bo przeciez nie ma global to jak oni to robią :P ?

Instalują swoją śmieciówkę, tak jak do tej pory to było? :P Jedyna różnica, to obejście jakimś cudem BL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, krzysztof1506 napisał:

Czy ktoś z was ma już Mi5 i testował aplikację sportowe typu Endomondo? Na moim z oryginalnym softem nie da się tego używać. GPS działa jak chce i wychodzi z tego niezły bałagan. Pytanie czy to soft czy problemy od strony technicznej!

Sent from my MI 5 using Tapatalk

 A ustawiłeś w miui, że Endomodo moze korzystac z GPS i danych komorkowych w tle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...