Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, stereo0 napisał:

Kolega powyżej jak zwykle zabawny.

Dla zainteresowanych. Xiaomi 31 marca da na rynek 2000szt Xiaomi Mi5 Pro. O tym wspominane było wyżej. Jest to mało, ale na szeroką skalę sprzedaż rozpocznie się od 6 kwietnia! Czyli już po 6 kwietnia mogą się zacząć pojawiać pierwsze sztuki w naszych domach. Obstawiam 12 kwietnia na datę pierwszych wysyłek Mi5 pro z preordera w ibuygou

Dodatkowo Xiaomi wydaje na dniach dużo ciekawych urządzeń i celebruje swoje 6 urodziny. Urządzenia te to rower, telewizory, nowa kamerka do domu i wiele innych. http://www.gizmochina.com/2016/03/25/xiaomi-mi-5-pro-4gb-ram-128gb-rom-edition-will-go-sale-april-6/

Już miałem jechać po Samsunga xD bo jest w okolicy za 2600zł, ale boli mnie brak dualsima dostępnego na naszym rynku. Fakt można zdobyć dual sima, ale jego wsparcie będzie zapewne znikome. Więc czekamy dalej na nasze Xiaomiki Mi5.

Obstawiasz, czyli ruletka.

Co do dualsimow od szajsunga to aktualizacje są normalnie przez ota.

Zresztą te dualsimy są na bogate rynki robione jak zea czy Korea, wiec wsparcie jest nawet lepsze.

Zawsze też można wgrać odchudzony Rom bez nabijania  knoxa ,jak w moim duosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, corell napisał:

szkoda, że nadal brak info o "standardowej" czarnej wersji. mam nadzieję, ze wyjdą razem z Pro

Dokładnie miałem czarną przedpłaconą w IBG ale nie wytrzymałem i kupiłem białą. Co musze powiedzieć, to to że nie sądziłem że taki kolor może się spodobać ;D a jednak coraz bardziej mi sie podoba nie zważając na uśmieszki żony"biały dla chłopa" :) chyba zostanie ze mną na dłużej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulowałeś zamówienie czy zmienili Ci po prostu kolor w istniejącym zamówieniu? Moje nadal wisi ale się nie upominam o nic bo słyszałem pogłoski o anulowaniu takich zamówień. Zwłaszcza, że mi udało się kupić używają kuponu rabatowego dla nowych klientów i w ogóle wyszły "grosze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, boober napisał:

 

Do wywalenia preinstalowanych śmieci nie trzeba było roota. Chociaż trochę Ci to zajęło, gratuluję ☺️

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

bez roota i odblokowania do zapisu folderu system - nie umiałem:]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zniwiarz napisał:

Mi babka z Ibuygou napisała, że wysyłka czarnego 64 powinna odbyć się do 1-2 tygodni, a mój preorder jest któryś tam set. Także powoli ich zapasy będą uzupełniane. 

Zniwiarz, ty G4 zamieniasz na Mi5 ? Powody? Za duży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 godzin temu, Zniwiarz napisał:

Mi babka z Ibuygou napisała, że wysyłka czarnego 64 powinna odbyć się do 1-2 tygodni, a mój preorder jest któryś tam set. Także powoli ich zapasy będą uzupełniane. 

Kiedy zamawiałeś telefon? Mi na IBG napisali tylko, że nie znają dat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, szakal88 napisał:

@Acid czyli jest szansa, że jakieś kilka sztuk więcej z tej limitowanej partii dostaną?

Tak. Całkiem spora. Tak 50/50: dostaną albo nie. Ale szansa jest.

2 godziny temu, proag napisał:

Tak. Niestety to oszustwo. Otóż taki rom zrobili w chinach chińskie sklepy (albo jeden... czy coś). Wersja 2.4 została usunięta przez MIUi ze strony ponieważ prawdopodobnie nie miała zablokowanego bootloadera i to wykorzystał sklep (jakiś chiński magik). Owszem sklep sprzedaje tam Mi5 z tym romem. To nie jest prawdziwy Global. Nie wyszedł od Xiaomi. Nie ma dostępnego romu Global. To fake. Zrobiony przez amatorów. Też to mam na serwerze. 

Zresztą zrobili ten fake na podstawie... naszego romu xiaomi.eu. Oto fragment z build.prop i wpisy których my używamy w naszych romach. Hhehe "mam" to nasz kod identyfikacyjny do OTA xiaomi multilanguage ;p Amatorzy.

persist.sys.timezone=Europe/Berlin
ro.product.mod_device=gemini_mam_global
ro.product.mod_device=gemini_global
58 minut temu, Pytka napisał:

Jest juz ten Global na MI5 czy nie ma ? 

Nie ma. Jak będzie na en.miui.com albo mi.com to wtedy. A nie ma.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...