Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

ja własnie zamówiłem  z Ali TopOne 1800zł wysyłka DHL sprzedałem Iphone 6 żeby kupic ten tel mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie jakoś po sprzedaniu MI4 miałem tęskonotę za Xiaomi hehe tym bardziej ze moja zona uzywa mi4i ijest naprawde swietny fon , mam tylko nadzieje ze nie bede musiał czekac na Miui Polska :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, andrzej55 napisał:

Myślę,że mało jest osób, które kilka lat trzymaja telefon. Jednak technologia idzie do przodu i kilkuletni telefon w użyciu to zabytek;-). Takie jest moje zdanie.

ja własnie zamówiłem  z Ali TopOne 1800zł wysyłka DHL sprzedałem Iphone 6 żeby kupic ten tel mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie jakoś po sprzedaniu MI4 miałem tęskonotę za Xiaomi hehe tym bardziej ze moja zona uzywa mi4i ijest naprawde swietny fon , mam tylko nadzieje ze nie bede musiał czekac na Miui Polska :) 


 

To źle myślisz, 3/4 polaków używa telefonów od operatorów, gdzie za symboliczne parę złotych kupują telefon. Te telefony to nisko średniopółkowce gdzie mój mi2s bije te telefony o głowę, majać 3 lata, a u operatorów są telefony z 2015 roku ;) jaka wersje?




 

Edytowane przez Bobson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Bobson napisał:

To źle myślisz, 3/4 polaków używa telefonów od operatorów, gdzie za symboliczne parę złotych kupują telefon. Te telefony to nisko średniopółkowce gdzie mój mi2s bije te telefony o głowę, majać 3 lata, a u operatorów są telefony z 2015 roku ;) 

W kwestii telefonów na abonament (czy to 3/4, to nie ma pewnych danych),masz rację. Może mało precyzyjnie to ująłem, Ale poza tymi,tzw abonentami,którzy nie korzystają z telefonów marek na którego forum jesteśmy,lub innych,podobnych, niewielu ludzi ma telefony użytkowe po kilka lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam pytanie w kwestii zakupu Mi5. Chciałbym żeby wypowiedziały się osoby które w przeszłości dokonywały zakupu telefonów Xiaomi na IBG ponieważ czekam na dostępność wersji 4/128 lecz zastanawiam się czy kupić właśnie na IBG czy u jakiegoś polskiego dystrybutora. Moja wątpliwość dotyczy ewentualnego serwisowania telefonu u IBG. Czy jest jakiś problem z wysyłką, kto pokrywa koszty, jaki jest czas oczekiwania na naprawę. Czy nie lepiej byłoby (niestety) zapłacić więcej i kupić u polskiego sprzedawcy czy spokojnie można (bynajmniej pod tym kątem) kupować na IBG. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, alchemik86 napisał:

Witam wszystkich. Mam pytanie w kwestii zakupu Mi5. Chciałbym żeby wypowiedziały się osoby które w przeszłości dokonywały zakupu telefonów Xiaomi na IBG ponieważ czekam na dostępność wersji 4/128 lecz zastanawiam się czy kupić właśnie na IBG czy u jakiegoś polskiego dystrybutora. Moja wątpliwość dotyczy ewentualnego serwisowania telefonu u IBG. Czy jest jakiś problem z wysyłką, kto pokrywa koszty, jaki jest czas oczekiwania na naprawę. Czy nie lepiej byłoby (niestety) zapłacić więcej i kupić u polskiego sprzedawcy czy spokojnie można (bynajmniej pod tym kątem) kupować na IBG. Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania znajdziesz w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, alchemik86 napisał:

Przeczytałem cały ten wątek, śledzę go od początku i jakoś nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania...

serwis ibg jest w wrocku i czechach z takich bliższych https://miuipolska.pl/polski-serwis-xiaomi-z-ibuygou-com/ , wystarczyło napisac 3 frazy w google ' serwis ibuygou.pl polska 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda choć to zależy kiedy będzie rom dev Global dla Mi5. Polski ma zostać dodany w piątek do romów dev (ale nie Stable).

Wysłano z Mi4c

Już w przyszły piątek? Dobrze słyszeć. Dev romu jeszcze nie ma niestety. Rozumiem że root kingrootem?@acid,zdjecie pleców ssawką czy są dodatkowo przyklejone myślisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tartary napisał:
4 minuty temu, boober napisał:
4 minuty temu, boober napisał:

Myślę że za jakiś czas będzie wysyp zamienników na Ali.

Myślę że za jakiś czas będzie wysyp zamienników na Ali.

Myślicie, że będzie można gdzieś zamówić jakieś inne plecy do mi5? Bardzo chciałbym skórę, lub carbon.

Czy masz jakieś informacje odnośnie możliwości wymiany tyłu telefonu? Jak dotąd, nigdzie takich informacji nie opisano i nie wydaje mi się to możliwe na tę chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, boober napisał:

Widziałem teardown w sieci i ssawką może się dać zdjąć. Będę próbował.

Sent from my MI 5

Daj znać, co i jak w tym temacie.

1 minutę temu, baku1991 napisał:

Na tę chwilę oczywiście, że się nie da. Napisał "za jakiś czas" i przypuszczam, że dokładnie tak będzie. Jak do mi note.

Czy w Mi Note jest to możliwe? Czy coś mnie ominęło?:shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w tytm sensie. Tylko nigdzie jak do tej pory (chyba że coś mnie ominęło), nie spotkałem się z wymianą "plecków". Sam bym to zrobił,bo od kilku miesięcy mam zbity tył telefonu i okleiłem go taśmą żeby się nie rozsypał:-?

Ale jaki telefon? MiNote? Tam się da, oczywiście. Pełno masz pleców do minote, najlepiej wypada bambus

Sent from my MI 5

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, boober napisał:

A tu zamienniki plecków.

m5 styleswap series top quality plastic replacement back door housing case for xiaomi mi5 battery cover with tools

http://s.aliexpress.com/EVRRr6Fz

(from AliExpress Android)

Sent from my MI 5

Toż to szok Panie:grin:. A tak poważnie,to super sprawa,że są wymienne plecki. Ciekawe,jak w rzeczywistości będzie to zrealizowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bobson napisał:

No te co wysłał boomer są plastikowe. Możliwe ze dojdą drewniane, a tak w ogóle to jakich oczekiwałeś? szklanych czy jakich? 

Nie spodziewałem się w ogóle żadnych. Jednak plastikowe mnie nie przekonują. W końcu w oryginale są lepsze. Moim zdaniem to zdecydowanie zaniża wartość tego fona. Jednak szkło z tyłu,jest lepsze niż plastik;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...