Skocz do zawartości

Mi 5 - pytania ogólne - watek zbiorczy


ZduneX25

Rekomendowane odpowiedzi

Pisałem już, że nie wiem o co kaman...Zamówiłem 25 lutego...zapłaciłem wszystko ładnie pięknie...Nagle 6.03 dostałem maila o zwrocie pieniędzy za Mi5 Pro... Ot cała historia...W koszyku nadal jest moje zamówienie z ttm że status Pending a nie Paid jak było wcześniej...Czekam co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, karolingus napisał:

Pisałem już, że nie wiem o co kaman...Zamówiłem 25 lutego...zapłaciłem wszystko ładnie pięknie...Nagle 6.03 dostałem maila o zwrocie pieniędzy za Mi5 Pro... Ot cała historia...W koszyku nadal jest moje zamówienie z ttm że status Pending a nie Paid jak było wcześniej...Czekam co dalej

Ale pisałeś do nich co z Twoim zamówieniem i dlaczego sie tak stało? Jeśli tak to co odpisali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, karolingus napisał:

Pisałem już, że nie wiem o co kaman...Zamówiłem 25 lutego...zapłaciłem wszystko ładnie pięknie...Nagle 6.03 dostałem maila o zwrocie pieniędzy za Mi5 Pro... Ot cała historia...W koszyku nadal jest moje zamówienie z ttm że status Pending a nie Paid jak było wcześniej...Czekam co dalej

ale cyrk. U mnie na razie okej z tym zamówieniem. Sam zamawiałem 29.02 chociaż jak korygowali mi dane adresowe to zmienili datę złożenia zamówienia na 1.03. Jak mi anulują to mam ich gdzieś. Pępkiem świata nie są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz od IBG- "

About the shipmeny.Sorry about that We also don't have the specific time when the phone will be in stock.
The phone was released on 1st March but only 32GB&64BG white version,we haven't got the specific time when the 128GB version will be released.Please have patience about that:)And we also need several days to prepare the stock.We will ship them out as we get in stock."
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karolingus, @Bobson mam teorię. Widocznie jeżeli ktoś napiszę o jakieś zapytanie w sprawie swojego zamówienia na Mi5 to sprawdzają płatność, która wpłynęła z tym co jest w zamówieniu. Widać, że jeżeli ktoś kupił po korzystnym kursie i do nich napisał to mu odsyłają pieniądze żeby problemów pewnie nie było. Ja się zapytałem o szkiełko i wtedy napisali mi z dopłatą 50GBP. Pewnie wszystkich zamówień nie mogą sprawdzić tylko wyrywkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ich zapytałem o sklep play ale to w ten sam dzień w którym składałem zamówienie, to może jeszcze nie dopatrzyli, albo kasa im nie doszła. No jest pewne powiązanie między wami, a dziś właśnie chciałem pisać do nich ale się wytrzymałem, zobaczymy jak to będzie gdy telefon będzie na stanie (za rok może dwa hahahah) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartość SAR, jeśli nie z tyłu na opakowaniu, to w książeczce jest. 

Dla Mi4 np.

Mi4_SAR_2.thumb.jpg.089cf1264177c840930ada1d0ec98e39.jpg

Tak na przyszłość, to NIE JEST wartość SAR danego modelu, tylko maks dopuszczalna dla EU/Indii, albo USA. Zależy od wpisu w dokumencie.

MI4W+MiBand+sMIUI5.11.5+Tapatalk+SwiftKey+FastFingers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co kojarzę wsadzili amoled. A tak w ogóle wyczytałem, że w kwietniu Mi5 trafi do Indii. Jak to było wcześniej bo jak widać po moim koncie i telefonie jestem nowy. Skoro trafi do Indii to znaczy, że już rozpocznie się normalna sprzedaż(w tym Mi5 pro i inne wersje kolorystyczne wersji 32/64gb) czy dalej będą nasycane tamte rynki?

 

Wróciły wszystkie kolory na IBG. Wczoraj daje sobie rękę uciąć, że był do wyboru tylko biały

Edytowane przez stereo0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, stereo0 napisał:

Z tego co kojarzę wsadzili amoled. A tak w ogóle wyczytałem, że w kwietniu Mi5 trafi do Indii. Jak to było wcześniej bo jak widać po moim koncie i telefonie jestem nowy. Skoro trafi do Indii to znaczy, że już rozpocznie się normalna sprzedaż(w tym Mi5 pro i inne wersje kolorystyczne wersji 32/64gb) czy dalej będą nasycane tamte rynki?

 

Wróciły wszystkie kolory na IBG. Wczoraj daje sobie rękę uciąć, że był do wyboru tylko biały

Jaki amoled, skąd kojarzysz? To jest IPS, jednak nie wiem czy neo szczerze mówiąc. Możliwe, bo kąty są znakomite.Poza tym jak wiadomo Xiaomi zaopatruje się w ekrany u JDI a to oni produkują IPS-y w tej technologii. Wyświetlacz jest bardzo dobry, jeden z najlepszych IPS-ów jakie widziałem. Jak widać informacje na stronie porducenta nie są aż tak szczegółowe, albo mój translator tego nie wyłapuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stereo0 napisał:

Z tego co kojarzę wsadzili amoled. A tak w ogóle wyczytałem, że w kwietniu Mi5 trafi do Indii. Jak to było wcześniej bo jak widać po moim koncie i telefonie jestem nowy. Skoro trafi do Indii to znaczy, że już rozpocznie się normalna sprzedaż(w tym Mi5 pro i inne wersje kolorystyczne wersji 32/64gb) czy dalej będą nasycane tamte rynki?

 

Wróciły wszystkie kolory na IBG. Wczoraj daje sobie rękę uciąć, że był do wyboru tylko biały

Tak, dziś rano tez to zauważyłem, że do wyboru są wszystkie wersje kolorystyczne. Informacji o terminie wysyłek brak,ale...to t tak spory postęp.

 

A jak było z MI4? Chodzi mi o zależność wypuszczenia na rynek Indyjski i dostępność w IBG?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boober nie wiem skąd mi się to wzięło z tym amoledem. Pewnie jeszcze przed premierą to wyczytałem i mi utkwiło w pamięci. Napisz jaki SOT wyciągasz do tej pory na Mi5

@internoteż jestem ciekaw czy jest jakaś korelacja między wprowadzeniem do Indii a dostępnością na IBG. Może ktoś bardziej doświadczony nam powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Loki napisał:

"Boober"

Kiedy można się spodziewać jakiegoś większego zbioru spostrzeżeń, recki małej na temat Mi5? trzymam palec nad klawiszem "zamów" ale troszkę się waham jeszcze... gdy przyszłość taka niejasna ;-)

Recka skończona, teraz trzeba poczekać aż pojawi się na stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, interno napisał:
2 godziny temu, stereo0 napisał:

 

 

 

58 minut temu, interno napisał:

Tak, dziś rano tez to zauważyłem, że do wyboru są wszystkie wersje kolorystyczne. Informacji o terminie wysyłek brak,ale...to t tak spory postęp.

 

A jak było z MI4? Chodzi mi o zależność wypuszczenia na rynek Indyjski i dostępność w IBG?

 

A ta informacja w pomarańczowej ramce na ibg co dokładnie oznacza???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle szumu, taka ogromna prezentacja nt mi5 pro a prawie 2 tygodnie od 'wprowadzenia telefonu na rynek' a 3 od prezentacji, gdzie miesiąc przed prezentacja zarzekali sie ze telefon już jest w produkcji, oraz będzie pierwszy na rynku, śmieszne troche.. xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie, jestem zielony, chcę zakupić Mi5 Gold albo biały 64GB. Jedyne wątpliwości powoduje u mnie fakt, że na ten telefon na razie nie ma MIUI POLSKA. Proszę o wskazówki co to zmienia? Czy nie będzie w ogóle języka Polskiego czy będą inne utrudnienia? Znajomy kupił Redmi Note 2 i na domyślnym sofcie było jakieś podejrzane oprogramowanie - jakiś fałszywy dialer. Jak to widzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...