Skocz do zawartości

Redmi Note 4 - dyskusja ogólna.


KucharSP

Rekomendowane odpowiedzi

nikel po długiej przerwie w końcu dostał aktualizację 7.10.12 - opłacało się czekać czy lepiej zostawić jeszcze ostatnią ósmą wersję?
U mnie tel działa wyraźnie płynniej, choć i wcześniej pracował bdb.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2017 o 13:05, sebastiw napisał:
U mnie tel działa wyraźnie płynniej, choć i wcześniej pracował bdb. Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka   

Nie tylko działa płynniej ale i bateria na duży plus. Tak wygląda po pierwszym uruchomieniu

efa042f6accfe0f1bfdc5f30d310fd5c.jpgDodam, że instalowałem przez

twrp. Oczywiście po instalacji systemu twrp należy zainstalować ponownie, jak również zrootować. I pamiętać o sformatowaniu partycji po zainstalowaniu twrp. (Zrobić kopię internal) 

Edytowane przez mrosi
Niedbalstwo niektórych użytkowników w pisaniu postów jest wprost porażające...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat
Dodam, że instalowałem przez twrp. Oczywiście po instalacji systemu twrp należy zainstalować ponownie, jak również zrootować. I pamiętać o sformatowaniu partycji po zainstalowaniu twrp. (Zrobić kopię internal)  

Niby po co?

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mrosi
Niedbalstwo niektórych użytkowników w pisaniu postów jest wprost porażające...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2017 o 14:55, sebastiw napisał:
Po co instalować od nowa twrp, formatować partycje itp Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Dlatego, że TWRP nie będzie jej widzieć bo jest szyfrowana. A po zainstalowaniu globala będziesz miał stockowe recowery 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2017 o 15:03, sebastiw napisał:
Ja nie instalowałem, telefon działa itp, w czym problem? Przepraszam, nie do końca rozumiem jeszcze to oprogramowanie 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

Rozumiem, że masz miui 8? Przy przejściu na miui 9 nie powinno się robić update. Stary system należy wyczyścić 

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2017 o 15:11, sebastiw napisał:
To co powinienem zrobić żeby go wgrać poprawnie?

Zainstalować przez fastboot lub twrp (jeżeli je masz). Jeżeli po zainstalowaniu miui 9 nie będziesz instalować twrp to wszystko co musisz zrobić. Danych na karcie nie stracisz. Jeżeli jednak będziesz instalować twrp to tak jak napisałem wyżej. Po wgraniu tego systemu jest powrót do stockowego recowery.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś wprowadzić telefon w EDL, które domyślnie od MIUI 8.1 jest zablokowane komendą, a deep flash w nowszych wersjach też już powoli nie idzie. Można co prawda zrobić zwarcie testpointów na płycie głównej, ale wtedy tracisz gwarancję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Orjon napisał:

Musiałbyś wprowadzić telefon w EDL, które domyślnie od MIUI 8.1 jest zablokowane komendą, a deep flash w nowszych wersjach też już powoli nie idzie. Można co prawda zrobić zwarcie testpointów na płycie głównej, ale wtedy tracisz gwarancję. 

Czyli lepiej odblokować

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Witam wszystkich bo to mój pierwszy post tu na forum i pierwsza słuchawka Xiaomi

Kupiłem kilka dni wstecz w Proline (dobra cena)

Słuchawka od razu miała Androida 7 i MIUI Global 8

po aktualizacji jest MIUI Globa 8.5 stabilna

Przesiadłem się z Lenovo K5 i kilka funkcji mi brak przede wszystkich kończenia rozmowy przyciskiem uśpienia.

Powiadomienia i dioda powiadomień chyba tam lepiej działała, nie wiem czy to problem mojej słuchawki ale czasami ktoś do mnie dzwoni a dzwonek się nie odtwarza tylko wyskakuje popup na ekranie.

Zastanawiam się czy wgrywać MIUI Polska czy to coś istotnie zmieni, gdzieś czytałem że przyspiesza też trochę słuchawkę.

 

Ostatnie pytanie mam ciągle na pasku powiadomień ikonę księżyca - skąd to się bierze?

Ogólnie fajna słuchawka, fajne klonowanie aplikacji.

Screenshot.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sobie instalują romy jakie chcą, skoro wiedzą lepiej. Gorzej, że wprowadzają innych w błąd gdy utkną przed wyborem softu do pobrania i trafią na ich posty. Mało, że namotało xiaomi, trzeba jeszcze dodać coś bez zastanowienia od siebie.

http://en.miui.com/thread-490398-1-1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...