Skocz do zawartości

Redmi Note 4 - dyskusja ogólna.


KucharSP

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 11.09.2017 o 21:48, sebastiw napisał:

poczekaj parę dni i będzie 7.9.7 miui polska...

 

teraz masz najnowszy na globalu, więc wsparcie masz na bieżąco...

Skąd informacja, że polskie wsparcie będzie kontynuowane? Większość modeli dostała aktualizację do MIUI9 Polska,
a ta nasza bieda stoi z romem z czerwca 2017.
Zainstalowałem global developer z dziewiątką, ale tam nie działają podstawowe funkcje, jak choćby karuzela z tapetami...

Diabli mnie podkusiły, żeby kupować ten szajs z MTK. "Full metal case" się zachciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mirekkor1 napisał:

Skąd informacja, że polskie wsparcie będzie kontynuowane? Większość modeli dostała aktualizację do MIUI9 Polska,
a ta nasza bieda stoi z romem z czerwca 2017.

Bo jest jakiś błąd do wyeliminowania: " (HMNote4, HMPro DELAYED due to SIM card issue) "
źródło: https://xiaomi.eu/community/threads/7-9-14-15.41552/ Trzeba cierpliwie poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, abc00 napisał:

Bo jest jakiś błąd do wyeliminowania: " (HMNote4, HMPro DELAYED due to SIM card issue) "
źródło: https://xiaomi.eu/community/threads/7-9-14-15.41552/ Trzeba cierpliwie poczekać.

No to czekamy. Tymczasem zainstalowałem Global Developer z MIUI 9. Tam problemów z kartą nie ma, za to jest wiele innych ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, fake4r napisał:

Zamówiłem znajomemu note 4 z pl dystrybucji. Czy aby przejść na nowe miuipolska 9 trzeba w dalszym ciągu odblokowywać bl tak jak to miało miejsce dawniej? Nie jestem na bieżąco w temacie więc proszę o wyrozumiałość ;)

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Trzeba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedno, a druga sprawa, że pod MTK brak aktualizacji do 9, patrząc na dział download, pojawiły się już świeżutkie linki i kolejny tydzień zapowiada się bez wydania (oby coś ruszyło). Cóż, zaktualizuje do tego ostatniego co jest i może w końcu wymienię pannie za mi4i.

A no: (HMNote4, HMPro DELAYED due to SIM card issue)

Z: https://xiaomi.eu/community/threads/7-9-21.41658/ czekamy dalej...

Edytowane przez abc00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedno, a druga sprawa, że pod MTK brak aktualizacji do 9, patrząc na dział download, pojawiły się już świeżutkie linki i kolejny tydzień zapowiada się bez wydania (oby coś ruszyło). Cóż, zaktualizuje do tego ostatniego co jest i może w końcu wymienię pannie za mi4i. A no: (HMNote4, HMPro DELAYED due to SIM card issue)

Z: https://xiaomi.eu/community/threads/7-9-21.41658/ czekamy dalej...

 

Jak żyć.... 

A tak na poważnie to te ostatnie aktualizacje nie wiele dają, więc nic straconego trochę poczekać

 

Możesz też zainstalować global, masz na nim najnowsze miui 9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, mam do Was drodzy forumowicze kilka pytań.

Note 4 kupuję stąd: https://www.pcprojekt.pl/smartfony/1595-smartfon-xiaomi-redmi-note-4-pro-3gb32gb-lte-b20-dual-sim-czarny-polska-dystrybucja-gw24m-snapdragon.html
jak tylko dostawa będzie (3-4 dni), zastanawiam się, ale czy jest zasadne kupowanie wersji z 4GB ramu i 64GB pamięci, szczerze mówiąc 2GB ramu w Redmi Note 2 nie stwarzało problemów. Ogólnie czy więcej ramu wpływa jakoś na większe rozładowywanie akumulatora, bo zależy mi przede wszystkim na jak najdłuższej pracy bez ładowania (rower).

Jak wygląda sprawa z MIUI Polska, jest już ładnie dopracowane czy wiąże się to póki co z licznymi bugami? Czy instalacja TWRP i zrootowanego romu miui Polska jest jakieś bardziej skomplikowane niżeli na poczciwym RN2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 4/64 LTE non stop wlaczone. GPS synchronizacja również. Ekran święci zwykle 11 godz na jednym ładowaniu. Ładuję co dwa trzy dni. Tak więc na pewno więcej pamięci ma dobroczynny wpływ na baterie. Zanim będziesz mógł zainstalowac TWRP BĘDZIESZ MUSIAŁ ODBLOKOWAĆ BL.

Dodam, że RN4 mam na globalu. Czekam na zgodę odblokowania, ponieważ mam też z podobną konfiguracja RN4x na Helios, którego 3 tygodnie temu odblokowalem. A w przeciągu miesiąca można tylko jeden telefon odblokowa¢.

Prawdę powiedziawszy nie wiem czy jest sens instalować Miui Polska. Na emteku zainstalowałem miui i bateria leci znacznie szybciej niż na globalu. Co prawda to inny jednak telefon że znacznie krótszym czasem pracy na jednym ładowaniu ale...

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie chcę zakładać tematu więc się tutaj też podepnę do użytkowników redmi note 4:)

Musze kupić nowy telefon bo mi5 ma słabą baterię. Czy lepiej kupić redmi note4 czy dołożyć do mi5s plus ?  O ile note4 jest lepszy jeśli chodzi o baterię ? i czy mocna jest różnica jeśli chodzi o normalne użytkowanie i aparat między mi5s plus ?  A może dołożyć do note 3 :P

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym telefon kupić też pod vr. Mam pytanie w momencie używania googli vr i oglądania youtube 360 stopni czy można ustawić większą rozdzielczość w ustawieniach jakości wideo niż 1080p dla lepszej ostrości? I nie będzie cięło? Nie mam zbyt dużego doświadczenia. Myślałem nad Samsung Galaxy s6, ale za używkę samsunga mogę mieć tego xiaomi nowego, z fakturą i lepszą bateria dlatego skłaniam się ku xiaomi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...