Amadeo

Brak możliwości skonfigurowania odcisku palca

Recommended Posts

Witam. Wczoraj odebrałem swojego Redmi 4 pro. Postanowilem zostawić na razie rom global ponieważ wydaje mi sie odpowiedni spolszczony do codziennego użytkowania

jednak napotkałem problem. mianowicie kiedy wchodzimy w utawienia: ekran blokady i odcisk palca i tam mamy do wyboru wybierz ekran blokady lub dodaj odcisk palca. kiedy chcemy dodac odcisk palca menu prowadzii nas do  wyboru ekranu blokady. i tam mamy wzór, pin i hasło. o palcu ani słowa. Ani widu ani słychu. spotkął sie ktos z takim problemem>???

3 minuty temu, Amadeo napisał:

Witam. Wczoraj odebrałem swojego Redmi 4 pro. Postanowilem zostawić na razie rom global ponieważ wydaje mi sie odpowiedni spolszczony do codziennego użytkowania

O i właśnie tutaj szukaj źródeł swojego problemu :-)

Pewnie nie masz globalnego romu, tylko "global" rom. Dodatkowo aby dodać odcisk palca, należy skonfigurować wzór, pin lub hasło na wypadek awarii czytnika.

Edited by gurek

W oficjalnym GLOBALU powinieneś mieć: ustawienia -> ekran blokady i odcisku palca -> ekran blokady i odcisk palca i tam powinna być opcja dodaj odcisk palca. Jeśli tak nie masz to czeka Cię instalacja oficjalnego oprogramowania.

Nie ma globala dla tego modelu, Koszystaj z  instrukcji na forum i wgraj miui polska 

Edited by joljol

5 godzin temu, joljol napisał:

Nie ma globala dla tego modelu,

Oj poczytaj i sprawdź ta informację ;-)

19 godzin temu, gurek napisał:

Dodatkowo aby dodać odcisk palca, należy skonfigurować wzór, pin lub hasło na wypadek awarii czytnika.

A z tym się w pełni zgodzę.

Jest GLOBAL od kilku dni. U mnie wszystko działa. Na pewno masz oficjalny GLOBAL? Może masz sMIUI?

4 godziny temu, Umik napisał:

Oj poczytaj i sprawdź ta informację ;-)

A z tym się w pełni zgodzę.

Faktycznie, kilka dni nie śledziłem forum :-D

jest global.

faktycznie żeby dodac odcisk palca trzeba najpierw dodac symbol albo pin i dopiero dochodzi opcja ze skanowaniem palca.

wszystko gra.

dzieki

Guest
This topic is now closed to further replies.