Jump to content

MIUI 7.1.19

Recommended Posts

• Replies 622
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Straszne. Co dopiero powiedzą uzytkownicy Samsunga gdzie na 7.0 czekali pół roku. Tam to dopiero były masowe protesty, a ludzie palili na rynku swoje S7 z braku aktualizacji. Ba niektóre Note 7 same s

Ja tu tylko wpadłem powiedzieć, że od teraz, każdy post, atakujący, obrażający, prowokując, czy w jakikolwiek inny sposób łamiący regulamin, będzie nagradzany odpowiednimi nagrodami specjalnymi! Do wy

Jezu jak wy jęczycie nad tymi aktualizacjami. To jest custom tu nigdzie nie ma na papierze, że będą was aktualizować co tydzień. Kupiliście telefon Xiaomi, a nie karnet na aktualizacje. Ja się dz

Posted Images

46 minut temu, MAR napisał:

witam

mam prośbę poradźcie jak zrobić żeby filmy lub zdjęcia na mi4 można za pomocą kabla usb wgrać do kompa

po podłączeniu mi4 , komputer  widzi urządzenie ale nie otwiera galerii i innych aplikacji, komunikat zero elementów

dzięki za pomoc

no i w opcjach programistycznych włącz sobie debugowanie przez USB

Sprawdź, czy nie ma problemu z synchronizacją blokowanych połączeń. U mnie też tak było.

A jak to zrobić. Zresztą mam tak dopiero od kilku dni i połączenia podałem jako przykład. Mam tak że wszystkim chyba z synchronizacja SMS, ff połączenia galeria etc

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

2 godziny temu, uremytoy napisał:

A jak to zrobić. Zresztą mam tak dopiero od kilku dni i połączenia podałem jako przykład. Mam tak że wszystkim chyba z synchronizacja SMS, ff połączenia galeria etc

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Ogólnie przyczyn może być kilka: włączona synchronizacja po wifi, a nie sieci, internet na drugiej karcie sim (jak masz dwie), błąd w synchronizacji połączeń (jak u mnie). Ogólnie też mi się to zdarza.

Dnia 24.01.2017 o 14:35, Redmi2 napisał:

Ee zrob sobie pelniutka kopie w twrp i jedziesz na china przez miflash w edl. Posiedzisz z 1-2 dni jak bedzie to samo to przywracasz xiaomi.eu i juz :-) a przynajmniej bedziesz wiedzial co i jak.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

No i nie wytrzymałem ,zainstalowałem 6.9.15 i wsio jest oki. BT nagle 1-2 %.

Co jest z serwerami? Pobieram aktualizację na PC od 4 godzin 37 minut i mam dopiero 650mb z 875mb. Na telefon wyskoczył mi  czas 2 dni i 14 godzin.

Na pc net 250mb/s, na telefonie LTE z Orange, więc to nie wina mojego internetu. 

Od razu dopowiadam, ,nie ważne jaki serwer wybiorę, wszędzie to samo.

@Acid

1 godzinę temu, Immortel napisał:

Rom cukierek! Nie ma na co narzekac, a te 14 stron w tym temacie to same "lajki"..

Wystarczy przejrzec pobieznie watek, a dostaniesz pare odpowiedzi

A nie możesz po prostu mi odpowiedzieć?? 

40 minut temu, don_kamillo napisał:

U was też jest taki wysoki udział Usług Play w użyciu baterii? U mnie jest stale na 3 miejscu. Mam niby Hangouty na autostarcie, ale chyba nie powinno tyle być?

U mnie są na drugim, na pierwszym usługi xiaomi, czasami są na samym końcu. Co to ma za znaczenie, jeśli baterii Ci nie wcina w oczach? Ja tam w ogóle na to uwagi nie zwracam jeśli SOT się zgadza ;)

Przed chwilą, RegimeOfTerror napisał:

U mnie są na drugim, na pierwszym usługi xiaomi, czasami są na samym końcu. Co to ma za znaczenie, jeśli baterii Ci nie wcina w oczach? Ja tam w ogóle na to uwagi nie zwracam jeśli SOT się zgadza ;)

No właśnie mi wcina nieco i zastanawiam się, czy to nie jest przyczyna.

Na pierwszym miejscu mam system android (ok, dzisiaj mam Limbo, bo była promocja w Google Play).

Inaczej bym głowy nie zawracał ;)

Panowie, szybkie pytanie.

Aktualnie mam 8.1.3.0 stable, chce przejść na 7.1.20

1)sciagam 6.11.10, wrzucam na fona i instaluje przez TWRP ( z wipe czy bez wipe?)

2)potem aktualizuje TWRP do najnowszej wersji, wrzucam na fona 7.1.20 i instaluje bez wipe :)

Coś pominąłem? Wole się upewnić, zrozumcie, nie chce uceglić ..

Dzięki!

3 minuty temu, o.buczkowski napisał:

Panowie, szybkie pytanie.

Aktualnie mam 8.1.3.0 stable, chce przejść na 7.1.20

1)sciagam 6.11.10, wrzucam na fona i instaluje przez TWRP ( z wipe czy bez wipe?)

2)potem aktualizuje TWRP do najnowszej wersji, wrzucam na fona 7.1.20 i instaluje bez wipe :)

Coś pominąłem? Wole się upewnić, zrozumcie, nie chce uceglić ..

Dzięki!

Pominąłeś najważniejszą kwestię, model telefonu.

Dnia 20.01.2017 o 10:08, Acid napisał:

Aktualizacja MI5 do Androida 7.0

Aby zainstalować po raz pierwszy 7.0 na MI5 należy:

1. Zaktualizować system xiaomi.eu do ostatniej wersji Android 6.0 6.11.10
  2. Zaktualizować TWRP do najnowszej wersji: https://dl.twrp.me/gemini/ przez fastboot flash recovery twrp.img
  3. Przejść do TWRP po instalacji recovery z fastboot boot twrp.img
  4. Wykonać backup w TWRP i najlepiej przenieść na komputer katalog /TWRP
  5. Instalacja najnowszego romu Android 7 w TWRP (sekcja Install) bez WIPE

• Acid locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...