Skocz do zawartości

[Opinie] MIUI Official Redmi 4A Global ROM


uazar

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba w końcu wyszła stabilna wersja global MIUI9 dla wszystkich użytkowników Redmi 4A. 

"Update 1

Hi guys,

MIUI 9.2.6.0 stable version for Redmi 4a  Rolling out, starting from today but not everyone will get the update same time. It may take 48-72 hrs for you to get the update. Check your updater app on your device." 
Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.02.2018 o 15:23, Orjon napisał:

To jest oficjalna wersja global stable czy beta? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już normalna oficjalna wersja Global Stable, jak ktoś naprawdę musi....

RrfDQ6B.jpg

http://bigota.d.miui.com/V9.2.6.0.NCCMIEK/miui_HM4AGlobal_V9.2.6.0.NCCMIEK_3552ea4023_7.1.zip

Również w wersji ADB/Fastboot (ostatni na dole):

http://en.miui.com/a-234.html

 

Edytowane przez wanarek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem region na Wielka Brytania (USA, Niemcy). Pokazało, że jest dostępna aktualizacja do 9.2.6.0

Pobrałem, potem dałem aktualizuj teraz. Telefon włączył się i wyłączył. Aktualizacja nie została zainstalowana.

Próbowałem też ręcznie wskazując paczkę z ROMem.

Obecnie żona ma: 6.0.1 MMB29M; MIUI Global stabilna/8.5.7.0(MCCMIED).

O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Thomash napisał:

Zmieniłem region na Wielka Brytania (USA, Niemcy). Pokazało, że jest dostępna aktualizacja do 9.2.6.0

Pobrałem, potem dałem aktualizuj teraz. Telefon włączył się i wyłączył. Aktualizacja nie została zainstalowana.

Próbowałem też ręcznie wskazując paczkę z ROMem.

Obecnie żona ma: 6.0.1 MMB29M; MIUI Global stabilna/8.5.7.0(MCCMIED).

O co chodzi?

Taką pobraną (przez aktualizatora) instalację to chyba tylko raz można instalować, (coś tam sprawdza, jakieś szyftrowanie czy coś, nevermind, czytałem gdzieś), pewnie dlatego za drugim razem ręczne wskazanie paczki nie zadzałało (a za pierwszym razem coś poszło nie tak). Pobierz normalnie ze strony MIUI wersję instalacyjną
(tu masz link bezpośredni http://bigota.d.miui.com/V9.2.6.0.NCCMIEK/miui_HM4AGlobal_V9.2.6.0.NCCMIEK_3552ea4023_7.1.zip)
i tę nową pobraną paczkę wskaż w aktulizatorze.

Edytowane przez wanarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wanarek napisał:

Taką pobraną (przez aktualizatora) instalację to chyba tylko raz można instalować, (coś tam sprawdza, jakieś szyftrowanie czy coś, nevermind, czytałem gdzieś), pewnie dlatego za drugim razem ręczne wskazanie paczki nie zadzałało (a za pierwszym razem coś poszło nie tak). Pobierz normalnie ze strony MIUI wersję instalacyjną
(tu masz link bezpośredni http://bigota.d.miui.com/V9.2.6.0.NCCMIEK/miui_HM4AGlobal_V9.2.6.0.NCCMIEK_3552ea4023_7.1.zip)
i tę nową pobraną paczkę wskaż w aktulizatorze.

I komunikat: Nie można zweryfikować pliku aktualizacji.

Edytowane przez Thomash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie info dla zainteresowanych innymi STABILNYMI wersjami MIUI 9  na Androidzie 7.1 w wersji GLOBAL dla REDMI 4A.
Wraz z ukazaniem się oficjalnej wersji stabilnej Global, ukazały się  też  jej popularne modyfikacje. OBIE ZAWIERAJĄ JĘZYK POLSKI.

Oczywiście obie wersje poza dodanymi funkcjami lub optymalizacją zbudowane są na wersji GLOBAL STABLE, więc tu również nie działa funkcja szybkiej odpowiedzi i te wszystkie inne rzeczy, które powinny, a nie trafiły do stabilnego wydania.

Edytowane przez wanarek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Zulwiczek1983 napisał:

Chodzi o opcje odpowiedzi z belki jak np przychodzi SMS? Jeśli tak to ja posiadam tą opcję a siedzę na global stable 

Wszędzie, nie tylko SMS. Np. powiadomienia z YT są większe i mają podgląd filmu i trzy przyciski do wyboru. Podobnie z innych programów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, mariopablo napisał:

Oba. I internet i MMS.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 

To powinno działać na domyślnych ustawieniach. Chyba, że coś grzebałeś... Sprawdź jeszcze ustawienia i uprawnienia. Może odruchowo kliknąłeś "Nie" jak się o coś pytał.

de02XQ9.pngstnOIvc.pngSXRfl94.jpg

i czy jest ustawiona apka SMS jako domyślna:

1Q949DL.jpg

Edytowane przez wanarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, wpakowałem się z tym telefonem.. Wszystko byłoby dobrze bo na prawde dobrze działa ale z jakością nagrywania dźwięku z filmie czy na dyktafonie to kpina ze strony XIAOMI. Jak można wypuszczać takie gówno..moim zdaniem taki blad zasługuje na jeszcze gorsze słowo ale co to zmieni..  :/ myślałem że miui 9 to naprawi.. 

A jak tam wasze dźwięki w filmach? Macie jakiś patent na to? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...