Skocz do zawartości
  • 0

Kupno Xiaomi Mi5


Czopyn

Pytanie

Witam forumowicze założyłem konto specjalnie by prosić was o pomoc w podjęciu dobrej decyzji. Mianowicie chodzi o kupno Xiaomi Mi5 32gb lub 64gb 
I stąd pytanie do was 
Gdzie najlepiej zamówić ten telefon?
ibuygou , allieexpress od goldway czy banggood

oraz jakim sposobem najlepiej na danej stronie zapłacić

Najbardziej zależy mi na tym by telefon dotarł sprawny , był w języku polskim oraz nie była konieczna zmiana oprogramowania ( nie chcę się bawić w jakąś zmianę systemu tylko odebrać paczkę i zacząć korzystać z telefonu)

czy jednak lepiej zapłacić więcej i kupić w PL?

Proszę o szybką odpowiedz i z góry dziękuje

Edytowane przez Czopyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tylko że na ibuygou w opisie piszę że język telefonu to angielski i chinski , a jak bym się zdecydował na ibuygou to jakim sposobem płatności najlepiej?

i na czym polega gwarancja u Acida bo nie rozumiem

Edytowane przez Czopyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 20.01.2017 o 14:53, Redmi2 napisał:


Napisz do nich ze chcesz zeby wgrali global stable i to zrobia. Platnosc karta lub paypal. Jak Ci wygodniej.



Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 

A jak jest z tą płatnością przez kartę? Wcześniej robiłem przez paypal i kurs jaki mogłem dostać w banku to była różnica około 80-100zł. Wiadomo, że IBG jest sprawdzonym sklepem to czy jest sens dopłacać do paypala zwłaszcza jak będę kupować 2-3 telefony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Również interesuje mnie ile w obecnej chwili zapłacił bym za Mi 5 na ibuygou przez Paypal w zł? obecnie kosztuje 269$ + transport

Nie było by lepsza opcją kupienie u goldwaya na allieexpress za około 900zl?

Edytowane przez Czopyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 godzin temu, Czopyn napisał:

Również interesuje mnie ile w obecnej chwili zapłacił bym za Mi 5 na ibuygou przez Paypal w zł? obecnie kosztuje 269$ + transport

Nie było by lepsza opcją kupienie u goldwaya na allieexpress za około 900zl?

Jak dobrze pamiętam to Paypal ma prowizję chyba 5% i trochę gorszy kurs. Goldway analogiczna sytuacja z PP dodając gwarancję rozszerzoną wychodzi podobnie jak nie drożej niż na IBG. Dodatkowo Goldway ma dziwne różnice cenowe z kolorami np. mi5s złoty za ok 285$ a szary za 320$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

PP ma sporo wyższy kurs, generalnie ok 20gr/$, u Goldwaya nie zapłacisz PP. Za to jest P24, z dużo korzystniejszym przelicznikiem.
Zasada jest prosta. Chcesz dobrą gwarancję - doplacasz za IBG. Nie chesz- kupujesz tanio u Goldwaya.
Soft to zawsze sobie wrzucić można wg uznania

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 godzin temu, tpawel napisał:

PP ma sporo wyższy kurs, generalnie ok 20gr/$, u Goldwaya nie zapłacisz PP. Za to jest P24, z dużo korzystniejszym przelicznikiem.
Zasada jest prosta. Chcesz dobrą gwarancję - doplacasz za IBG. Nie chesz- kupujesz tanio u Goldwaya.
Soft to zawsze sobie wrzucić można wg uznania

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

Osobiście wolę IBG właśnie przez możliwość gwarancji 2 letniej z serwisem w Polsce. Pytanie tylko czy ktoś robił zwykły przelew pomijając PayPala i na ile jest to bezpieczne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, tpawel napisał:

Można płacić kartą, ale to nie oznacza że wyjdzie taniej. No chyba że masz konto walutowe, ale to wtedy i PayPal wychodzi w miarę tanio

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

Mniejsze kwoty opłacałem rachunkiem w złotówkach i kurs zawsze był w miarę rynkowy. Z płatnością na IBG bardziej chodzi mi o bezpieczeństwo samej transakcji, bo teoretycznie PP w razie problemów zwraca pieniądze co jest trudniejsze w przypadku zwykłej karty. Chociaż IBG jest pewnym sklepem więc pytanie czy ktoś już u nich wybrał zwykły przelew ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...