lwajer

Problem z dźwiękięm powiadomień

Recommended Posts

Witam, mam problem otóż kilka dni temu zaktualizowałem moja mi5 do miui 7.1.12. Mam problem z powiadomieniami np messenger, działają ale po jakims czasie nie ma dźwięku tylko wibracje wszystko  w ustawieniach właczone, po restarcie telefonu wszystko wraca do normy.

Tak mam, wszystko dziala do czasu i musze zrobic reset, nwm od czego to zalezy

Powiadomienia sa caly czas tyle ze bez dźwięku

Ja mam podobny problem. Np nie mam dźwięku przy dostaniu wiadomości od WhastApp'a a przy np snapchatcie i messenger nie dostaje żadnych powiadomień. A mam wszystko ustawione aby dostawać powiadomienia. 

Dlatego wróciłem do starego softu z listopada, tam od 3 miesięcy wszystko działa . Nie lećcie na cyferki, Android 7 nic rewolucyjnego nie ma . Dopóki nie poprawią tych bugów proponuje wam wrócić do tego co ja uzywam . 6.11.10 . pozdrawiam . Mi5 64 GB mam juz od czasu swiatowej premiery wiec wiem duzo na ten temat i wiele romów sie sprawdzało niekoniecznie MIUI .

Witam, mam podobny problem jak w temacie, średnio 2 razy dziennie giną mi dzwięki w telefonie, nie działaja powiadomienia, alarm, dzwonek czy budzik, cisza totalna, zachowuje się tak jakby był na wyciszeniu, pomaga tylko restart, czy ten problem jest tylko u piszących w tym temacie czy szerszy? U mojej znajomej też to występuje tylko częściej i właściwie to ona poprosiła mnie o popytanie na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.