Skocz do zawartości

Nowy Mi5 nie reaguje na dotyk


tomash

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Przyszedł dziś do mnie mi5 64GB z Goldway ale niestety nie działa :/ Tzn po uruchomieniu widać jak ładuje się android i pojawia się ekran z wyborem regionu "Seleccione su region". Niestety wyświetlacz nie reaguje na dotyk. Przyciski działają normalnie.

Możecie coś poradzić, warto spróbować jakiś hard reset czy coś w tym stylu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, tomash napisał:

Hej,

Przyszedł dziś do mnie mi5 64GB z Goldway ale niestety nie działa :/ Tzn po uruchomieniu widać jak ładuje się android i pojawia się ekran z wyborem regionu "Seleccione su region". Niestety wyświetlacz nie reaguje na dotyk. Przyciski działają normalnie.

Możecie coś poradzić, warto spróbować jakiś hard reset czy coś w tym stylu?

Warto zrobić MiFlash i wtedy ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam, mam podobny problem, tylko że telefon posiadam od miesiąca i sprawował się bez zarzutów. Dotyk w mi5 po prostu przestał działać (telefon nie upadł, ani nie został dociśnięty) bez żadnych wcześniejszych objawów. Telefon zakupiony w Gearbest i posiada MIUI global 8.1.2.0.

Nie mam odblokowanego bootloadera i nie mogę użyć miflasha. Podłączyłem myszkę przez otg i zrobiłem reset do ustawień fabrycznych. Dalej to samo. 

I tu moje pytanie, czy to wygląda na winę softu, czy muszę się rozglądać za nowym wyświetlaczem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...