jojo78

Źle działający dotyk

Recommended Posts

Czasami naciskając   jakąś  aplikacje  włączają  sie 2   lub  3  nie  wciskane  tak  samo  pisanie na klawiaturze wpisujacdana  litere wpisuja  sie 3 inne.

Czy  moze  byc  to  spowodowane szkłem hartowanym   czy  może  być  wina  softu bądź sprzętu   i czy  kos miał podobny przypadek ??t

Screenshot_2017-01-19-13-46-04-098_com.android.settings.png

1 minutę temu, jojo78 napisał:

Czy  moze  byc  to  spowodowane szkłem hartowanym 

Szkło czasem może być tego przyczyną i w pierwej kolejności spróbuj wyeliminować ją - delikatnie zdejmij szkło. Jeśli nie pomoże - pisz, będziemy myśleć, co dalej :)

Ok  wiec  zdejmuje  szkiełko i po testuje  parę dni i dam  znać  co i jak

PS

Jakie  szkiełko zalecacie te które miałem  było z chin  razem  z  słuchawka przyszło

Z góry dziękuje za pomoc

Pozdrawiam

MJ

Ja kupiłem Nillkin - dostałem gratis szmatkę z mikrofibry czy czegoś podobnego i ładny złoty rysik ;)

Po zdjeciu szkła opisane problemy  nie występują .Dzis  zakładam szkiełko  Nillkin  i  za pare  dni  dam  znac  co  i jak:)

Z góry dziękuje za pomoc

Pozdrawiam

MJ

Więc tak problem powrócił bez szkła również to samo jakiś pomysł

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Przeinstaluj system na czysto. Możesz wrzucić Global Developer. Jeśli problem nie ustąpi trzeba szukać przyczyny sprzętowej. 

Zastanawiam się czy by nie odesłać  go na gwarancje   do CHIN

Ktos  wie  jak  wygląda procedura   bądź  czy  jest  jakiś  serwis  w Polsce
Aha telefon  dostałem  jako prezent

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Edited by jojo78
poprawa

Cześć,

Chciałabym odświeżyć temat. Mam podobny problem. Telefon mam od półtora miesiąca i od tego czasu założone szkło hartowane. Problem pojawił się dopiero jakiś tydzień temu (szalejąca klawiatura, otwieranie innych aplikacji). Nie zdejmowałam jeszcze szkła, bo z dyskusji wynika, że i tak problem powraca. Zastanawiam się, czy warto próbować i je zdejmować, czy też przywrócić ustawienia fabryczne, czy po prostu na gwarancję oddać. 

Może ktoś miał podobnie i w jakiś inny sposób udało się to rozwiązać? 

Z góry dzięki za odpowiedź!

Odeślij  na gwarancje  próbowałem wyżej wymienionych rad nic  nie pomogło  możesz jedynie  czekać  na aktualizacje MIUI 8.2 może  sie poprawi  choć wątpię

Witam. Nie znalazłem odpowiedzi w wyszukiwarce a podobne problemy innych ludzi się troche rożnią a więc chciałbym przedstawić swój problem.
Kupiłem ostatnio Redmi 3s, po kilku godzinach uzytkowania zaczęły się samoistne kliki w prawym górnym rogu wyświetlacza, trwa to juz kilka dni a ostatnio zaczęło sie nasilać i przenosić również na inne części ekranu. Dotyk sprawnie działa, telefon nie upadł, nie zamokł, nie naklejałem hartowanego szkła, zerwałem tylko folijke. Wgrałem polską wersje MIUI.
Spotkał się ktoś kiedyś z takimi 'dolegliwościami' ? Wina uszkodzonego digitizera czy może jednak coś innego prostego do wyeliminowania?

Wersja MIUI: MIUI 8.6 by xiaomi .eu 7.6.8 (rozwojowa)
Wersja Android: 6.0.1 MMB29M

Dzięki, mam jeszcze jedno pytanie bo zamawiałem telefon od Ali_Trade_HK i on oferuje gwarancje ale nie spotałem się jeszcze z żadna opinią na jej temat w internecie i nie wiem, korzystal ktoś kiedyś z niej? Bez strachu odesłać czy raczej przygotować się na naprawe na własną ręke? 

Guest
This topic is now closed to further replies.