Skocz do zawartości
  • 0

nastepca wysłużonego sgs2


AlfPaczino

Pytanie

witam. Nastał czas zmiany telefonu. Aktualnie mam sgs2 i wgrane oczywiście najnowsze miui (tylko launchner inny).

Jestem ogólnie zadowolony, ale potrzebuje czegoś mocniejszego. Telefon używam głownie do neta, facebook i inne zamulacze systemu, oraz nawigacja (ważne) wideo-rejestrator (autoguard). Czasem jakiś pasjans czy kulki. Zależy mi na baterii, bardzo dobrym wyświetlaczu (musi mieć bardzo dobrze kolory, głębokie a obraz ma być jak brzytwa) i fajnie jakby bateria troszkę trzymała. Kolejna rzecz jakiej oczekuje to dual-sim+zgodność z aero2 (druga karta będzie w play).

Można jakoś ustawić w telefonie, aby aero było tylko do internetu?

Kolejną ważną rzeczą jest dla mnie pamięć, wolałbym nie bawić się w karty pamięci, a miec wbudowane te 16 gb to minimum.

Myślałem nad xiaomi, bardzo podoba mi się ten stosunek ceny do jakości. Znalazłem wiele pozytywnych opinii na temat tej marki.

I w sumie nie moge się zdecydować. Początkowo chciałem red rice, ale tak myślę, że wolałbym coś bardziej przyszłościowego, aby za rok znowu nie zmieniać telefonu...

Rozważam też Mi-2 oraz Mi-3.

Bardzo zaciekawiła mnie aukcja jednego użytkownika forum

http://miuipolska.pl/forum/post12332.html#p12332

Cena trochę przerażająco niska. Co sądzicie? Co wybrać i gdzie kupić?

Wolałbym dac więcej, ale kupić z polski, boję się że celnicy mnie okradną albo naliczą jakieś dodatkowe opłaty.

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

czytałem własnie jego posty i wiem, że to idzie z polski. Dlatego się tak nakręciłem na to : ) Widziałem, na forum ze sporo osób zamawia z angielskojęzycznych sklepów internetowych typu ariolexpres. Wolałbym coś wysłanego z polski.

A co do okradania państwa to sądzisz, że zaniżenie wartości jest kradzieżą? Nie. Po prostu nie daję zarobić tym, którzy ściągają w chamski sposób haracze na każdy możliwy sposób.

Nie mówię, że celnicy okradają, ale nie można wykluczyć sytuacji, że paczka zostanie otworzona na granicy w celu naliczenia dodatkowych opłat i przyjdzie do mnie same pudełko. Niestety, złodzieje są wszędzie. Nikogo nie oceniam ani nie oskarżam. Po prostu wiem co to praca i staram się szanować pieniądze oraz unikam tworzenia okazji :) Równie dobrze może kurier coś tam poszperać. Ryzyko. Wszędzie ryzyko.

A aukcje jak oceniasz? Oryginał? Nie mogę znaleźć art. który zawiera informacje na co zwracać uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

musiał by być idiotą ten typek wrzucając na oficjalne forum link do aukcji z podróbką, jak by miał podróby to by raczej żerował na osobach nieznających się w temacie, co do aukcji myślę ze jest ok ale sam jestem fanem kupowania na aliexpress i robiłem to już kilkanaście razy i nigdy się nie naciąłem oczywiście trzeba tam kupować z głową poczytać może ktoś poleca jakiegoś sprzedawcę itp

co do tej kradzieży to teoretycznie ja mam racje a ogólnie rozumiem twoje jak i moje podejście do sprawy bo też zawsze proszę o zaniżanie wartości :)

Mała rada chcesz mieć normalne państwo głosuj na Korwina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Celnik nie może otworzyć paczki jeśli jest jako gift a tak wysyła ibuygou.com. Więc zależy co sie chce mieć. Warto wiedzieć że z ibuygou.com raz że ma się zawsze oryginały to jeszcze gwarancję. Jaka by ona nie była to jednak jest.

Wysłane z MI3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Widzę że upierasz się przy dualsim'ie jednak z wszystkich tu wymienionych tylko RedRice ma dualisima.

 

Czy aby na pewno potrzebujesz drugi slot dla Aero2? Przecież internet w sieciach komórkowych jest już na tyle tani że nie trzeba używać Aero.

Osobiście za dużo nie dzwonię i wystarcza mi jedno doładowanie za 50zł na trzy miesiące. Internet mam gratis (bez limitu) i całą kwotę mogę przeznaczyć na rozmowy i smsy.

Edytowane przez jordan87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...