Skocz do zawartości

MI4C twrp-3.0.2-0-libra brak dotyku


SLiM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zauważyłem że sporo osób na forum ma problem z twrp-3.0.2-0-libra i brakiem dotyku. 

Mam co do tego takie spostrzeżenie.

Robiąc format telefonu przez wgranie dev china w trybie EDL i potem zastosowanie wersji twrp-3.0.2-0-libra problem z dotykiem, trzeba poczekać kilka minut i jeszcze jest jakieś migotanie ekranu i znikanie tych kafelków opcji ;) Natomiast przy wgraniu tego samego dev china w trybie fastboot i potem te samo twrp-3.0.2-0-libra nie ma żadnego problemu z dotykiem.

Model MI4C 2/16.

Jeśli ktoś będzie robić tzw format telefonu proszę sprawdzić czy jest tak jak napisałem wyżej, u mnie przy kilku próbach ten sam rezultat. Teraz mam twrp-3.0.2-0-libra z twrp.me i działa bez problemu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@slimdick Jak wgrywałem twrp od TeamWin to miałem problem z dotykiem (nie było problemu tylko za pierwszym razem). Natomiast jak wgrałem twrp od Team Superluminal, to nie miałem juz problemów z dotykiem.

//Edit

Z tego co pamiętam, to ostatnio jak wgrywałem China Dev przez EDL a potem dogrywałem twrp to dotyk działał mi dobrze tylko za pierwszym razem (kolejne wejście w twrp powodowało, że trzeba było czekać). Nie miałem ostatnio okazji sprawdzić jak wygląda przy instalacji przez fastboot. Także pierwszy przypadek mogę potwierdzić

Edytowane przez virusek90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy macie jakieś problemy z czytaniem tekstu ze zrozumieniem ? Czy to jest temat w którym oczekuje jakiś porad, raczej nie. Prosiłem żeby sprawdzić to co napisałem a wasze posty to spam. Proponuje jeszcze raz przeczytać co napisałem. I nie pisać mi o tym co mam wgrać i co robić.

9 minut temu, virusek90 napisał:

//Edit

Z tego co pamiętam, to ostatnio jak wgrywałem China Dev przez EDL a potem dogrywałem twrp to dotyk działał mi dobrze tylko za pierwszym razem (kolejne wejście w twrp powodowało, że trzeba było czekać). Nie miałem ostatnio okazji sprawdzić jak wygląda przy instalacji przez fastboot. Także pierwszy przypadek mogę potwierdzić

Sprawdziłem kilka razy, przy wgranym FW w trybie fastboot jest zawsze ok,nie ważne ile razy uruchomię TWRP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, slimdick napisał:

Witam.

Zauważyłem że sporo osób na forum ma problem z twrp-3.0.2-0-libra i brakiem dotyku. 

Mam co do tego takie spostrzeżenie.

Robiąc format telefonu przez wgranie dev china w trybie EDL i potem zastosowanie wersji twrp-3.0.2-0-libra problem z dotykiem, trzeba poczekać kilka minut i jeszcze jest jakieś migotanie ekranu i znikanie tych kafelków opcji ;) Natomiast przy wgraniu tego samego dev china w trybie fastboot i potem te samo twrp-3.0.2-0-libra nie ma żadnego problemu z dotykiem.

Model MI4C 2/16.

Jeśli ktoś będzie robić tzw format telefonu proszę sprawdzić czy jest tak jak napisałem wyżej, u mnie przy kilku próbach ten sam rezultat. Teraz mam twrp-3.0.2-0-libra z twrp.me i działa bez problemu.

Pozdrawiam.

Przeszukałeś Forum? Nie. Znalazłbyś bowiem wątek o TWRP. Ba! O TWRP dla Mi4c...

https://miuipolska.pl/forum/search/

Kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...