Jump to content

Szkło hartowane do Redmi 4

RayColl_PL
 Share

Recommended Posts

Cześć!

Nie wiecie skąd mogę zamówić szkło do Redmi 4? Nie Pro/Prime, nie 4A. Do Redmi 4.

Bo zamówiłem z Allegro i przyszła taka kupa:

IMG_20170118_175542-min.jpg

To dziadostwo nawet do krawędzi wyświetlacza nie sięga, a ma sięgać do brzegu całego przodu ;-;

Edited by RayColl_PL

3 godziny temu, RayColl_PL napisał:

Cześć!

Nie wiecie skąd mogę zamówić szkło do Redmi 4? Nie Pro/Prime, nie 4A. Do Redmi 4.

Bo zamówiłem z Allegro i przyszła taka kupa:

IMG_20170118_175542-min.jpg

To dziadostwo nawet do krawędzi wyświetlacza nie sięga, a ma sięgać do brzegu całego przodu ;-;

podaj link Allegro od kogo kupiłeś

Dnia 19.01.2017 o 15:08, RayColl_PL napisał:

@neron

http://allegro.pl/show_item.php?item=6629560059

Nie banujcie za reklamę xd Nie reklamuję ;p

To masz to samo, co ja, a trzyma Ci sie duuuuzo lepiej od mojego. Pewnie dlatego, ze ja mam go na wersji Prime, a tam inny ekran... Generalnie bardzo nie polecam, ale sprzedawca na tyle uczciwy, ze jak.mu wyslalem fotke, to zwrocil kase.

Edited by Szyszonek

1 godzinę temu, Borewicz napisał:

Ja mam założone pełne szkło MOFI i jestem bardzo zadowolony, jak na razie ;)
Co prawda dopiero od tygodnia jestem właścicielem, ale myślę, że będzie wszystko ok.
Opinie o tym szkle można zobaczyć w sieci.

jakieś zdjęcia mógłbyś wrzucić?

Przed chwilą, cuben1ty napisał:

będzie pewno odstawać na bokach albo będzie miało duużo przerwy między ramką telefonu a szkłem

nie jestem sadystą i mean (nie wyznaje szkła hartowanego za 30zł bo napewno lepsze :) ) pytanie tylko na allegro jakieś tanie do tego Redmi 4 :P

Dnia 27.01.2017 o 12:22, Borewicz napisał:

Starym aparatem robione i kiepsko widać...
Jak się dobrze przypatrzeć, to widać, że pasuje i nic nie wystaje, czy jest za krótkie ;)
Może komuś wystarczy taka jakość :D

1 godzinę temu, andw77 napisał:

Tak to wygląda, ja jestem zadowolony :-)

Moim skromnym zdaniem szkła o których piszą tutaj koledzy @Borewicz i @andw77 to na tą chwilę najsensowniejsze propozycje na skuteczną ochronę naszych telefonów

Też szukam czegoś sensownego i może i bym się zdecydował na pełne szkło ale fostech nie ma złotego szkła :/
A może zamówić najtańsze na allegro, żeby mieć szybko zanim dojdzie coś lepszego z ali?

Polecacie jakiegoś sprzedawce na ali?

Edit: Znalazłem dwa typy:
Full Cover droższy: Mofi Redmi 4 pro
Zwykłe szkło dużo tańsze: Anrokey Glass Xiaomi

W opiniach Mofi niektórzy piszą, że brakuje kleju na środku i robi się "tęcza", ale jest idealnie spasowane. Znów w drugim linku jest dużo modeli telefonów i nie mogę znaleźć konkretnie do Redmi 4 pro. 

Myślę zeby wziąć Mofi ze względu na pewność spasowania, ale wolałbym całe przezroczyste... i mam dylemat HELP :)

i kolejny FULL ale mega tani: Tani FULL

Co wybrać?

Edited by dudusik

5 godzin temu, dudusik napisał:

Też szukam czegoś sensownego i może i bym się zdecydował na pełne szkło ale fostech nie ma złotego szkła :/
A może zamówić najtańsze na allegro

Kup raz, a dobrze. Osobiście uważam, że bez sensu zamawiać kilka razy i płacić kilka razy za wysyłkę - nie wyjdzie taniej ;P
Masz sprawdzony model, który pasuje do tego telefonu.

Czarne szkło wygląda ok - możesz wziąć zamiast złotego...

Edited by Borewicz

Dnia 3.02.2017 o 12:50, kyniu napisał:

to jest kupa a nie szkło... nie porywa calego ekranu i jest odklejone na rogach...

Potwierdzam, od krawędzi do krawędzi nie jest w stanie pokryć ekranu na szerokość. Jak zakładałem z włączoną białą tapetą to musiałbym to chyba w laboratorium robić, żeby idealnie co do 0,1 mm trafić. Oczywiście lekko mi się przesunęło i już nie pokrywa wyświetlanego obrazu, jest tak 0,2 mm na dole w jedną stronę przesunięte. Dodatkowo na jednym rogu jest z 5 mm bąbli, bo się nie dokleiło, a na wszystkich krawędziach jest ze 2-3 mm "powietrza". Wygląda słabo. Dobrze, że tylko dycha.

Edited by muffasa

• 3 weeks later...

Nie jestem przekonany co do tego Mofi. To nie jest szkło wyprofilowane tak że na pewno nie przylega w pełni tylko przez te czarne ramki wygląda jakby przylegało. Nie ma jakiejś dobrej folii? Mi się szkło od niklina rozsypało i szukam czegoś dobrego.

• 7 months later...

Ja zamówiłem oryginalne szkło Mofi na swój telefon. Dziś przyszło, i musze przyznać że jest ok, nie palcuje, jak poprzednio szkło , które miałem. W dotyku bardzo czułe.... Ogólnie ze swojej strony polecam!!! Zamawiam jeszcze jedną sztukę, na przyszłość....

Edited by piotrino

Dnia 26.02.2017 o 12:10, Nazaara napisał:

Nie jestem przekonany co do tego Mofi. To nie jest szkło wyprofilowane tak że na pewno nie przylega w pełni tylko przez te czarne ramki wygląda jakby przylegało. Nie ma jakiejś dobrej folii? Mi się szkło od niklina rozsypało i szukam czegoś dobrego.

Jeśli chodzi o folię to na pewno ta:

http://allegro.pl/3mk-arc-xiaomi-redmi-4-pro-folia-na-caly-ekran-hit-i6842104794.html

Sam ją mam ale przykleiłem na żywca bez instruktazu więc mogłoby być lepiej :)

Dla żony natomiast zamówiłem to samo tylko dla Note 4X i przykleiłem porzadnie i wyglada świetnie :)

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...