Skocz do zawartości

Powerbank Xiaomi 10 000mah - problem


Kaju88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Niedawno zakupiłem powerbank Xiaomi 10000mah. Co prawda zakupiłem na allegro, ale sprawdziłem kod ze zdrapki i jest oryginalny. Według instrukcji zacząłem od razu ładować telefon aby rozładować powerbank (powerbank był naładowany w około 50%). Kiedy powerbank się rozładował naładowałem go ładowarką od telefonu Sony Xperia z1 compact (1.5A). Powerbank po około 9h ładowania naładował się w pełni. Po raz drugi rozładowałem powerbank ładując telefon. Kolejne ładowanie powerbanku ładowarką od Sony - po około 9h ładowania powerbank pokazywał tylko dwie diody (około 50%), ale odłączyłem go i normalnie użytkowałem. Powerbank normalnie ładował mi telefon aż się rozładował. Dziś rano podłączyłem powerbank do ładowarki sony, ale nie reaguje. Po wciśnięciu przycisku zapalają się wszystkie 4 diody po czym gasną każda po kolei - tak jakby powerbank był rozładowany. Próbowałem podmienić kabel, ale nadal to samo, próbowałem na innej ładowarce (850mah) i to samo, właściwie to nie podmieniłem tylko tej przejściówki do USB typu C, bo nie posiadam takiej.. Jakieś sugestie? Proszę o pomoc znawców tematu. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...