Jump to content

Windows 10 nie pokazuje plików w Mi5

Bobson
 Share

Recommended Posts

Witam, mam problem mianowicie, po instalacji Windows 10 64bit, system nie potrafi 'odczytać' telefonu? Tłumaczę, w menedżerze urządzeń widzi telefon lecz z alertem, w mój komputer pusto, próbowałem instalować Mi PC Suite, ADB driver, i jakiekolwiek napotkane 'sterowniki' USB android driver ale nic nie pomaga. Próbowałem również próby instalacji sterowniki przez menedżer, lecz tam nic nie wyszukuje. Komputer nie widzi plików ani w trybie mtp ani ptp. Telefon wersja MIUI 8.2, 7.1.12 Ktoś coś? :D 

mene.png

Edited by Bobson

P-Klik na urządzeniu -> Aktualizuj sterownik urządzenia -> Przeglądaj mój komputer w poszukiwaniu... -> Pozwól mi wybrać z listy... -> Jeśli nie wyskoczy od razu okno ze sterownikami, poszukaj na liście "Urządzenia przenośne". Znajdziesz dwie takie pozycje. W jednej z nich będzie "USB Device MTP". Dokładnie tak ma być nazwane. Zainstaluj.

• mrosi unlocked this topic
  • 2 weeks later...

Rozwiązaniem jest instalacja Pakiet Media Feature Pack dla widnowsów Windows 10 N tzn dla przykładu Win 10 Home N, pro N. Wystarczy zainstalować dobrą aktualizacje do systemu i działa, w moim przypadku ( Windows 10 Home N) to była KB3133719-x64.msu :) 

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...