Skocz do zawartości

Redmi 4A - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Strawqens

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie wymiany plików między telefonem a komputerem poprzez wi-fi. Posiadam komputer stacjonarny (zainstalowany windows 10). Komputer łączy się z routerem bezprzewodowo poprzez dongla usb wi-fi. Teraz w jaki sposób mogę wymienić pliki z Redmi 4A. Czy trzeba zainstalować jakieś oprogramowanie zarówno na komputerze jak i telefonie ?. Głównie zależy mi raczej na tym, aby pliki przesyłać do telefonu. Czy w naszym modelu jest już jakieś oprogramowanie wgrane, które to umożliwia ?.

Znalazłem taki sposób przesyłu danych : http://softonet.pl/publikacje/poradniki/Jak.przesylac.pliki.z.Androida.na.komputer.z.Windows.Bezprzewodowe.polaczenie.smartfona.i.komputera.to.nie.problem,818/3

Z tego co czytałem to minusem tej aplikacji jest brak możliwości przesyła danych na kartę sd w telefonie (dobrze, żeby taka możliwość była, ponieważ na drugim telefonie korzystam właśnie z karty sd)), po za tym ta aplikacja nie jest już aktualizowana od 2013 roku.

Dziękuję za pomoc :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, electro69 napisał:

Mam pytanie odnośnie wymiany plików między telefonem a komputerem poprzez wi-fi. Posiadam komputer stacjonarny (zainstalowany windows 10). Komputer łączy się z routerem bezprzewodowo poprzez dongla usb wi-fi. Teraz w jaki sposób mogę wymienić pliki z Redmi 4A. Czy trzeba zainstalować jakieś oprogramowanie zarówno na komputerze jak i telefonie ?. Głównie zależy mi raczej na tym, aby pliki przesyłać do telefonu. Czy w naszym modelu jest już jakieś oprogramowanie wgrane, które to umożliwia ?.

Znalazłem taki sposób przesyłu danych : http://softonet.pl/publikacje/poradniki/Jak.przesylac.pliki.z.Androida.na.komputer.z.Windows.Bezprzewodowe.polaczenie.smartfona.i.komputera.to.nie.problem,818/3

Z tego co czytałem to minusem tej aplikacji jest brak możliwości przesyła danych na kartę sd w telefonie (dobrze, żeby taka możliwość była, ponieważ na drugim telefonie korzystam właśnie z karty sd)), po za tym ta aplikacja nie jest już aktualizowana od 2013 roku.

Dziękuję za pomoc :) 

Najprościej: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sweech&hl=pl instalujesz na telefonie, uruchamiasz apkę, przepisujesz adres do wyszukiwarki na Windows (robisz sobię zakładkę) i tyle. Dla bezpieczeństwa lepiej założyć sobie hasło w apce, ale można i bez. Trzeba nadać prawa do zapisu danych dla apki, normalnie w preferencjach telefonu, jak zwykle.

Bez instalowania czegokolwiek:

W MIUI masz serwer FTP w Menedzerze Plików albo apkę Mi Drop (najnowsza wersja, jeśli nie zaktualizowałeś, w PlayStore https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.midrop&hl=pl). W MiDrop klikasz na te kropki i wybierasz połącz z komputerem. Pojawi ci się adres ftp potrzebny do połączenia z telefonem. (znów lepiej nadać sobie nazwę użytkownika i ustawić hasło - ikona koła zębatego) Na Windows można w sumie użyć przeglądarki, ale dużo lepiej zainstalować dowolny program do FTP (Filezilla) - wpisujesz ten adres i tyle. Możesz sobie kopiować, wyrzucać pliki. 

Edytowane przez wanarek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wanarek

Skorzystałem z kombinacji aplikacji MiDrop i Filezilli. Trochę na początku nie mogłem połapać się jak to przekopiować w tym programie (Filezilla), ale metodą prób i błędów w końcu się udało :).

Mam jeszcze pytanie odnośnie samego programu, czy jest możliwość ustawić, aby pokazywały się miniaturki zdjęć, okładki albumów itd. W tej chwili mając np. 100 zdjęć, musiałbym każde po kolei otwierać, żeby sprawdzić czy to jest te, które chcę skopiować ;). Trochę to uciążliwe jest. I druga kwestia dotycząca zabezpieczenia transferu hasłem (znalazłem tą opcję w MiDrop). Czy jest to konieczne jeśli pliki transferuje w swojej sieci wi-fi, która oczywiście jest szyfrowana w protokole WPA2 ?. Czy ewentualny dostęp do danych mogą mieć osoby, które są do tej sieci wi-fi zalogowane ?. W sumie tak mi się wydaje, że nawet te osoby musiałyby mieć zainstalowany u siebie ten program (np. Filezilla) i musiałby mieć ten "kod" liczbowy, który się generuje podczas połączenia w aplikacji MiDrop. Czy dobrze to rozumuje ? :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, electro69 napisał:

@wanarek

Mam jeszcze pytanie odnośnie samego programu, czy jest możliwość ustawić, aby pokazywały się miniaturki zdjęć, okładki albumów itd. W tej chwili mając np. 100 zdjęć, musiałbym każde po kolei otwierać, żeby sprawdzić czy to jest te, które chcę skopiować ;). Trochę to uciążliwe jest. I druga kwestia dotycząca zabezpieczenia transferu hasłem (znalazłem tą opcję w MiDrop). Czy jest to konieczne jeśli pliki transferuje w swojej sieci wi-fi, która oczywiście jest szyfrowana w protokole WPA2 ?. Czy ewentualny dostęp do danych mogą mieć osoby, które są do tej sieci wi-fi zalogowane ?. W sumie tak mi się wydaje, że nawet te osoby musiałyby mieć zainstalowany u siebie ten program (np. Filezilla) i musiałby mieć ten "kod" liczbowy, który się generuje podczas połączenia w aplikacji MiDrop. Czy dobrze to rozumuje ? :).

Co do pierwszego to większość programów do FTP nie robi miniaturek domyślnie (ze względu na ograniczenia szybkości - one służą głównie do łączenia się z serwerami FTP w internecie, a nie koniecznie z telefonem w tej samej sieci wifi :)) Nie pamiętam czy jest możliwość ustawienia takiego widoku w Filezilla ale ja np. używam programu ForkLift i mogę ustawić sobie widok miniaturek, tylko, że tworzą się one stosunkowo wolno, bo program musi tak czy siak pobrać dane z telefonu, żeby utworzyć miniaturkę.) Spróbuj przez Windowsowego Explorera - pewnie robi miniaturki.

Co do drugiego to nie jest żaden kod liczbowy tylko numer IP twojego urządzenia w sieci domowej. Ostatnie cyfry po kropce są różne dla różnych urządzeń. To po dwukropku to numer portu, po którym się łączysz. Jakieś standardowe 2121, czy tam 2221 czy cokolwiek. Tak , ktoś zalogowany w twojej sieci i trochę ogarnięty podoła :) Hasło jest zapamiętywane w programie do FTP, więc to nie jest chyba taki wielki problem je sobie raz wpisać :)

Edytowane przez wanarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.03.2018 o 13:40, jacekc1982 napisał:

Chciałem zapytać czy po aktualizacji jest jakaś możliwość przywrócenia trybu lite? Moja mama ma teraz trudności z obsługą telefonu bo tryb lite zniknął a kupiłem ten telefon właśnie z myślą o prostej obsłudze.

Dzięki za info. Moja mama też miałaby pewnie problem, więc raczej aktualizował celowo nie będę. Chyba że samo wskoczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się spisuje ten smartfon po aktualizacji na MIUI 9.2.6.0 (Android 7.1.2)? U mnie po tej aktualizacji w niektórych aplikacjach samoczynnie włącza się przycisk wstecz, dotyk nie za każdym razem łapie i bateria tak jakby szybciej się rozładowuje... Najgorsze, że nie wiem teraz jak powrócić do starej wersji bo w programistyce jestem lajkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SebaRKS do 8.5.7.0 bez odblokowania bootloadera nie wrócisz.

generalnie wgrałem stable w sobotę i strasznie tego żałuję - to chyba jedyny ROM MIUI, w którym mam problemy z powiadomieniami po przywróceniu apek z Titanium Backup. Na żadnym innym MIUI mi się to jeszcze nie zdarzyło (choć nie sprawdzałem dev, więc może się to jeszcze mocno zweryfikować). Autostarty, wyłączenie oszczędzania baterii nie pomagają - zawsze działają tylko apki BlueMail, Messenger i Telegram, reszty nie udało mi się rozkminić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Orjon napisał:

@SebaRKS do 8.5.7.0 bez odblokowania bootloadera nie wrócisz.

generalnie wgrałem stable w sobotę i strasznie tego żałuję - to chyba jedyny ROM MIUI, w którym mam problemy z powiadomieniami po przywróceniu apek z Titanium Backup. Na żadnym innym MIUI mi się to jeszcze nie zdarzyło (choć nie sprawdzałem dev, więc może się to jeszcze mocno zweryfikować). Autostarty, wyłączenie oszczędzania baterii nie pomagają - zawsze działają tylko apki BlueMail, Messenger i Telegram, reszty nie udało mi się rozkminić.

:) Czyli nie mam jakiś "paranoi" w związku z beznadziejnie działającymi powiadomieniami i diodą led. Ja nie wiem czy w tym Xiaomi są ślepi, że nie widzą jak to działa, a właściwie nie działa, lub działa jak chce z naciskiem, że nie działa :). To jest kpina :). Przerasta to ich czy jak, czy sobie "jaja" robią z użytkowników i testują ich cierpliwość. Rozumiem, że może był jakiś błąd w MIUI8, no ale mamy teraz MIUI9 i dalej jest to samo.

I znów podam kolejny przykład z "życia" wzięty ;). Nieliczna aplikacja w której działała dioda powiadomień. Najpierw przestała działać dioda przy powiadomieniach. Później w ogóle przestały przychodzić powiadomienia :). Wyczyściłem dane aplikacji i znów wszystko wróciło do normy. Minął dzień i co ? ... przychodzi powiadomienie dioda świeci, ale nie ma dźwięku :). Później już nie przychodzi żadne powiadomienie (na drugim telefonie innej firmy powiadomienia z aplikacji bez problemu dochodzą). Już nie mam siły do tego MIUI ... jak można tak "zepsuć" oprogramowanie i nic sobie z tego nie robić. Przecież w internecie można znaleźć bez problemu dziesiątki podobnych postów użytkowników i co z tego wynika ... WIELKIE NIC, jak dalej powiadomienia z diodą są "zepsute" tak nie widzę żadnej szansy, że to w końcu naprawią.

Każdemu z tych programistów kazałbym na co dzień za "karę" korzystać z tego Redmi 4A, bez możliwości zamiany na inny model. Może wtedy zauważyliby łaskawie, że coś jest nie tak. Każdy zwykły użytkownik to widzi po paru godzinach używania telefonu, a oni wielcy programiści tego nie widzą ;). Wkurzyłem się :).

Edytowane przez electro69
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ohara napisał:

Ja używam telefonu normalnie, dzwonię, SMS-y trochę net ,powiadomienia przychodzą i świeci się dioda.

Po pierwsze czy masz wersję global stable ?, a po drugie to mi powiadomienia z diodą też działają jeśli chodzi o sms, nieodebrane połączenia czy podczas ładowania. Problemem jest działanie diody powiadomień z aplikacjami firm trzecich, więc chętnie się dowiem z jakimi aplikacjami u Ciebie dioda działa bez problemu :) i z iloma z nich nie działa. Chętnie też nawet zainstaluje jakieś aplikacje u siebie, żeby zobaczyć skoro u Ciebie działa dioda, to czy u mnie też będzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 hours ago, electro69 said:

chętnie się dowiem z jakimi aplikacjami u Ciebie dioda działa bez problemu

To podpytam przy okazji. Pamiętam, że skarżyłeś się na diody już przy miui 8, czy na 9 jest gorzej? Nie wiem, czy aktualizować, czy jeszcze się wstrzymać.

Na miui 8 mam i działają bezproblemowo (powiadomienia+dźwięk+dioda): Viber, To-Do microsoft, Wunderlist (jako dual app, 2 różne konta), HabitHub, Hurry, Moje ING, Water Drink Reminder i oczywiście systemowy kalendarz (podpięte 3 różne konta), systemowy mail (podpięte 5 kont), sms, nieodebrane połączenia etc.

Nie mam problemu ani z powiadomieniami ani z diodą, choć czasem mam kilka różnych powiadomień jednocześnie i dioda mieni się wszystkimi kolorami, więc trudno powiedzieć, czy coś nie jest pominięte.

Edytowane przez omaa kaan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo, oprócz powyższych, u mnie na MIUI 9 działają diody i powiadomienia w Skype, Telegram, Zdjęcia Goole (jak ktoś coś udostępnia), Twitter. Z Youtube nie wiem jak diody bo i tak ma je w tym wypadku wyłączone ręcznie, ale powiadomienia dochodzą równie szybko co na kompa. Multirom (Global Beta 8.3.1). MIUI 9.

Edytowane przez wanarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Redmi4A napisał:

Czy też macie wrażenie, że nowa wersja (V9.4.10) systemowej przeglądarki MI Browser zamula się strasznie i zżera bardzo baterię?

Zainstaluj sobie coś innego. Gdzieś widziałam jakieś testy, ona była mniej wydajna nawet od Chrome już w starszej wersji (chociaz też jest oparta o chromium). Cokolwiek. Nawet coś oparte o WebView będzie szybsze. Via Browser? Albo nawet może być też coś na Chromium, nie wiem Opera albo Samsung Internet beta z APKMirror jest podobna do sytemowej przeglądarki a znacznie szybsza.(synchronizuje zakładki z Chrome poprzez rozszerzenie na kompie). Wersja beta działa na każdym telefonie.

Edytowane przez wanarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Redmi4A napisał:

Czy pobieranie z APKmirror jest bezpieczne?

Zastanawiam się nad Operą a właśnie tą Samsung. Orientuje się ktoś która będzie znacznie mniej zżerała baterię?

ApkMirror to akurat jeden z bezpiecznieszych portali tego typu. Nie ma tam aplikacji pirackich - są na ogół kopie aplikacji z Play Store, dla tych którzy z jakiegoś powodu nie chcą/nie mogą instalować sobie usług Google, albo nie mają do nich dostępu. Samsunga możesz stamtąd instalować na 100% bo u mnie na telefonie działa od zawsze i właśnie stamtąd. ( w wersji 6 nie 7) Przeglądarka, jak przeglądarka - współczesne strony internetowe są skomplikowane to i troszkę baterii ci pociągnie, cudów nie ma. Na pewno mniej niż Chrome i systemowa. Wszystko żre mniej baterii niż Chrome, nie wiem jak oni to robią. Opery nie używałem dawno, to się nie wypowiem.

Edytowane przez wanarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Redmi4A napisał:

Zainstalowałem przeglądarkę Samsunga, ale odpadła na starcie, ponieważ nie ma możliwości zmiany User Agenta co jest dla mnie bardzo ważne i niedopuszczalne, aby tego nie było.

A któż to mógł wiedzieć kolego. Nigdy tego nie użyłem. Nawet raz. :)

Edytowane przez wanarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, omaa kaan napisał:

To podpytam przy okazji. Pamiętam, że skarżyłeś się na diody już przy miui 8, czy na 9 jest gorzej? Nie wiem, czy aktualizować, czy jeszcze się wstrzymać.

Na miui 8 mam i działają bezproblemowo (powiadomienia+dźwięk+dioda): Viber, To-Do microsoft, Wunderlist (jako dual app, 2 różne konta), HabitHub, Hurry, Moje ING, Water Drink Reminder i oczywiście systemowy kalendarz (podpięte 3 różne konta), systemowy mail (podpięte 5 kont), sms, nieodebrane połączenia etc.

Jest tak samo beznadziejnie zarówno na MIUI8 jak i MIUI9. Żadnej poprawy nie ma, a może nawet jest jeszcze gorzej (brak dźwięku w niektórych aplikacjach). To, że z systemowym kalendarzem czy mailem dioda powiadomień działa to chyba nic dziwnego, to już by było przegięcie totalne jakby nawet z nimi dioda nie działała. Jeśli chodzi o tą aplikację "Water Drink", to która to jest dokładnie ?, ponieważ jest kilka w sklepie GP. Na co dzień nie korzystam z aplikacji społecznościowych typu facebook, twitter, jedyną taką aplikacją jest Tumblr i tam dioda działa, ale za to nie ma dźwięku przy powiadomieniach :).

Napiszę z jakich ja korzystam aplikacji z którymi dioda powiadomień nie działa:

AppSales - żeby było śmieszniej dzisiaj dostałem powiadomienie - brak dźwięku (oczywiście jeszcze wczoraj dźwięk był) i powiadomienie nie pokazało się na ekranie blokady mimo, że oczywiście jest ustawione.

TVN24 - powiadomienie pojawia się dopiero wtedy, gdy włączę ekran telefonu.

Polsat Sport - najpierw dioda nie działała, później nagle zaczęła działać, po dniu przestała i przestały też w ogóle pojawiać się powiadomienia :). ps. właśnie dostałem powiadomienie z aplikacji efekt ... dioda działa :), ale nie było dźwięku gdy przyszło powiadomienie.

Pozostałe aplikacje to: TVP Sport, Pepper, Moja Gazetka, nie działa też z sklepem Google Play.

@Redmi4A

Czy też macie wrażenie, że nowa wersja (V9.4.10) systemowej przeglądarki MI Browser zamula się strasznie i zżera bardzo baterię?

Nie mam takiego wrażenia ponieważ dzisiaj chciałem właśnie zaktualizować przeglądarkę i mimo kilkukrotnej próby wyskakiwała informacja, że aktualizacja została wstrzymana. Dziwny zbieg okoliczności ;). Jeśli już jesteśmy w temacie przeglądarki, to też gorąco polecam tą produkcji Samsunga.

@Verticel

Czyżby cofnęli aktualizację do MIUI9? Dostałem powiadomienia kilka razy o dostępności nowej wersji (9.2.6.0) (na szczęście wstrzymałem się z aktualizacją w razie problemów), teraz sprawdzam i nie pokazuje żadnych dostępnych aktualizacji.

Dlaczego mnie to jakoś nie dziwi. Po raz kolejny coś "zepsuli" tylko szkoda, że zwykli użytkownicy muszą być królikami doświadczalnymi wersji "global STABLE".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Verticel said:

Czyżby cofnęli aktualizację do MIUI9? Dostałem powiadomienia kilka razy o dostępności nowej wersji (9.2.6.0) (na szczęście wstrzymałem się z aktualizacją w razie problemów), teraz sprawdzam i nie pokazuje żadnych dostępnych aktualizacji.

Tak to działa, jeśli kilkukrotnie odrzucisz update. Musisz ściągnąć plik aktualizacji np. stąd  http://en.miui.com/download-319.html

wskazać lokalizację pliku i poleci.

image.thumb.png.38bd92ba5500272964cf3b1cd30b4a40.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, electro69 said:

powiadomienie pojawia się dopiero wtedy, gdy włączę ekran telefonu

 

takie cuda miałem tylko jeśli 2 pierwsze ustawienia z obrazka poniżej nie były na "nigdy" albo jeśli apka miała źle ustawione działanie w tle. Ale zakładam, że to sobie poogarniałeś, więc nie wiem o co chodzi, a akurat nie używam tych aplikacji, o których piszesz.

A Water Drink Reminder to nazwa własna apki https://play.google.com/store/apps/details?id=com.northpark.drinkwater&hl=en

image.thumb.png.cfb834a2a7562b6b82047e9db90a53e9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@And.N @Redmi4A @electro69 i inni: jeśli chcecie dobry dźwięk to polecam MIUIPro - dźwięk jest moim zdaniem całkiem niezły. Nie muszę wgrywać niczego, paczka MIUIPro z TWRP i wszystko jest naprawdę super. Jedynie jeszcze tłumaczenia polskiego nie ma w oficjalnej wersji, ale... robi się (w zasadzie jest gotowe i jeśli nic nie stanie na przeszkodzie to będzie dostępne od tego piątku - info z pierwszej ręki, bo robię je ja ;-) część global, część moje - głównie ich patche, ale nie wszystko jest przetłumaczone w zgodzie z rozumem i godnością człowieka, włos się czasem jeszcze jeży na głowie jak patrzę na niektóre rzeczy... poprawki w niedalekiej przyszłości). Android 6, nie 7 - szkoda, ale też jakoś mocno nie żałuję - mi się serio zaczyna to coraz bardziej podobać. Nie brakuje mi w sumie niczego. Jedyny problem jaki zauważyłem to dziwne uszkodzenia ikon po zmianie dpi jakąkolwiek apką - domyślne dpi jest dla mnie tragedią, bo nawet na najmniejszej czcionce jest ona tak duża, że czuję się trochę jakbym obsługiwał telefon dla emeryta ;p

Nagranie żenadopodobne, ok. metra-1,20m (na początku bliżej), głośność ustawiona na około 60% w laptopie: https://soundcloud.com/user-396121967/nagranie-miuipro-838

Zatem - chyba da się, trzeba tylko chcieć.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, skit napisał:

Mógłby ktoś sprawdzić czy działa wam myszka i klawiatura w Scrcpy https://www.addictivetips.com/windows-tips/control-your-android-phone-windows-10/

Mi niestety nie działa.

 

Tak jak mówisz. Mysz ani klawiatura nie działa. Można sobie tylko poglądać to co robisz na telefonie. Windows 10. MIUI 8.3.8 Dev (Multirom)

BtII6GG.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Redmi4A napisał:

Np. w Samsungach jest tak, że otwierasz rozmowę SMS z jakimś numerem i masz w opcjach OBRAZKI i pokazuje w korespondencji jakie są wysłane z daną osobą zdjęcia. Tu chyba tego nie ma wcale, a szkoda.

Wciśnij klawisz odblokowania ekranu, ale nie odblokowuj go i na tapecie jest godzina wygaś ekran i po kilku minutach znowu klawisz odblokuj i zobacz czy płynnie wyświetli te kilka minut godziny czy też "buguje" Ci tę cyfrę zmienną minuty. Np. jest wyświetlona 14:35 i po 3 minutach odblokowuję i jest godzina 14:38 ale ta 5 z 8 się nakłada i odświeża źle. Wcześniej było to na zasadzie takiego płynnego obrotu cyfr, a teraz na MIUI9 się to zawiesza. Macie to czy nie?

O tych obrazkach to nigdy chyba nie było czegoś takiego w żadnej wersji Miui. 

Z wyświetlaniem godziny wszystko jest ładnie płynnie. Jak zablokowałem o 14.50 a odblokowałem o 14.54 to miałem od razu 54, nic nie przeskakiwało. Czasem zdarzyło mi się, gdy odblokowałem tel że cyfry się zmieniały ale to wszystko idzie płynnie. Tylko że ja mam wgranego deva, nie wiem czy chodzi Ci o "stable" czy dev.

Edytowane przez MasaMasen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Ja mam MIUI9 stable i nie zauważyłem opisywanego przez Ciebie braku płynności w wyświetlaniu zegara, chyba, że ma tutaj znaczenie sposób wybudzenia ekranu, bo ja korzystam tylko z "podwójnego stuknięcia".

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

W ustawieniach - w opcji zainstalowane aplikacje znalazłem te tapety ekranu blokady. Mam tam napisane, że nie były nigdy używane. Nic tam w tych ustawieniach nie grzebałem. Może to jest wina tych tapet co się zmieniają przy każdym włączeniu ekranu, ja to mam wyłączone. Może masz zainstalowany jakiś niestandardowy motyw i on jest winny. Już kiedyś czytałem, że przez takie motywy są czasem problemy z powiadomieniami.

Edytowane przez electro69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...