Skocz do zawartości

Redmi 4A - pytania ogólne - wątek zbiorczy


Strawqens

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Redmi4A napisał:

Moderator na forum MIUI zgłosił rozwiązanie i będzie w następnej aktualizacji zrobione. Super, że się udało i telefonik będzie kompletny :D

Aż takim optymistą nie jestem - to może być zwykły moderator forum. A napisał jedynie, że jest to zgłoszony problem i (łamaną angielszczyzną) że powinno być poprawione w nadchodzących patchach...

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy, jeśli w jakiejś aktualizacji coś będzie - piszcie ;) Ja też będę u siebie na bieżąco sprawdzać bez patcha (miui9).

@Redmi4A @Fajama @Otho Sackville @latet Donoszą z 4pda, iż MIUI dostało aktualizację:

11345486.png

Edytowane przez Orjon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zulwiczek2017 napisał:

W Miui 8 w opcji bateri były animacje systemowe. W Miui 9 tego nie ma. To jakiś błąd czy opcja została gdzieś przeniesiona? 

Ale wyłączenie tej opcji to powodowało tylko, że znikała ci animacja jak przenosiłeś apkę do kosza (takie fajerwerki) i jeszcze jakiś bzdecik gdzieś tam. Praktycznie nic to nie dawało, jeśli chodzi o baterię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko. Posiadam mi band 2 oraz inna opaskę. Mi banda założyłem ba lewą rękę a druga na kostkę na prawej nodze ( nie śmiać się hehe) i na mi bandzie jest np6 kilometrow przebyte a ba drogiej 4. Skąd taka rozbieżność? Byłem ciekaw ile faktycznie kroków zrobiłem dkatego jedna ba nodze. Podejrzewam że ta na nodze liczy lepiej kroki bo misja stać w miejscu a ruszać rękami i pewnie dlatego większą ilość km. Czyli wynika z tego że to całe mierzenie to taka lipa jak ma się na reku

Edytowane przez Zulwiczek2017
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Redmi4A said:

Od dwóch dni jak włączam przeglądarkę lub aplikację pogody to pokazuje mi okładki i po tym dopiero całe manu. Coś się zmieniło czy mi się coś przestawiło? Odczuwam to tak jakby zwolniło mi wczytywanie tych aplikacji i dlatego pokazuje się to przed załadowaniem  - Mi Browser okładka i w pogodzie okładka chińskie napisy i statki. Ktoś tak ma też? 

Mam to samo. Cholera wie, o co chodzi. Dzisiaj miałem update Mi Browser, ale niczego to nie zmieniło. Trochę to wkurza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dzisiaj go zauważyłem, boję się go udostępniać bo jak widzę te bugi no to trochę masakra ;p Ale dodam.

@Malpa73 lol, już dodałem wczoraj :D to jest ten XOS co wczoraj dodałem. Aktualizuję zatem info.

Edytowane przez Orjon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób na globalu: MIUI9 Global Beta nie zostanie póki co opublikowany, według info z 29 października (oficjalnego, na forum MIUI: http://en.miui.com/thread-743447-1-1.html) jest niestabilny i niegotowy do publikacji.

Zatem stable pewno będzie nie wcześniej jak w grudniu, a nawet może i w przyszłym roku... jedyną opcją dla nas aby mieć MIUI9 jest xiaomi.eu.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem linki do romów nowych (LOS i RR z dzisiaj/wczoraj). Jak ktoś znajdzie coś jeszcze ( @Malpa73 wiem, Citrus muszę dodać ;) ) to chętnie dodam.

@ohara, na Allegro nigdy nie wiadomo. Musisz sprawdzać, niektórzy sprowadzają (albo sprowadzali, nie wiem, nie śledzę) chińską wersję która b20 nie ma. Tak samo telefon z Chin - to zależy od sklepu jak wygląda gwarancja...

Edytowane przez Orjon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam państwa.
Przymierzam się do zakupu pierwszego urządzenia Xiaomi ponieważ mój Microsoft Lumia 540 już doprowadza mnie do szewskiej pasji. Zawód budowlańca zmusza mnie do kupna urządzenia nie większego niż 5 cali, z mocną baterią i jak najniższą ceną bo nie znamy dnia ani godziny kiedy ulegnie nieszczęśliwemu wypadkowi przy pracy. Długo zastanawiałęm się czy wybrać Redmi 4A czy 4X lecz telefon ma służyć do dzwonienia, pisania na komunikatorach i używania Yanosika więc osiągi do szczęścia potrzebne mi nie są. Czytałem o premierze Redmi 5A - mniejsza bateria, nibymetalowa obudowa oraz otrzymał Androida 7. Pytanie do państwa, opłąca się czekać aż będzie dostępny gdziekolwiek na Polskim rynku czy brać 4A?
Interesuje mnie wersja Global z obsługą LTE B20. Może lepiej jednak samemu z Chin zamówić tego 5A w wersji Globala?
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bierz 4A :)
- mniejsza cena,
- 4A to prawie to samo co 5A,
- 4A ma już jakieś wsparcie nieoficjalne, a nawet już jest prawie stabilny 7.1 jako custom ^^ Za to 5A jest urządzeniem stosunkowo nowym, więc na customy za bardzo w szybkim czasie nie ma co liczyć,
- w miui nie ma różnicy czy android 4.4.4 czy 7.0 :D
- I nie wiem jak z Yanosikiem, słyszałem że go wywala często jak działa w tle (niech ktoś inny się wypowie najlepiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Donoszę, że nie warto bawić się w najnowszą wersję Citrusa (ta wczorajsza). Musiałem sobie niestety znowu przypomnieć o miflash, bo nawet recovery nie mogłem wgrać, Too many links... Starsza może działa, ale nie wiem. Zainstaluję dzisiaj Halogena.

Edytowane przez Orjon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.10.2017 o 10:39, Redmi4A napisał:

 

Moderator na forum MIUI zgłosił rozwiązanie i będzie w następnej aktualizacji zrobione. Super, że się udało i telefonik będzie kompletny :D

Jak na razie w tej najnowszej wersji MIUI Global 8.5.7.0 nic z dźwiękiem w video nie poprawiono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...