XiaoRén

Redmi 4 / 4 Pro - pytania ogólne - wątek zbiorczy

Recommended Posts

Cześć.

Jakiś czas mnie tu nie było i widzę, że Redmi 4 Prime zostało trochę uśmiercone przez Xiaomi. Nie mogę nawet znaleźć romu Global na ich stronie? Chcą wymazać ten telefon z historii czy oślepłem? :-D

Witam. Czy może mi ktoś opisać w punktach jak zmienić oprogramowanie tygodniowe MIUIPolska na Stable MIUIPolska? Czy uda się to zrobić bez utraty danych?

Wczoraj pojawiła się u mnie w "Aktualizacje aplikacji systemowych" aktualizacja Security z v2.9.4 do V2.9.6, ponieważ nie chciała się zainstalować zmieniłem region na Indie. Wszystko się zainstalowało więc ponownie wróciłem na region Polska. Niestety w "informacje o telefonie" pojawiło się "Obserwuj nas", które oczywiście mnie irytuje. Proszę o info jak to usunąć.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Guest

To co cię irytuje zaszyte jest w aktualizację systemu MIUI, nic z tym nie zrobisz, można powyłączać opcje > odbieraj propozycje, tyle w temacie ode mnie.

Nie wiem czy na stałe, ale zniknęło "obserwuj nas". Przełączyłem region na Szwajcaria potem z powrotem na Polska i sukces (mam nadzieje że na stałe). Nauczka na przyszłość - żadnej Indii

Niestety problem następnego dnia powrócił.

Edited by pejta