Skocz do zawartości

Redmi 4 / 4 Pro - pytania ogólne - wątek zbiorczy


XiaoRén

Rekomendowane odpowiedzi

@DooshPastesh wrzuć ostatnią wersję dev.zip do pamięci telefonu i w aktualizacji wybierz aktualizuj z pliku zip . Będzie informacja , że zamierzasz wgrać starszą wersję romu co spowoduje usunięcie danych . Mowa to o wersji global . 

Edytowane przez mariusz.ur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 22/04/2017 at 1:12 PM, Ansgar said:

Cześć,

Mam pytanie do użytkowników Redmi 4 Prime z ROM xiaomi.eu w wersji rozwojowej. Ile macie dostepnego RAMu po zamknięciu wszystkich aplikacji?

Po najnowszej aktualizacji 20/04 mam wolne 1.4GB/3GB, w porywach do 1.6GB/3GB po ponownym włączeniu urządzenia. Zastanawiam się czy jest to zwyczajny stan rzeczy czy powinnienem być zaniepokojony.

Ponawiam pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy pisze w dobrym temacie bo jestem tu nowy, więc jesli tak to prosze o przeniesienie wątku. Jestem nowym użytkownikiem na forum jak i posiadaczem Redmi 4 Pro. Rozgryzam go dopiero i jedyny problem jaki mam to włączenie LTE. Jak to zrobić? W T-Mobile powiedzieli mi, że mam aktywną usługe LTE. Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, dulux92 napisał:

Witam. Nie wiem czy pisze w dobrym temacie bo jestem tu nowy, więc jesli tak to prosze o przeniesienie wątku. Jestem nowym użytkownikiem na forum jak i posiadaczem Redmi 4 Pro. Rozgryzam go dopiero i jedyny problem jaki mam to włączenie LTE. Jak to zrobić? W T-Mobile powiedzieli mi, że mam aktywną usługe LTE. Pomoże ktoś?

Witam miałem ten sam problem nie chciał się aktywować LTE umnie pomogło włożenie karty do innego telefonu gdzie o drazu złapało LTE spowrotem włożyłem do redmi 4 pro i odrazu złapało sygnał . Sieć T-Mobile

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z kolorem złotym w Redmi 4 PRO? Jest złoty tył i boki a biały front, czy jest cały złoty? Zdjęcia w necie są niekonsekwentne w tym względzie i o ile Silver i Gray są jednolite tak Gold niekoniecznie. Może ktoś ma złoty to niech napisze jak to jest.

Edytowane przez jarosword14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taakie buty.
Rozwiązali to najgorzej z mojego punktu widzenia, bo wziąłbym Gold, ale skoro ma szerokie ramki to zostanę pewnie przy Silver i wąskich ramkach. Złoty tył i biały przód jakoś mi nie gra ze sobą (chyba, że ktoś ma i zarzuci real foto to może zmienię zdanie), wygląda jak niskich lotów tuning starego BMW ;-)

Edytowane przez jarosword14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie używam pokrowców i case, bo to pogrubia telefon czego nie lubię. Jedyna ochrona to mój rozsądek i czasem szkło na ekranie. Na razie wystarcza i telefony przeżywają :-D

Kolor najchętniej wziąłbym Grey ze względu na czarny front, ale 20$ nie będę dopłacał, więc zostaje Silver - też ładny i jednolity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku dniach studiowania netu i podpowiedzi kolegi z forum już byłem przekonany do zakupu Redmi 4 Pro, Snapdragon 625 3/32 GB. Wszedłem na ten temat, (PECH/SZCZĘŚCIE?), przeczytałem od początku i klops.Znów jestem w punkcie wyjścia. Większość postów to narzekanie na ten model, ba nawet przestrzeganie przed nim. Nazywanie go najbardziej dziadowskim i badziewiem. Czy te "straszne" opinie dotyczą modelu którym jestem/byłem zainteresowany? Jeśli tak to znaczyłoby, że straciłem kilka dni ... interesując się Xiaomi :(

P.S. Przeglądałem testy,prezentacje itp, ale wiem z doświadczenia, że zazwyczaj są sponsorowane. Dlatego też najbardziej wierzę opiniom użytkowników. Czy ktoś może napisać coś o tej wersji z własnego doświadczenia?

Edytowane przez zdzislaw422
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zdzislaw422 napisał:

Po kilku dniach studiowania netu i podpowiedzi kolegi z forum już byłem przekonany do zakupu Redmi 4 Pro, Snapdragon 625 3/32 GB. Wszedłem na ten temat, (PECH/SZCZĘŚCIE?), przeczytałem od początku i klops.Znów jestem w punkcie wyjścia. Większość postów to narzekanie na ten model, ba nawet przestrzeganie przed nim. Nazywanie go najbardziej dziadowskim i badziewiem. Czy te "straszne" opinie dotyczą modelu którym jestem/byłem zainteresowany? Jeśli tak to znaczyłoby, że straciłem kilka dni ... interesując się Xiaomi :(

P.S. Przeglądałem testy,prezentacje itp, ale wiem z doświadczenia, że zazwyczaj są sponsorowane. Dlatego też najbardziej wierzę opiniom użytkowników. Czy ktoś może napisać coś o tej wersji z własnego doświadczenia?

Uzywam juz dwa miesiacę, od tamtego czasu zero ścinek, telefon petarda, śmiało mogę ci go polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zdzislaw422 napisał:

P.S. Przeglądałem testy,prezentacje itp, ale wiem z doświadczenia, że zazwyczaj są sponsorowane.

Tu nie są sponsorowane, dlatego głównie narzekanie. Telefon jest bardzo dobry (w swojej klasie cenowej) jedyne czego bym się czepił to brak LTE b20, co pomimo różnych opinii w telefonie używanym w Europie powinno być. Właśnie uruchamiam znajomemu prawie nowego zabytkowego Galaxy S3 i widzę że każda, nawet najprostsza wersja Redmi 4 będzie działała zdecydowanie szybciej i lepiej, nawet Redmi 2 z 2Gb ramu działa sprawniej w porównaniu z byłym flagowcem S3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mateuszmagiera12 napisał:

Witam

Czy ktoś kupował od tego sprzedawcy? Czy warto?

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6532382467

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

Owszem, kupowałem redmi 4 prime od tego sprzedawcy i warto. Jak masz możliwość z chin to jednak ibuygou. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mateuszmagiera12 napisał:


A jak jest z gwarancją?

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

U tego pana gwarancja jest na rok. Nie mam problemów z telefonem dlatego nie mam potrzeby oddawania telefonu na gwarancje, więc samego procesu nie znam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem zainteresowany redmi 4 pro, mam pytanie, posiada on diodę powiadomień, czujnik światła i zbliżeniowy? Wyczytałem że są różne wersje, jedna z czarnymi ramkami wkoło wyświetlacza a druga bez ramek, jak poznać tą drugą? Będę kupował przez allegro, pytać o miui global i o te ramki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, seler napisał:

posiada on diodę powiadomień, czujnik światła i zbliżeniowy?

Jak najbardziej, nie posiada jedynie podświetlenia klawiszy funkcyjnych. Co do romu to warto spytać i ważne żeby był oficjalny, najlepiej global. Co do ramek, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, FromWP napisał:

Jak najbardziej, nie posiada jedynie podświetlenia klawiszy funkcyjnych. Co do romu to warto spytać i ważne żeby był oficjalny, najlepiej global. Co do ramek, nie wiem.

Warto kupić za 800zł z allegro? Są 2 opcje, pierwsza to gwarancja 2 lata bez gratisów, druga - rok gwarancji ale ze szkłem hartowanym i jakimś case silikonowym. Jeszcze muszę ogarnąć jak rozpoznać tego bez czarnych ramek, nie dają nigdzie real foto.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...