Skocz do zawartości

Zablokowany telefon paternlock (wzór odblokowania)


siemit85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu pierwszy raz. Szukałem wszędzie odpowiedzi na moje pytania ale nigdzie nie znalazłem...widocznie tylko ja mam takiego pecha....
Zablokowałem sobie telefon wzorem odblokowania (te kropeczki co trzeba połączyć) 
Nie wiem jak to się stało do końca bo byłem pod wpływem % =D ... Wydaje mi się, że mój telefon nagle sam się zresetował i zażądał abym podał nowy zwór odblokowania telefonu....gdzie zawsze miałem kod którego nigdy bym nie zapomniał. 
A więc stworzyłem moimi chwiejnymi palcami "nowy wzór odblokowania" .... Ale rano już go nie pamiętałem.... 
Mam szanse odblokowania telefonu co 120 minut hahaha. 
Moje pytania:
1. Czy da się jakoś uratować dane i uruchomić telefon? (Gdzieś czytałem, że w takim przypadku jak mój tylko i wyłącznie należy wykonać reset do fabryki...
2. Jeżeli jedynym sposobem jest tylko i wyłącznie restart do ustawień fabrycznych to jak to zrobić???
Są jakieś instrukcje w necie, że należy wyłączyć urządzenie i przytrzymać klawisze fizyczne volume + oraz power .... Ale zamiast jakiegoś tam menu gdzie można wybrać funkcję resetu pojawia mi się na ekranie telefon i kabelek USB... A jak użyję kombinacji klawiszy volume + / volume - / power (wszystkie trzymane równocześnie) pojawia mi się jakieś menu z testami. Mogę sobie testować diodę powiadomień i takie tam inne oraz jest jakaś funkcja reboot...ale ona nic nie daje.
Dodam, że mój telefon jest zalogowany w google i ma włączone wifi. Za pomocą mojego konta google zablokowałem dodatkowo telefon menedżerem urządzeń Android...
Chaotycznie to chyba wszystko napisałem.... Po prostu nie znam się kompletnie na takich sprawach. 
Proszę o pomoc. Będę bardzo wdzięczny. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...