Skocz do zawartości

Etui i szkło Rn4


Japko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam

Jak w temacie czy ktos ma moze pojecie gdzie takowy case moge znalesc. Jest to cos podobnego jak lifeproof do Iphonow. Widzialem cos takiego na Aliexpress ale do MI Maxa. Siedze juz ze dwa dni nad tym i zaczalem podejrzewac siebie o ulomnosc w szukaniu.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2017 o 15:22, krainawilka napisał:

Jeśli chodzi o szkło to właśnie wczoraj dotarło do mnie z Chin. Śmiało można brać w tej cenie:

http://s.aliexpress.com/RFrMj6rm
(from AliExpress Android)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
 

Rzeczywiście zakrywa cały ekran? Narazie mam takie co nie zakrywa i strasznie mnie to triggeruje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam! Na wstępie o telefonie: Xiaomi Redmi Note 4, snapdragon 625 i o ile czytałem temat poprzedni kolegi, gdzie zostało napisane, że wersja Note 4 ze snapdragronem 625 to Xiaomi Redmi Note 4X to nadal mam wątpliwości by zamówić etui dla właśnie RN 4X, ani na allegro nie jest przedstawione rozstawianie górne tj. jack, irda, mikrofon (o ile się nie mylę) i tutaj pojawia się pytanie, czy którekolwiek z poniżej wymienionych etui to te, które będzie pasować do mojego telefonu? Proszę Was o pomoc.

1.http://allegro.pl/show_item.php?item=6822879029

2. http://allegro.pl/show_item.php?item=6864689839

Jeżeli nie, proszę o wskazanie, które kupić. Uprzedzając przyszłe komentarze, tak napisałem do tych allegrowiczów z prośbą o wysłanie zdjęcia górnej części etui, jednak w Was wierzę bardziej, bo zapewne szybciej otrzymam odpowiedzieć, pozdrawiam i proszę o pomoc jeszcze raz.

 

//EDIT: wzorowałem się także filmem Mobzilli i na 53 sekundzie widać właśnie rozstawienie, które mnie nurtuje, ale tam On mówi, że posiada wersję 4X, natomiast ja na pudełku mam jasno napisane 4, ale też wiem, jak Xiaomi wprowadziło dziwne nazewnictwo.

Edytowane przez 0AE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@0AE Po pierwsze wchodząc do tego działu masz informację, że wchodzisz do urządzeń z procesorem MediaTek. Czyli zamieściłeś posta w złym dziale. Masz Snapa więc wchodzisz do sąsiedniego działu czyli Redmi Note 4X. Linki które zamieściłeś są dla 4X i dla Redmi Note 4 SnapDragon (Global) czyli dla twojego. 

Edytowane przez tryhp3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzień dobry.

 

Poszukuję foli lub szkła, do telefonu xiaomi redmi note 4, w wersji 64 GB 4 GB ram, oraz procesorem snapdragon.

 

Kupiłem folie 3mk dedykowana do tego telefonu, ale widoczne wersja z mediatekiem różni się położeniem aparatu i czujników.

 

Czy komuś udało się kupić dobrą folie do tego modelu na allegro?

 

fa46127b05a013d1b89db34ce8cefd81.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ta obudowa współpracuje ze szkłem np. takim http://allegro.pl/szklo-na-caly-ekran-mocolo-9h-xiaomi-redmi-note-4x-i6842872184.html

Czy obudowa nie podważa szkła?Czy lepiej szkło/folia nie zachodzące na cały przód (tylko do zaokrągleń, po bokach)? Przyznam się, że średnio mi się podoba całkowite zakrywanie szkłem przodu, chociaż są zalety w postaci całkowitej ochrony.

To etui nie zakrywa przycisków z boku, czy one są metalowe czy to plastik metalopodobny? Jeśli drugie to będą się wycierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, chciałbym rozwiac swoje wszystkie wątpliwosci apropos szkła hartowanego do redmi note 4.

Otoż kupilem na samym poczatku jakies szklo no name z Chin. Było całe przezroczyste i pokryte klejem na calej powierzchni. Po zaaplikowaniu okazalo sie ze szklo jest za duze, tzn nie przylega do ekranu 2.5D. 

Kolejne szklo ktore postanowilem kupic okazalo sie za male ze nie dochodzi nawet do krawedzi, tez źle. 

No to dobra,  szukalem dalej, wybor padl na polecane gdzies szkło (tez no name) ktore okazalo sie wymiarowo idealne, lecz pojawily sie problemy. Szkło to bylo z tych szkieł z farbowanymi ramkami. Juz pomijając fakt ze trzeba idealnie dopasować aby jako tako wygladalo, to na dodatek tego klej jest nalozony tylko na tym tej zabarwionej częsci :v. Nie wiem czy przez case czy moją złą aplikacje, ale szklo mi sie od gory zaczelo odklejac. Juz serio mam dość 

I teraz sie pytam was, drodzy użytkownicy tego telefonu. Czy znajde szkło calkowicie przezroczyste z nalozonym klejem na calej powierzchni, ktore w pelni pokryje ekran? 

A jesli nie to czego w końcu szukać. Wszelkiej masci folie odpadają bo chce miec wieksza pewnosc o ekran. 

Co polecacie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Witam,

Czy ktoś ma takie oto etui? 

https://www.ebay.com/itm/Outdoor-Mobile-Phone-Pouch-Holster-Universal-Molle-Army-Tactical-Case-Bag-Belt-U/372076562694?_trkparms=aid%3D555018%26algo%3DPL.SIM%26ao%3D1%26asc%3D20131231084308%26meid%3Df3643b8d57824afe94e474e86c385f08%26pid%3D100010%26rk%3D2%26rkt%3D6%26sd%3D142439290235%26itm%3D372076562694&_trksid=p2047675.c100010.m2109

Chodzi mi o ten mniejszy rozmiar. czyli 5". Chciałbym się dowiedzieć, bo nie znalazłem nigdzie informacji, czy do tego mniejszego covera wejdzie Redmi 4 note wraz z etui z klapką. Chcę czasami nosić przy boku, bo wypada mi z kieszeni a nie zawsze teraz będę miał przy sobie kurtkę. 

Także może ktoś wie z jakiej tkaniny jest wykonane to etui, gdyż czasami napisane jest 1000D nylon, czasami 6000D nylon, czasami cordura a jeszcze poliester jakiś tam. 

To samo pytanie jeżeli chodzi o materiał także do tego:

https://www.ebay.com/itm/Universal-Molle-Army-Tactical-Cell-Phone-Smartphone-Waist-Pouch-Bag-Case-Cover-/142117229385

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...