Skocz do zawartości

Domyślna przegladarka internetowa


karol1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To moj pierwszy post na forum miui. Kupilem pare dni temu telefon Xiaomi Redmi 3s pro. Pierwszy raz mam taki telefon. Bardzo fajnie dziala ale gnebi mnie jeden problem. Mianowicie usunalem fabryczna przegladarke internetu ktora byla bardzo fajna. Zwyczajnie przeciagnelem ja do gory na ikonke kosza iodinstalowalem. Myslalem ze skoro jest od nowosci w telefonie to nie mozna jej calkiem usunac. Abjednak niemam jej na telefonie nigdzie :( Zostal tylko google chrom ktorej nie lubie i fire fox ktory sie zacina:( chcialem przywrocic domyslna przegladarke taka jak dala fabryna zwykla ikona z napisem internet. Jak to zrobic? Jak cofnac cos co usunelem? Prosze o pomoc !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno była to stockowa przeglądarka? Ja z chęcią bym ją usunął ale nie da rady. Na stockowej są problemy z pobieraniem więc może i dobrze, że ją wywaliłeś. Może przypadnie ci do gustu Dolphin. Zrób zrzut ekranu informacji o telefonie (w ustawieniach) i zapodaj.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, karol1989 napisał:

Witam

To moj pierwszy post na forum miui. Kupilem pare dni temu telefon Xiaomi Redmi 3s pro. Pierwszy raz mam taki telefon. Bardzo fajnie dziala ale gnebi mnie jeden problem. Mianowicie usunalem fabryczna przegladarke internetu ktora byla bardzo fajna. Zwyczajnie przeciagnelem ja do gory na ikonke kosza iodinstalowalem. Myslalem ze skoro jest od nowosci w telefonie to nie mozna jej calkiem usunac. Abjednak niemam jej na telefonie nigdzie :( Zostal tylko google chrom ktorej nie lubie i fire fox ktory sie zacina:( chcialem przywrocic domyslna przegladarke taka jak dala fabryna zwykla ikona z napisem internet. Jak to zrobic? Jak cofnac cos co usunelem? Prosze o pomoc !!!

Zrób reset fabryczny urządzenia. W systemie lub w TWRP. To przywróci wszystkie domyślne aplikacje i ustawienia. Pamiętaj tylko, że jednocześnie usunie wszystkie Twoje dane. Kontakty, historię połączeń czy sms przywróci Ci Chmura Xiaomi (o ile byłeś zalogowany na telefonie do konta Xiaomi), ale pozostałe dane możesz utracić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, RegimeOfTerror napisał:

@karol1989 łap linka Browser

Akurat przeglądarka z Miui jest jedną z lepszych, no ale co kto woli. Opery i Dolphiny jak dla mnie mogą się schować. 

Dokładnie, stockowa wymiata, chrome, Firefox, opery, delfiny przegrywają w przedbiegach. Jedyne co (moim zdaniem) ma jakiekolwiek szanse w starciu że stockową to CM Browser, ta od tych co Clean Master wydają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, santos napisał:

Dokładnie, stockowa wymiata, chrome, Firefox, opery, delfiny przegrywają w przedbiegach. Jedyne co (moim zdaniem) ma jakiekolwiek szanse w starciu że stockową to CM Browser, ta od tych co Clean Master wydają.

Też się zgadzam, od pierwszego telefonu z Miui (Mi4) nie instalowałem żadnej innej przeglądarki, a przerabiałem ich wile na innych modelach smartfonów. Jedna rzecz mi aby dokucza i co śmieszne tylko na naszym forum, mianowicie nie mogę nic wkleić (linku, tekstu itp) Z tego co pamiętam ty kolego @santos też tak masz na stockowej przeglądarce :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja rozgorzała. Widzę że co człowiek to inna opinia ale ogólnie przeważa opinia że oryginalna przeglądarka jest najlepsza co mnie cieszy. Jako posiadacz Xiaomi od tygodnia moge tyle powiedzieć że stockowa przeglądarka najbardziej mi podpasowała. Jedyne co mnie niepokoi to że nie moge pobrać żadnego filmiku ze stron xxx lub innych. Na innych telefonach miałem wybór albo ściągnąć albo oglądać. Ale mniejsza o to. Jest gorszy problem. Mianowicie chcąc zrobić reset telefonu wyłączyłem go przyciskiem power wyjąłem karte sim i chciałem odpalić bez sim ale telefon sie "zesrał". Wyskakuje logo mi.com a pod nim powerd by android i trzy kropki i tyle. Myślałem że może długo sie ładuje bo niema SIM w sobie ale zostawiłem go na całą nic i rano ciąśgle co samo:( Tak jak by się zawiesił i nie chciał odpalić. Katastrofa!!! Czyżby to był kolejny chiński produkt niewarty swojej ceny? Przeciez telefon ma dopiero tydzień czasu. Nic nie grzebałem w nim tylko tyle że motywy zmieniałem więc to nie z mojej winy. Poprostu odmówił posłuszeństwa a ja niewiem co zrobić:( Możliwe jest takie coś że bateria się przegrzała i daje takie obiawy? Wczoraj nic się nie działo nawet jak pod ładowarke podłączyłem a miałem 70% baterii. Dzisiaj jak wróciłem z pracy już ładowarka ładuje ale od zera. Tak jak by cała moc uciekła. Dziwne rzeczy. Co wy nato drodzy koledzy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, wojtekmarchewka napisał:

Też się zgadzam, od pierwszego telefonu z Miui (Mi4) nie instalowałem żadnej innej przeglądarki, a przerabiałem ich wile na innych modelach smartfonów. Jedna rzecz mi aby dokucza i co śmieszne tylko na naszym forum, mianowicie nie mogę nic wkleić (linku, tekstu itp) Z tego co pamiętam ty kolego @santos też tak masz na stockowej przeglądarce :(

Witam.

Jest możliwość zaimportować zakładki z Dolphin do stockowej przeglądarki?

Do tej pory używałem delfina, naprawdę dawał radę, ale od pewnego momentu wywala mi niemal przy każdej stronie ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa 

 

Screenshot_2017-01-17-18-21-17-296_mobi.mgeek.TunnyBrowser.png

Screenshot_2017-01-17-18-21-58-937_mobi.mgeek.TunnyBrowser.png

Edytowane przez Antuchkin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jak w tytule. Nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedzi na to pytanie, w opcjach takiego czegoś nie widzę. Jest jakiś prosty sposób, żeby dodać +/- 250 zakładek do stockowej przeglądarki? Wpisywanie tylu ręcznie by mnie zabiło, a chcę dać szansę tej aplikacji - w zasadzie to jedyna aplikacja od Xiaomi, której nie używam domyślnie.

Ktoś, coś?

Jeśli nie trafiłem z działem to proszę o przeniesienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...