Skocz do zawartości
  • 0

Który model xiaomi dla dziewczyny do 900 złotych


qba405

Pytanie

Witam. Jestem od 10 miesięcy szczęśliwym posiadaczem MI4C 3/32. Kupiłem go w marcu za 1059 zł bodajże. U polecanego allegrowicza bomar, Szukam teraz telefonu dla mojej dziewczyny i przyznam się, że już przestałem się zupełnie orientować w tych wszystkich modelach... Kupiłbym jej taki sam ale jest mega ciężko dostępny a mam wrażenie  że podrożał zamiast  obtanieć... I tu moje pytania:
- czy model MI4C 2/16 różni sie tylko mniejszą ilością ramu i pamięci czy czymś jeszcze? (aparat i procesor ten sam?) 
- ewentualnie który z innych modeli? Wiem, że xiaomi ma nienajlepsza opinię jesli chodzi o zdjęcia ale ja jestem naprawdę zadowolony, więc chciałbym żeby aparat był nie gorsz. Raczej 5 cali ekran 
- wiem że z alli najtaniej ale nie mam już czasu, który allegrowicz jest obecnie polecany? Chodzi mi o to, żeby telefon był gotowy do pracy z wgranym polskim oprogramowaniem itp

Proszę o rade i pozdrawiam 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jest mega przepaść między 720p a 1080p (jakościowo). Jeżeli chodzi o baterię to bez większego znaczenia, ma to mały wpływ na drenaż. 
Na IBG stoi tanio model Redmi 4 Pro w kolorze Silver. Do tego kuponik na 12$. 2 lata gwarancji w Polsce, w MiCenter. 

Edytowane przez Sulfur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dodam, że chodzi mi o kupno i wysyłkę z Polski bo musi dojść w ciągu nie całych dwóch tygodni. 

Poniwie pytanie. W mi4c w wersję 3/32 i 2/16 różnią się tylko pamięcią? Reszta wnętrzności jest ta sama? Gdzieś spotkałem się z tym że aparaty są też różne? Może ktoś to potwierdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zamawiasz DHLem z IBG i mas telefon za 3-4 dni.

Moja żona ma Redmi 3 i nie narzeka na ekran. No jak bedziesz szukać pikseli, to znajdziesz, ale jak to telefon nie dla cyferkowego napinacza, tylko do uzywania w zupełności dziewczynie wystarczy. A z baterii będzie bardzo zadowolona.

Edytowane przez PanPreza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
7 godzin temu, PanPreza napisał:

Zamawiasz DHLem z IBG i mas telefon za 3-4 dni.

Moja żona ma Redmi 3 i nie narzeka na ekran. No jak bedziesz szukać pikseli, to znajdziesz, ale jak to telefon nie dla cyferkowego napinacza, tylko do uzywania w zupełności dziewczynie wystarczy. A z baterii będzie bardzo zadowolona.

Obecnie trwa chinski nowy rok i wszelkie wysylki beda realizowane po + zapewne wedlug kolejnosci zakupow. Jesli zalozyciel tematu chce cos w dwa tygodnie max to zostaje tylko polska dystrybucja/allegro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...